۰۴

آذر
۱۳۹۶

‏فستیوال آکبانک جاز

ارسال شده توسط: نورگشت/ 779 ۰
شهر استانبول علاوهبر داشتن جاذبه‌های گردشگری جذاب میزبان رویدادهای بزرگ جهانی هم می باشد که یکی از این رویدادها فستیوال آکبانک جاز یا همان جشنواره آکبانک جاز در سال ۱۹۹۱ راه‌اندازی شده است و به مدت ۱۸ روز برنامه‌های متنوع برای تمامی سنین علاقه‌مند به موسیقی جاز برگزار می‌کنند.این رویداد بزرگ توسط سازمان فرهنگی و هنری شهر استانبول حمایت و پشتیبانی می‌شود.
همان‌طور که از اسم این جشنواره مشخص است یک گردهمایی سالیانه می‌باشد که در شهر استانبول برگزار می‌شود اگر با تور استانبول قصد سفر دارید پیشنهاد می‌شود که از این جشنواره حتماً دیدن نمایید. در این جشنواره آکبانک جاز بزرگان موسیقی جاز دنیا حضور دارند و همین، دلیلی بر بااهمیت بودن این مراسم در شهر استانبول است. با شرکت در این جشنواره هم از موسیقی جاز لذت ببرید و هم در حواشی این رویداد از امکانات و برنامه‌های متنوعی مثل کارگاه‌ها،جلسات نمایش فیلم،پروژه‌های اجتماعی و ده‌ها مورد دیگر که اختصاص داده‌شده است استفاده نمایید.
جشنواره آکبانک جاز در شهرهای دیگر کشور ترکیه هم برگزار می‌شود اما گستردگی و لذتی که در شهر استانبول وجود دارد در دیگر شهرها قابل‌لمس نیست.پس به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم که با تور استانبول به کشور ترکیه سفر کنید و از شرکت در این رویداد بزرگی موسیقی لذت ببرید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید