بازدید از مغازه لیلی کوش آداسی در کنار گردش، تفریح و خرید در ترکیه

ترکیه با داشتن شهرهای ساحلی زیبایی چون ازمیر و کوش آداسی مقصد بسیاری از گردشگران خارجی است. از زمانهای بسیار دور این کشور محل عبور کاروانها و کشتی‌های تجاری بی شماری بوده است. تجارت در ترکیه بسیار رونق داشته و مسافران بسیاری برای تهیه یا فروش اجناسشان با تور کوش آداسی به این کشور می‌آمده‌اند. نزدیکی به دریای سیاه و مدیترانه و بنادر متعدد از جمله امکانات موجود در تجارت قدیم ترکیه بوده است. وجود بناهایی چون قلعه گورجین بیانگر تردد بسیار در این سواحل و داشتن تاکتیک‌های نظامی برای دفاع در مقابل دزدان دریایی بوده است. در این میان کوش آداسی از شهرهای مهم ترکیه بوده که هرساله گردشگران زیادی را جذب می‌کند این شهر برای تفریح و خرید مکان مناسبی بوده و مسافران زیادی از همه جای دنیا به اینجا می‌آیند. وجود بازارهای محلی، بازارهای لوکس و مراکز خرید متنوع در این شهر درکنار رستوران‌ها و فست فودهای متعدد خرید در این شهر را لذت بخش و آسان کرده است. در اینجا انواع و اقسام اجناس از خوراکی گرفته تا پوشاک و فرش و گلیم را می‌توان پیدا کرد. نکته مهم در خرید از ترکیه و مغازه لیلی کوش آداسی این است که حتماً چانه بزنید تا خریدتان به صرفه باشدزیرا معمولاً در شهرهای توریستی قیمت خرید بر خی اقلام بالاست.

بازدید از مغازه لیلی کوش آداسی در کنار گردش، تفریح و خرید در ترکیه

مراکز خرید متعدد در کوش آداسی

در کوش آداسی مغازه‌ها و بازارهای خرید متنوعی وجود دارد. در هر کدام از این بازارها می‌توانید اجناس متفاوتی را پیدا کنید. برخی بازار صرفاً برای خرید خوراکی‌ها و سوغاتی‌های محلی مناسب‌اند این بازارها معمولاً محلی هستند. بازارهای محلی فقط روزهای خاصی در هفته باز هستند مانند جمعه بازار یا سه شنبه بازار. خرید از این بازارها نیازمند برنامه ریزی و حضور درروز مورد نظر در شهر است اما باقی مراکز خرید همه روزه بازند. برخی بازارها دارای مغازه‌های شیک. لوکس هستند وبخصوص برای خرید انواع لباس و پوشاک مناسب‌اند. از جمله مراکز خرید مهم این شهر مرکز خرید چرم و مرکز خرید کوش آداسی است.

بازدید از مغازه لیلی کوش آداسی در کنار گردش، تفریح و خرید در ترکیه

مغازه لیلی کوش آداسی، مغازه‌ای با اجناس زینتی

ازبین مغازه‌های موجود در بازارهای خرید کوش آداسی مغازه لیلی از شهرت خوبی برای خرید سوغات و وسایل تزیینی برخور دار است. در اینجا شما می‌توانید انواع لوازم تزیینی و سوغاتی‌های متنوع و یادگاری را خریداری نماید. قیمت سوغاتی‌های اینجا زیادنیست و شما می توانیدبا مبلغ مناسبی برای بسیاری از اعضای خانواده بخصوص کودکان سوغاتی بخرید. مغازه لیلی در مرکز شهر قرار دارد و دردسترس است. اگر دنبال اجناس تژیینی یاانواع دستبندهای دخترانه و یا سوغاتی‌های ریز و سنتی هستید می‌توانید به مغازه لیلی کوش آداسی سری بزنید. در اینجا بیشتر اجناس مخصوص خانمها بوده و ازریز ترین سوغاتی‌ها گرفته تا یادگاری‌های زیبا را می‌توان در اینجا پیدا کرد.

بازدید از مغازه لیلی کوش آداسی در کنار گردش، تفریح و خرید در ترکیه

مغازه لیلی در کوش آداسی مشهور است و حتی بسیاری از گردشگران تور کوش آداسی که برای بار دوم اینجا می‌آیند هم آن را به‌خوبی می‌شناسند.