تجربه‌ای ارزنده به دور از هیاهوی شهر در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

هر ساله افراد بسیار زیادی با تهیه تور آنتالیا راهی این شهر بسیار زیبای مدیترانه‌ای می‌شوند تا از مناظر و مکان‌های دیدنی آنتالیا و همچنین آفتاب و ساحل مدیترانه بهره مند شوند.
افرادی نیز هستند که بیشتر علاقه به آرامش و زندگی به دور از هیاهو دارند که برای آنها بازدید از روستاها و مکان‌های دیدنی اطراف شهرهای شلوغ ترکیه پیشنهاد  می‌شود تا در آن‌ها روزهایی را به آرامش و استراحت بپردازند.
یکی از مکان‌های بسیار دیدنی و در عین حال آرام و دوست داشتنی نزدیک این شهر، روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا است که می‌توانید در آن روزی را به آرامش و تفریح بگذرانید.

اگر به این مکان دیدنی علاقه مند هستید و می‌خواهید که از آن بازدید کنید با ما در این مطلب همراه باشید تا با روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا، مکان و امکانات آن و نحوه دسترسی به آن کاملاً آشنا شوید.

تجربه‌ای ارزنده به دور از هیاهوی شهر در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

درباره روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا یک روستای کوچک و آرام ساحلی است که در فاصله‌ی ۶۵ کیلومتری از آنتالیا قرار دارد و با سفری ۱ ساعته می‌توانید به آن جا رفته و از امکانات رفاهی متعدد و تفریحات آن، توام با آرامشی بی نظیر به دور از هیاهوی شهری لذت ببرید.
این روستا در نزدیکی شهر KEMER و در جنوب آن قرار دارد که هر دوی آن‌ها به خاطر داشتن درخت‌ها و باغ‌های بسیار زیاد پرتقال و زیتون مشهور هستند.

روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا همانطور که گفته شد یکی از مکان‌هایی است که در آن کی توانید با مردم روستا نشین مهربان و خوش برخورد و مهمان نواز ترکی عجین شوید و با آرامش، از مناظر بسیار زیبای این مکان دیدنی در کنار ساحل فوق العاده ی آن لذت ببرید.

در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا می‌توانید زوری را به تفریحات مختلف در هتل‌های متعدد این مکان که همگی دارای تفریحات عالی و منحصر به فردی هستند بگذرانید یا اینکه به مکان‌های طبیعی رفته و با طبیعت مدیترانه‌ای آن جا که بسیار سرسبز و زیبا است آشنا شوید و از آن‌ها لذت ببرید.

روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا تا سال ۱۹۸۰ یک روستای بسیار کوچک بوده اما بعد از آن به یک مقصد توریستی برای هزاران نفر تبدیل شده است.

تجربه‌ای ارزنده به دور از هیاهوی شهر در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

امکانات و تفریحات روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا دارای هتل‌ها و مراکز تفریحی متعددی است که در آن‌ها می‌توانید بمانید و از این تفریحات لذت ببرید. همچنین اگر علاقه به این کار ندارید می‌توانید از تفریحات متنوع دیگر و ساحل و طبیعت آن لذت ببرید.

در هر صورت روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا یکی از مکان‌هایی است که بیشتر به خاطر آرامش و آرامی آن مورد توجه توریست‌های زیادی قرار می‌گیرد اما در هر صورت در زیر تمامی تفریحات و امکاناتی که می‌توانید در روستای چام یووا از آن‌ها بهره مند شوید را برایتان ذکر می‌کنیم:

بازدید از زندگی سنتی روستایی

یکی از تفریحاتی که خیلی‌ها را به سمت خود می‌کشد بازدید از زندگی و سبک گذراندن دوران روستایی می‌باشد که به خوبی، حتی با وجود ساخت و سازهای جدید؛ می‌توان در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا زندگی روستایی را مشاهده کرد.

تلکابین Olympus

این تلکابین در نزدیکی روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا قرار دارد که شما با استفاده از آن می‌توانید به کوه‌های اولمپوس که ترک‌ها آن را Tahtalı Dağı می‌خوانند تا ارتفاع ۲۳۶۵ متری بروید و از آن بالا از هوای بسیار دلپذیر و چشم انداز خیره کننده‌ی طبیعت بکر و همچنین دریای مدیترانه لذت ببرید.
این تلکابین در سال ۲۰۰۶ ساخته شده است و به خاطر جدید بودن آن بسیار ایمن و سالم می‌باشد.
در ایستگاه بالای این تلکابین می‌توانید در تابستان از پارک ملی و در زمستان از ورزش‌های زمستانی مثل اسکی لذت ببرید.

شنا و حمام آفتاب

از آنجا که ساحل روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا بسیار تمیز و عالی می‌باشد، می‌توانید در آن شنا کرده و یا در ساحل آن از آفتاب مدیترانه‌ای استفاده کرده تا بدن خود را برنزه کنید.
پلاژهای متعدد و با امکاناتی در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا قرار دارد و می‌توانید برای شنا و حمام آفتاب به آن‌ها مراجعه کنید تا در کنار این از امکانات رفاهی مانند دوش و همچنین رستوران و کافی شاپ بهره مند شوید.

ورزش‌های ساحلی

یکی از تفریحات بسیار پر طرفدار روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا ورزش‌های گروهی ساحلی مانند والیبال و فوتبال ساحلی است که با رفتن به پلاژهای مخصوص ساحلی مانند پلاژ هتل ساحلی چام یووا Çamyuva می‌توانید از این ورزش‌ها لذت ببرید.

غذاهای فوق العاده خوشمزه!

از تجربه‌های عالی افرادی که به روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا رفته‌اند غذاهای بسیار لذیذ و خوشمزه آن جا می‌باشد که هم می‌توانید در رستوران‌های سنتی درون روستا و هم در رستوران‌های هتل‌ها آن‌ها را تجربه و مزه کنید.

نوشیدنی‌ها و کوکتل‌ها

پلاژهای ساحلی همچنین دارای بارهای ساحلی هم می‌باشند که در آن‌ها می‌توانید انواع نوشیدنی و کوکتل‌ها را در کنار ساحل مدیترانه امتحان کرده و از آن‌ها لذت ببرید.

ماساژ

یکی از تفریحات دیگر این منطقه ماساژ است که در هتل‌ها می‌توانید از آن بهره مند شوید و آرامشی دو چندان را در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا به دست بیاورید.

بازدید از پارک ملی Beydaqlari

این پارک ملی هم در ارتفاعات کوه المپوس قرار دارد که باید با تله کابین به آن دسترسی پیدا کنید.

تجربه‌ای ارزنده به دور از هیاهوی شهر در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

هتل‌های موجود در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

در روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا هتل‌های بسیار با کیفیت و عالی وجود دارند که در زیر بهترین آن‌ها را برای شما ذکر می‌کنیم:

هتل ۵ ستاره Limak Limra Hotel & Resort

یک هتل تمام عیار با امکانات کامل نظیر پلاژ، بار، ۵ عدد استخر بزرگ و بوفه آزاد غذا

قیمت متوسط  ۲۰۰ هزار تومان در شب

آدرس هتل: sahil caddesi no:11, 07980 Kemer/Antalya, Turkey
شماره تلفن هتل: +۹۰ ۲۴۲ ۸۲۴ ۵۳ ۰۰

هتل ۵ ستاره Queen’s Park Le Jardin

این هتل هم یک هتل کامل با تمام امکانات است که شامل پارک آب کوچک، کلوب شبانه و ۴ رستوران بزرگ می‌شود.

قیمت متوسط  ۶۰ هزار تومان در شب

آدرس هتل:  Kiriş Mahallesi, Sahil Caddesi No:7, 07980 Kemer/Antalya, Turkey
شماره تلفن هتل:  +۹۰ ۲۴۲ ۸۲۴ ۵۲ ۲۲

هتل ۴ ستاره Stella Hotel

این هتل هم ساحلی است و امکانات و قیمت خوبی دارد.

آدرس هتل:  Çamyuva Mahallesi, Turizm Blv, 07980 Çamyuva Belediyesi/Kemer/Kemer/Antalya, Turkey
شماره تلفن هتل:   +۹۰ ۲۴۲ ۷۰۰ ۰۴ ۴۲

بازدید از روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

همانطور که در بالا گفته شد برای شما، بازدید از روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا می‌تواند سرشار از خاطرات عالی و تجربه‌های بی نظیر باشد که در هیچ کجای دیگر در ترکیه نمی‌شود آن‌ها را تجربه کرد.

برای بازدید از روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا بهترین کار استفاده از اتوبوس‌های بین شهری است تا به راحتی به این مکان دسترسی پیدا کنید.
می‌توانید یک روز از روزهای تور آنتالیا خود را به بازدید از روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا اختصاص بدهید همچنین می‌توانید با کرایه اتاق در این منطقه در صورتی که از این مکان خوشتان اومد در این جا مانده و لذت ببرید.

در کنار بازدید از این مکان می‌توانید از مکان‌ها دیدنی نزدیک به آن در شهر Kemer و Kiris هم دیدن کرده و لذت ببرید.

دسترسی به روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

همانطور که می دانید روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا در فاصله‌ی ۶۵ کیلومتری آنتالیا قرار دارد که شما باید برای دسترسی به آن از اتوبوس‌های بین شهری استفاده کنید.
البته با استفاده از تاکسی هم می‌توانید به این مکان بیایید اما برای شما خیلی گران تمام خواهد شد برای همین پیشنهاد ما استفاده از اتوبوس یا استفاده از تورهای ویژه‌ی روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا است.

آدرس روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا

Kemer, Antalya Province, TurkeyÇamyuva

در آخر امید واریم که سفری عالی در تور آنتالیا و بازدید از روستای چام یووا Çamyuva آنتالیا تجربه کنید تا بتوانید خاطرات طلایی و خوش این سفر را تا همیشه با خود به یادگار داشته باشید.
امید واریم که این مطلب شما را با این مکان دیدنی آنتالیا به خوبی آشنا کرده باشد.