تور استانبول نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا

۲۸

آذر
۱۳۹۶

نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا | آژانس مسافرتی نورگشت

ارسال شده توسط: نورگشت/ 965 ۰

با نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات استانبول از موج پر طرفدار الکترونیک جا نمانید

در عصر پیشرفت علوم مختلف و در زمانی قرار داریم که استفاده هر چه تمام‌تر از صنعت IT و ICT می‌تواند باعث رونق هر کسب و کاری شود. یکی از مهمترین نمایشگاه‌های برگزار شده در کشور ترکیه و شهر استانبول نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا می‌باشد.

اگر قصد سفر به کشور ترکیه و شهر استانبول با تور استانبول را دارید، حتماً در نظر داشته باشید که این نمایشگاه می‌تواند فرصت مناسبی برای شما باشد تا با بروزترین تکنولوژی‌های بین‌المللی در حوزه فناوری اطلاعات آشنا بشوید. همچنین می‌توانید با استفاده از اطلاعات موجود در این نمایشگاه بسیار با اهمیت، ایده‌هایی مناسب برای استفاده در قسمت الکترونیکی مشاغل خود بدست آورید. همانطور که میدانید جایگاه سیستم‌های الکترونیک در کشورهای در حال توسعه از هیچ کس پنهان نیست و اگر شما بتوانید در پیشبرد این صنعت جزء نفرات اول باشید، قطعاً می توانید پیشرفت و موفقیت چشمگیری در کار و صنعت خود داشته باشید. ارتقاء شغلی، تبدیل شدن به یک برند و داشتن مشتریان بیشتر، همه و همه از مزایای استفاده مناسب و به هنگام از صنعت IT و دنیای الکترونیک می‌باشد.

پس از اطلاعات در رابطه با موضوعات مطرح در این نمایشگاه و فرصتهای شغلی و رقابتی همچنین تکنولوژی‌های به روز دنیا سعی کنید سفر کاری خود را در این زمان انجام دهید. همچنین اگر جزء کسانی هستید که می‌خواهید به سفری تفریحی در ترکیه بپردازید، می‌توانید مدت زمان این سفر را طبق زمان بندی نمایشگاه انجام دهید تا بتوانید بیشترین بهره را از سفر خود ببرید.

با ما همراه باشید تا نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا که در کشور ترکیه برگزار می‌شود را به شما معرفی کنیم.

تور استانبول نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا

نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا از دیرباز تا کنون

نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا مهمترین و بزرگترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه اروپایی، آسیایی است و با دسترسی به بازارهای شرق اروپا، شرق میانه، منطقه خزر، مناطق دریای سیاه و بالکان می‌باشد. همچنین تمام موضوعات مرتبط به فناوری اطلاعات و ارتباطات که درباره محتوا و نرم افزارهای مربوط به ICT می‌باشد را در بر می‌گیرد. از اولین کشورهایی که ایده برگزاری این نمایشگاه را داشتند می‌توان آلمان را نام برد. این کشور قصد داشت نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در خارج از کشور خود برگزار کند. همچنین در سال ۱۹۹۹ با مدیران نمایشگاه Bilisim در ترکیه وارد مذاکره شدند و نمایشگاه CeBIT در نهایت اولین دوره خود را در سال ۲۰۰۰ به نمایش عموم گذاشت.

از مهمترین ویژگی های نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است، یافتن فرصت بین‌المللی برای تجارت و همچنین یافتن مخاطبان جدید می‌باشد. غرفه داران نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا فرصت دریافت بازخورد راجع به محصولات یا خدمات ارائه شده خود را از طریق کاربران و تصمیم‌گیرندگان اصلی و همچنین مشتری‌های بالقوه خود دارند و از این طریق می‌توانند نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی فرمایند. همچنین در نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا کنفرانس‌هایی هم تراز با سطوح اول علمی دنیا برگزار می‌شود و بازدید کنندگان آن امکان ارتباط با کارشناسان موضوعات مربوط به دنیای فناوری اطلاعات و دیجیتال را دارند. همچنان می‌توانند در رابطه با تحولات مهم در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجربه و علم کسب کنند. به علت تلاقی بین عرضه و تقاضا در نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا قراردادهای بسیار مهم و با مبالغ میلیارد دلاری در کوی تجاری اروپای شرقی، اروپای مرکزی و خاورمیانه در حوزه ICT بسته می‌شود.

حوزه‌های علمی در نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا

قسمت‌های اصلی که در حوزه IT و ICT در نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا فعالیت دارند به دسته بندی زیر تقسیم می‌شوند:

 • فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور و شبکه آی تی
 • مهندسی نرم افزار راه حل‌ها و خدمات اینترنتی
 • ضبط خودکار داده‌ها
 • سیستم‌های صوتی و تصویری و پردازش صدا
 • آی تی و فناوری امنیتی کارت
 • تکنولوژی بانکداری و خدمات مالی
 • تحقیق و توسعه لوازم الکترونیکی مصرفی
 • عکاسی دیجیتال
 • زندگی دیجیتال و مفاهیم زندگی هوشمند
 •  ارتباطات ماهواره‌ای
 •  پخش و محتوای تلویزیون

تور استانبول نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا

رویدادهای مرتبط با نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا

نمایشگاه‌های مرتبط با نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا که در کشورهای دیگر برگزار می‌شود عبارتند از:

 • نمایشگاه لوازم الکترونیک و دیجیتال دوبی(Gitex Shopper) در امارات متحده عربی
 • نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات مسقط (Comex) در عمان
 • هفته فناوری اطلاعات بهاره توکیو در ژاپن

زمان برگزاری و آدرس نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا

نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا در مرکز تجارت جهانی استانبول و از ۲۳ الی ۲۵ آذر ۹۶ در کشور ترکیه برگزار می‌گردد.

آدرس نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا بصورت زیر می‌باشد.

Atatürk Hava Alanı Karşısı, Yeşilköy, Bakırköy, Istanbul, Turkey

در نهایت در نظر داشته باشید که برای ورود به نمایشگاه فناوری اطلاعات اوراسیا باید از قبل ثبت نام کنید. امید واریم از تور استانبول خود نهایت لذت را ببرید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید