گالری سالت Salt galata استانبول، نمایشگاهی که به سختی از آن دل می‌کنید

در ترکیه جاذبه‌های زیادی وجود دارد که بتواند شما را درگیر کرده و منقلب نماید. اگر از آن دسته افرادی هستید که به هنر و فرهنگ ملل مختلف علاقه مندید و از تماشای موزه‌ها و گالری‌های هنری لذت می‌برید بد نیست که در تور استانبول خود بازدیدی از گالری سالت Salt استانبول هم داشته باشید. در ادامه تصمیم داریم این نمایشگاه دائمی را که در ترکیه محبوبیت زیدی خصوص در بین جوانان دارد معرفی کنیم.

گالری سالت Salt galata استانبول، نمایشگاهی که به سختی از آن دل می‌کنید

درباره گالری سالت Salt استانبول

گالری سالت Salt استانبول (SALT Galata) یکی آر مؤسسات و مراکز هنری معاصر استانبول ترکیه است که این مکان فرهنگی در سال ۲۰۱۱ و به همت Vasif Kortun و Garanti Bank راه اندازی شده و فعالیت‌های فرهنگی خود را آغاز نموده است. گالری سالت Salt استانبول فضاها و ساختمان‌هایی به عنوان نمایشگاه و همچنین کارگاه در استانبول و آنکارا ترکیه می‌باشد. فعالیت‌های این موسسه شامل فعالیت‌هایی در قالب نمایشگاه است که هرساله تعداد زیادی از هنردوستان و گردشگران برای بازدید به این گالری مراجعه می‌نمایند.

گالری سالت Salt galata استانبول، نمایشگاهی که به سختی از آن دل می‌کنید

گالری سالت Salt استانبول یک ساختمان جذاب با معماری منحصربه‌فرد، یک نمایشگاه و کتابخانه‌ای بی‌نظیراست که این موسسه فرهنگی در ساختمانی قرار گرفته که در دوره ای به عنوان یکی از بانک‌های دولت عثمانی فعالیت می‌کرده است و امروزه این بانک سابق به مکانی فرهنگی و آزاد برای بازدید عموم مبدل شده است. درون گالری سالت Salt استانبول آن قدر جذابیت وجود دارد که شما اگر تمام روز هم در آن بگذرانید باز هم احساس خستگی نخواهید کرد. شما می‌توانید از بخش‌هایی همچون موزه‌ای متعلق به حکومت عثمانی، کتابخانه و کتاب‌فروشی مجموعه سالت، گالری هنر و رستوران و کافه این نمایشگاه نیز دیدن نمایید.

گالری سالت Salt galata استانبول، نمایشگاهی که به سختی از آن دل می‌کنید

بازدید از گالری سالت Salt استانبول

اگر تصمیم دارید در تور استانبول شرکت نمایید و در صورتی که به هنر و فرهنگ، خصوصاً از نوع مدرن آن علاقه مندید بازدید از گالری سالت Salt استانبول یک تجربه جذاب و بی‌نظیر برای شما و همراهانتان خواهد بود. شما می‌توانید به‌راحتی یک روز تمام را در این نمایشگاه دائمی سپری کنید بی‌آنکه کمی برایتان کسل‌کننده شده باشد و این قابلیت و قدرت هنر است که به خوبی در این نمایشگاه به کار گرفته شده است. شما در این نمایشگاه دائمی قادر خواهید بود با شیوه مدرن شدن فرهنگ و هنر در ترکیه به خوبی آشنایی پیدا کنید و از آثار فاخر و گاهی متفاوت به نمایش درآمده در آنجا حیرت زده شوید و لذت ببرید. فضای این نمایشگاه بسیار خیره کننده و آرامش بخش است و در طبقه بالای آن یک رستوران خوب وجود دارد که Neolokal نامیده می‌شود. کافه این گالری یک تراس با منظره‌ای فوق العاده رو به شهر دارد. بخش حراست نمایشگاه نیز کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. در زیرزمین گالری سالت یک موزه بانکی وجود دارد و مجموعه‌ای از سری اسناد بانکی مربوط به صد سال پیش نگه‌داری می‌شود که دیدار از آن می‌تواند برای شما جالب باشد.

گالری سالت Salt galata استانبول، نمایشگاهی که به سختی از آن دل می‌کنید
بازدید از گالری سالت Salt استانبول برای عموم آزاد بوده و کاملاً رایگان می‌باشد و شما می‌توانید در تمامی ایام هفته به‌جز روزهای دوشنبه برای بازدید از این نمایشگاه منحصربه‌فرد اقدام نمایید.
ساعت بازدید از گالری سالت Salt استانبول هر زوزه به‌جز دوشنبه‌ها از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۷ بعدازظهر می‌باشد.
در گالری سالت Salt استانبول شبکه وای فای (wifi) در نظر گرفته شده و امکان استفاده از اینترنت رایگان در این محل برای همه بازدیدکنندگان و گردشگران عزیز ممکن می‌باشد البته شم برای اتصال به آن به یک خط تلفن ترکیه نیاز دارید تا یک کد پیامکی جهت اتصال به اینترنت دریافت کنید و یک کافی‌نت نیز درون فضای خود نمایشگاه وجود دارد.
گالری سالت Salt استانبول برای مطالعه نیز مکان خوب و ایده آلی است که افراد بسیاری به این منظور به این مکان مراجعه می‌نمایند. و اگر در شهر استانبول به دنبال یک فضای رایگان برای مطالعه هستید و به کتاب‌ها و مجلات هیجان‌انگیز علاقه مندید، گالری سالت Salt استانبول فضای بسیار مناسبی را در اختیار شما می‌گذارد البته ازآنجاکه فضا و تعداد صندلی‌های کتابخانه محدود است باید صبح زود برای این منظور به این مکان مراجعه کنید تا موفق شوید جایی برای نشستن پیدا کنید.

گالری سالت Salt galata استانبول، نمایشگاهی که به سختی از آن دل می‌کنید

دسترسی به گالری سالت Salt استانبول

گالری سالت Salt استانبول در محله بی اغلو ترکیه واقع شده است و شما جهت بازدید از گالری سالت Salt استانبول می‌توانید از خطوط اتوبوس شهری استفاده نمایید و در ایستگاه کاراکوی پیاده شوید و باقی مسیر را یا پیاده طی کرده و یا تاکسی بگیرید.

در اطراف گالری سالت Salt استانبول مراکز خرید خوبی وجود دارد که برای خریدن سوغاتی برای خود و عزیزانتان می‌توانید به آن‌ها مراجعه نمایید.

آدرس گالری سالت Salt استانبول

Arap Cami Mahallesi, Bankalar Cd. No:11, 34420 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

شماره تماس گالری سالت Salt استانبول

۹۰ ۲۱۲ ۳۳۴ ۲۲ ۰۰

گالری سالت Salt galata استانبول، نمایشگاهی که به سختی از آن دل می‌کنید

در انتهای امر امید داریم که پس از مطالعه مطالب فوق به خوبی نسبت به گالری سالت Salt استانبول شناخت پیدا کرده و درباره بازدید از آن در زمانی که در تور استانبول به سر می‌برید تصمیم گرفته باشید. برای شما سفری خوش و خاطره‌انگیز خواهانیم.