فعالیت در راستای جهانی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

۰۳

دی
۱۳۹۶

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول | آژانس مسافرتی نورگشت

ارسال شده توسط: نورگشت/ 959 ۰

فعالیت در راستای جهانی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

هر ساله افراد زیادی با تهیه تور استانبول به شهر زیبا و بزرگ استانبول می رود تا علاوه بر بازدید از مکان های متعدد باستانی فرهنگی و تفریحی این شهر از نمایشگاه های مجلل و متعدد پربازدید که هر ساله در این شهر زیبا برگزار می شود رفته و از آن ها دیدن کنند.
یکی از نمایشگاه های مشهور که هر ساله هزاران بازدید کننده را به سمت خود می کشاند نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول می باشد که هر ساله در ماه سپتامبر یا اکتبر برگزار می شود.

اگر به این نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول علاقه مند هستید و میخواهید در آن شرکت کنید، با ما در این مطلب همراه باشید تا با نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول، مکان و زمان برگزاری آن همچنین نحوه دسترسی و بازدید از آن آشنا شوید.

فعالیت در راستای جهانی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

درباره نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول هر ساله در ماه اکتبر در مرکز نمایشگاهی مجهز تویاپ برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول یک نمایشگاه جامع می باشد که همزمان با دو نمایشگاه مشهور دیگر برگزار می‌شود. این نمایشگاه یک گردهمایی استراتژیک می باشد که بازدید کنندگانی از سراسر جهان برای برقراری شراکت های جدید گرد هم می آیند تا جدید ترین تکنولوژی ها، اخبار، راهکار ها و محصولات خود را به نمایش بگذارند.
شرکت در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول می‌ تواند برای شما مزایای زیر را به ارمغان بیاورد:

 • می‌توانید به آسانی با ارائه دهندگان خدمات در زمینه غیر آهنی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول آشنا شوید و با آن ها ارتباط برقرار کنید
 • می توانید در زمینه های غیر آهنی بازارهای خود را در سراسر اروپا و جهان گسترش دهید
 • می‌توانید با بزرگان این رشته ملاقات کرده و از جدیدترین تکنولوژی ها آگاه و بهره مند شوید
 • می توانید با شبکه سازی برند خود را به جهانیان شناخته شده کرده و فرصت های تجاری جدید را کشف کنید

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول هر ساله به صورت عالی برگزار شده و هزاران شرکت کننده و بازدید کننده را به سمت خود جذب می کند.
از آنجا که نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول یک مکان عالی برای برقراری ارتباطات تجاری است، می توانید در این نمایشگاه با افراد فعال در زمینه های غیر فلزی و فلزی ملاقات کنید.
شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول شامل موارد زیر می شوند و می توانید از غرفه آن ها دیدن کنید:

 • فعالان در زمینه تولید کالاهای فلزی غیرآهنی
 • فعالان و سازندگان تجهیزات مورد نیاز برای تولید محصولات فلزی غیر آهنی
 • ارائه دهندگان و بازارهای پخش محصولات ساخته شده از فلزات غیر آهنی
 • بازاریابان و شرکتهای گسترش فعالیت
 • شرکت های بیمه
 • شرکت های ارائه دهنده مواد خام
 • ارائه دهندگان تجهیزات معدنی
 • کارخانجات ذوب مواد فلزی
 • سازندگان قالب
 • سازندگان دستگاه های ذوب و ارائه دهندگان خدمات آن ها
 • و بسیاری موارد دیگر

همانطور که گفته شد نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول همزمان با دو نمایشگاه بسیار مشهور دیگر برگزار می شود و ضمن بازدید از این نمایشگاه می توانید از این نمایشگاه های دیگر که در زیر برای شما می شود نیز دیدن کنید:

 • ANKIROS
 • TURKCAST

هر سال حدود ۹۷۵ شرکت کننده و غرفه دار از ۴۱ کشور جهان در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول شرکت می کنند و بالغ بر ۱۶ هزار بازدید کننده از ۷۷ کشور جهان از تمامی غرفه های این نمایشگاه بزرگ و نمایشگاه‌ های همزمان آن دیدن می‌کنند.

فعالیت در راستای جهانی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول همانطور که گفته شد در سالن های نمایشگاهی تویاپ برگزار می‌ شود و از آنجا که نمایشگاه های تویاپ بسیار پیشرفته و کامل می باشند، شما می توانید بازدید ای بدون دردسر و آسان را در این مکان داشته باشید.

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول به طور معمول هر ساله در ماه اکتبر  و سپتامبر می باشد که این تاریخ در سال ۲۰۱۸ به صورت دقیق در تاریخ بیست و پنجم اکتبر تا بیست و هفتم اکتبر مصادف با دوم تا پنجم آبان‌ ماه سال ۱۳۹۷ خواهد بود.

شما برای بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول باید بین ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر به سالن های نمایشگاهی TUYAP بروید و در آنجا حضور پیدا کنید.
مثل تمامی نمایشگاه های حرفه ای که در شهر استانبول برگزار می شود نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول دارای هزینه ورودی است و ورود به آن رایگان نمی باشد و شما باید برای ورود به آن هزینه ای حدود ۲۰ لیر را پرداخت کنید.

ضمن بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول می توانید در رستوران ها و کافی شاپ های متعدد در سالن های نمایشگاهی تویاپ استراحت کرده و نوشیدنی و غذای مورد علاقه خود را نوش جان کنید. یکی از مشهور ترین رستوران های موجود در نمایشگاه تویاپ فست فود مک دونالد می باشد.

علاوه بر بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول می توانید بعد از بازدید، از مکان های دیدنی استانبول که در نزدیکی نمایشگاه تویاپ قرار دارد نیز دیدن کرده که از آن ها می توان به پارک بسیار بزرگ و سرسبز نزدیک نمایشگاه به نام buyuk cemece  و مرکز خرید اوت لت استانبول اشاره کرد.

فعالیت در راستای جهانی در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

دسترسی به نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

همانطور که گفته شد نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول در مرکز نمایشگاهی تویاپ در غرب استانبول و در نزدیکی محله جمهوریت برگزار می شود و راه های رفت و آمد زیادی برای رفتن به آنجا وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از سرویس ایاب و ذهاب
  سرویس های ایاب و ذهاب ویژه مرکز نمایشگاهی در سراسر شهر قرار دارند که در زیر برای شما ذکر کرده ایم. این روش آسان ترین و به صرفه ترین راه دسترسی به نمایشگاه می باشد
  محل حرکت: ATATÜRK AIRPORT DOMESTIC TERMINALساعت حرکت: ۰۹:۳۰ ساعت بازگشت: ۱۷:۰۰ محل حرکت: (ATATÜRK CULTURE CENTER (TAKSİMساعت حرکت: ۰۹٫۳۰ – ۱۰٫۳۰ – ۱۲٫۰۰ساعت بازگشت: ۱۶٫۰۰ – ۱۷٫۰۰ – ۱۸٫۰۰محل حرکت: BAKIRKÖY SEABUS PORT- CARPARK (در روز های عادی)

  ساعت حرکت: ۰۹:۳۰

  ساعت بازگشت: ۱۶:۳۰

 • استفاده از خطوط بی آر تی
  می توانید با استفاده از اتوبوس های تندرو و سوار شدن در خطوط زیر در ایستگاه مرکز نمایشگاهی تویاپ پیاده شده و از نمایشگاه بین المللی دیدن کنید.
  (ZİNCİRLİKUYU – BEYLİKDÜZÜ (TÜYAP
  (SÖĞÜTLÜÇEŞME – BEYLÜKDÜZÜ (TÜYAP
 • تاکسی
  هم چنین می توانید از تاکسی برای رسیدن به مرکز نمایشگاهی استفاده کنید اما تاکسی و کرایه آن در ترکیه برای شما هزینه زیادی را در بر خواهد گرفت و این روش از طرف ما برای شما پیشنهاد نمی‌ شود.

آدرس نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول

E-5 Karayolu, Gürpinar Kavsagi
۳۴۵۲۲ Buyukcekmece
Istanbul, Turkey

در آخر آرزومندیم که شما بازدید عالی از نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و محصولات فناوری غیر آهنی ANNOFER استانبول داشته باشید و از تور استانبول خود لذت ببرید و امیدواریم این مطلب شما را به صورت کامل با نمایشگاه آشنا کرده باشد.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید