سفر به ترکیه با تور آنتالیا آژانس مسافرتی نورگشت

چرا سفر با تور آنتالیا ؟ یکی از شهرهای مهم ترکیه در صنعت گردشگری با وسعت حدود ۷۰۰ کیلومترمربع است. آب‌وهوای این شهر مدیترانه‌ایست یعنی زمستان‌های معتدل و تابستان‌های گرم دارد و تقریباً در حدود ۳۰۰ روز از سال آب‌وهوای آفتابی دارد. منطقه‌های گردشگری اطراف آن بسیار جذاب هست. یکی از مهم‌ترین مسئله‌ها در سفر، اقامت در مکانی مناسب هست که در این شهر بسیاری از هتل‌های مدرن آبی سلامتی وجود دارد که درواقع به دلیل آب‌درمانی طبیعی که در این هتل‌ها انجام می‌شود با این اسم معروف هستند و در دنیا این هتل‌ها را بانام سپا می‌شناسند.

سپا درواقع هتل‌هایی هستند که آب‌درمانی در آن‌های باهدف تنظیم آب و نمک بدن صورت می‌گیرد. یکی از مکان‌های محبوب گردشگران برای سفر با تور آنتالیا کمر هست درواقع نام محلی که برای جلوگیری از سیل در روستا دیوار ساخته‌شده است. درصد آب شیرین این منطقه از آب‌شور آن بیش‌تر است و همچنین در این محل منحصربه‌فرد که در سال‌های اخیر ساخته‌شده است امکانات رفاهی مدرنی برای توریست‌ها فراهم‌شده است.

مقصد بعدی که در تور آنتالیا نورگشت به شما پیشنهاد می‌کند دیدن لارا یک مکان مدیترانه‌ای بسیار زیبا هست. این منطقه که تنها شش کیلومتر با آنتالیا فاصله دارد در سال‌های اخیر تاکنون رشد چشمگیری در صنعت گردشگری داشته امکانات رفاهی و تفریحی مدرن آن برای آسایش گردشگران در حال افزایش است. از مزیت‌های ساحل لارا می‌توان به انواع پلاژها، مراکز تفریحی، صندلی‌های ساحلی همراه با چتر، امکانات قایق‌سواری و… را نام برد.

رستوران های معروف در آنتالیا

یکی از بهترین رستوران‌ها در تور آنتالیا، رستوران سراسر فاین داینینگ هست که در خانهٔ باستانی ۳۰۰ ساله واقع‌شده است، این رستوران که در سال ۲۰۱۳ گواهی برتری Trip Advisor را دریافت کرده دارای منوی بی‌نظیری از غذاهای بین‌المللی و ترکی هست. معماری این رستوران و چیدمان آن بسیار دل‌نشین هست که تقریباً هر گردشگری یک وعده غذایی خود را در این رستوران صرف می‌کند، آرامش بی نظیر رستوران در هنگام خوردن غذا با موسیقی ملایم پیانو که پخش می‌شود نیز بسیار جذاب هست. از رستوران‌های معروف دیگر : رستوران و کافه بیگ شفز، رستوران وانیلا لانج، رستوران کافه کسل.

مناطق دیدنی و معروف آنتالیا

یکی دیگر از مناطق شناخته‌شدهٔ ترکیه سیده هست که به معنی درخت انار هست که به دلیل داشتن مکان‌های باستانی بسیار به یکی از مراکز گردشگری تبدیل‌شده است. اگر علاقه‌مند به بازدید آثار باستانی هستید، دیدن حمام رومی‌ها خالی از لطف نخواهد بود. این حمام‌ها در میان جنگل‌های بلندقامت کاج هستند. یک شهر باستانی نیز در ۱۸ کیلومتری آنتالیا وجود دارد به نام پرگه که در قبل از میلاد محل مهاجرت یونیان بوده است. آسپدرونس نیز یکی از مکان‌هایی هست که درگذشته به دست یونانیان ساخته‌شده و اکثر گردشگران تور آنتالیا از این آمفی‌تئاتر با سبک معماری منحصربه‌فردی که دارد دیدن می‌کنند.

لمس دنیای قدیم در شهر قدیمی کاله ایچی Kaleici آنتالیا

یکی از تفریحات محبوب برای گردشگرانی که در تابستان با تور آنتالیا سفر می‌کنند پارک آبی آکوالند است. در آخر قصد معرفی آبشار دودن راداریم که در نزدیکی ۲۸ کیلومتری جادهٔ قدیم آنتالیا واقع‌شده است. این آبشار پس طی مسیری در محلی به نام وارساک ریخته می‌شود. این مکان‌های گوشه‌ای از آنتالیا بودند که به ما در مقالات بعدی به‌صورت مفصل در مورد هریک از جاذبه‌های آن توضیح خواهیم داد.

بعد از خواندن این مطلب پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از قیمت های تور آنتالیا نورگشت با ما تماس حاصل نمایید.

۰۲۱-۸۸۱۷۶۸۴۱

محل های دیدنی آنتالیا


برج هیدیرلیک (Hidrilik)