در تور ازمیر از کدام مناطق باید خرید کنیم؟

۱۴

بهمن
۱۳۹۶

 در تور ازمیر از کدام مناطق خرید کنیم؟ | آژانس مسافرتی نورگشت

ارسال شده توسط: نورگشت/ 1159 ۰

 در تور ازمیر از کدام مناطق باید خرید کنیم؟

سالانه افراد زیادی با تهیه تور ازمیر به این شهر ساحلی بسیار زیبا در ترکیه که دارای مکان‌های دیدنی فراوانی است می‌روند و از تفریج در آن لذت می‌برند.
اما جدا از تفریح و شادی در ازمیر یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید در سفر به این شهر انجام داد خرید است که همواره از دغدغه‌های مهم هر گردشگر در طول سفر به ازمیر است.

در این مطلب قصد داریم شما را با سه منطقه‌ی مهم در ازمیر آشنا کنیم که برای خرید باید حتماً به آن جا سر بزنید و بدانید که در تور ازمیر از کدام مناطق باید خرید کنید. با ما همراه باشید.

منطقه آلسانژاک

یکی از مناطق دیدنی ازمیر محله آلسانژاک می‌باشد که از میدان کناک ازمیر تا سواحل جنوبی آن کشیده شده است. گردشگران تور ازمیر که قصد خرید مارک‌های معروف ترکی را دارند در منطقه آلسانژاک می‌توانند خریدهای خود را انجام دهند.

منطقه آلسانژاک یکی از بهترین مراکز خرید ازمیر می‌باشد که گردشگران تور ازمیر می‌توانند فروشگاه‌های معروف آن را برای خریدهایشان انتخاب نمایند.

مراکز خرید آلسانژاک دارای فروشگاه‌هایی مملو از لباس‌های زنانه، مردانه، بچگانه و بسیاری از وسایل دیگر می‌باشد که با مارک‌های ازجمله زارا، دیزل، مانگو، ری پلی و … پیدا خواهید کرد.

همچنین در اطراف بازارهای آلسانژاک رستوران و سالن‌های غذاخوری بسیار خوبی وجود دارد که از خوردن غذاهای آن لذت ببرید.

 در تور ازمیر از کدام مناطق باید خرید کنیم؟

منطقه کارسیاکا

منطقه کارسیاکا در شمال خلیج ازمیر واقع‌شده است که وسعت آن به ۱۰۲ کیلومترمربع می‌رسد.

منطقه کارسیاکا یکی از مراکز خرید به شمار می‌آید که فروشگاه‌های متنوع و معروفی را دربرمی گیرد. این منطقه شامل سینما، کافه، شیرینی فروشی و رستوران‌های شیک می‌باشد.

 در تور ازمیر از کدام مناطق باید خرید کنیم؟

منطقه آلزانکاک ازمیر

یکی دیگر از جاذبه‌های شهر ازمیر منطقه آلزانکاک می‌باشد. این منطقه در سواحل جنونی ازمیر واقع است با خیابان‌های باریک و ساختمان‌هایی با معماری و سبک سنتی یونانی می‌باشد. محله آلزانکاک فاصله چندانی با شهر ندارد و رفت‌وآمد آن آسان است. محله‌ای بسیار زیبا و پر از جاذبه‌های دیدنی که با تور ازمیر می‌توانید از این محله نیز دیدن کنید.

 در تور ازمیر از کدام مناطق باید خرید کنیم؟

منطقه آلزانکاک ازمیر دارای بارها و رستوران‌های بسیار زیبا و وسوسه‌انگیز است که بسیاری از گردشگران را جذب خود می‌کند.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید