جشنواره جاروی پرنده آنکارا، رویدادی بسیار جذاب برای خانم‌ها

۱۶

دی
۱۳۹۶

جشنواره جاروی پرنده آنکارا ucansupurge | آژانس مسافرتی نورگشت

ارسال شده توسط: نورگشت/ 1029 ۰

جشنواره جاروی پرنده آنکارا، رویدادی بسیار جذاب برای خانم‌ها

هرساله در پایتخت ترکیه یعنی شهر آنکارا، جشنواره‌ها و رویدادهای مهمی صورت می‌گیرد که از آن‌ها می‌توان به جشنواره جاروی پرنده آنکارا اشاره کرد که در حمایت از حقوق زنان تشکیل می‌شود.

جشنواره جاروی پرنده آنکارا یک جشنواره فیلم و سینما است که هرساله توسط سازمان جاروی پرنده، که یک سازمان فمینیستی ترک است و از زنان و حقوق ایشان در زمینه‌های مختلف دفاع و حمایت می‌کند، برگزار می‌شود.

اگر طرفدار حقوق زنان و همین‌طور طرفدار سینما و هنر بازیگری و کارگردانی هستید می‌توانید با شرکت در جشنواره جاروی پرنده آنکارا علاوه بر حمایت از حقوق بانوان عزیز، از فیلم‌های متعدد این جشنواره در تور آنکارا لذت ببرید و همچنین می‌توانید با بازیگران مشهور ترکیه، ایران و همچنین کشورهای دیگر جهان رودررو شوید و با آن‌ها صحبت کنید.

با ما همراه باشید تا در این مطلب بیشتر درباره جشنواره جارو پرنده آنکارا بدانید.

جشنواره جاروی پرنده آنکارا، رویدادی بسیار جذاب برای خانم‌ها

جشنواره جاروی پرنده آنکارا، مکانی برای دیدن فیلم‌ها در موضوع زنان

جشنواره جاروی پرنده آنکارا یک جشنواره سالیانه است که هرساله در شهر آنکارا برای حمایت از زنان فیلم‌ساز و همچنین فیلم‌های طرفدار حقوق زنان برگزار می‌شود.
این جشنواره‌ها هرسال در ماه می از روز ۲۰ ام تا ۲۳ ام  برگزار می‌شود و شما با گرفتن تور آنکارا در این تاریخ می‌توانید از این جشنواره بهره‌مند شوید.

جشنواره جاروی پرنده آنکارا  برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ با رسالت اینکه زنان بتوانند بهتر دیده شوند و از حقوق خود دفاع کنند برگزار شد.

در این نمایشگاه‌ها هرساله فیلم‌ها و انیمیشن‌های متعدد به نمایش گذاشته می‌شود و افرادی سرشناس همچون تهمینه میلانی و همین‌طور خانم‌های ماهیر گونشیرای و مژده آر را می‌توان در این جشنواره دید.

این جشنواره علاوه برنشان دادن فیلم هرساله همراه با سخنرانی‌های زنان بزرگ و فعال درزمینهٔ حقوق زنان است و اگر به این موضوع اهمیت بدهید می‌توانید از این سخنان لذت ببرید و همین‌طور اگر حرفی برای گفتن دارید می‌توانید هم در قالب رسانه‌های انیمیشن و فیلم و هم در قالب سخنرانی برای حضار ارائه‌ای داشته باشید.

جشنواره جاروی پرنده آنکارا  برای اولین بار توسط حلیمه گونر Halime Güner برگزار شد و امروزه آیسگول اوغوز  Ayşegül Oğuz و دیدم بالتاچی Didem Baltacı هدایت و مدیریت این جشنواره را بر عهده‌دارند.

در جشنواره جاروی پرنده آنکارا هرساله به برندگان جوایز نفیسی داده می‌شود و یکی از این جوایز بهره‌مندی مادام‌العمر از جایزه و هدیه‌هایی در هرسال است.

لازم به ذکر است که این جشنواره تنها جشنواره فیلم زنان است که چنین جایزه‌هایی را دارد.

جشنواره جاروی پرنده آنکارا، رویدادی بسیار جذاب برای خانم‌ها

بیشتر درباره بنیاد جارو پرنده و همچنین جشنواره جاروی پرنده آنکارا

اگر علاقه‌مند به رفتن به جشنواره جاروی پرنده آنکارا در تور آنکارا باشید شاید بد نباشد بیشتر راجع به این بنیاد و کارهای بزرگشان بدانید:

این بنیاد که در سال ۱۹۹۶ تأسیس‌شده است یک سازمان غیردولتی و غیرمذهبی است و تنها رسالت آن حمایت از زنان و همچنین حقوق مدنی آن‌ها است و سعی بر آن دارد تا زندگی را برای تمامی خانم‌ها راحت‌تر و برابرتر کند.

در کل بنیاد جارو پرنده دو هدف زیر را دنبال می‌کند:

  • سعی در برابر سازی و متعادل ساختن حقوق مدنی زنان در برابر مردان می‌کند.
  • از بنیادها و کسب‌وکارهایی که توسط زنان تأسیس‌شده‌اند حمایت می‌کند.

و همچنین این حمایت‌ها را توسط مأموریت‌های زیر به انجام می‌رساند:

  • شبکه‌سازی و به وجود آوردن ارتباطات
  • گفت‌وگو و مذاکره‌های چندجانبه
  • ظرفیت‌سازی و حمایت‌های شغلی برای کسب‌وکارها

جشنواره جاروی پرنده آنکارا، رویدادی بسیار جذاب برای خانم‌ها

شرکت در جشنواره جاروی پرنده آنکارا

برای شرکت در جشنواره جاروی پرنده آنکارا هرساله در نزدیکی ماه نوامبر باید به سایت ucansupurge مراجعه کنید و در آن به تهیه بلیت و رزرو حضور بپردازید.

آدرس بنیاد و جشنواره جاروی پرنده آنکارا

Büyükelçi Sok. 20/4 Kavaklıdere
۰۶۷۰۰ Ankara
Turkey

شماره تلفن بنیاد جاروی پرنده

۰۰۹۰۳۱۲۴۲۷۰۰۲۰

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید