تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

هر سال هزاران نفر با تهیه تور استانبول به این شهر زیبا و دوست داشتنی سفر می‌کنند تا از مکان‌های دیدنی استانبول دیدن کنند و از بودن در این شهر لذت ببرند.
یکی از بهترین تفریحات در ترکیه رفتن به کنسرت‌ها و همچنین بازدید از فضای سبز و پارک‌های طبیعی است. پارک لایف Bahcekoy Life استانبول یکی از مکان‌های دیدنی است که دقیقاً این دو هدف سفر در تور استانبول را بر آورده می‌کند چرا که در کنار اینکه پارک زیبایی است، در آن کنسرت‌ها و جشنواره‌های فراوانی برگزار می‌شود.
با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را با پارک لایف Bahcekoy Life و نحوه بازدید و دسترسی به آن آشنا کنیم.

تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

درباره پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

پارک لایف Bahcekoy Life استانبولیکی از پارک‌های مشهور می‌باشد که در کنار دیوار باغچه کوی و در فاصله ۷ کیلومتری منطقه مسلک Maslak استانبول قرار دارد و به همین دلیل این پارک را به عنوان پارک بغچه کوی هم می‌شناسند.

پارک لایف Bahcekoy Life در کنار اینکه دارای فضای طبیعی بسیار زیبایی می‌باشد و در آن می‌توان ساعاتی خوش را تجربه کرد، مکانی برای برگزاری کنسرت‌های متنوع و همچنین جشنواره‌ها و فستیوال‌های مختلف است.

این پارک دارای وسعت ۱۵ هزار متر مربعی است که به برگزاری کنسرت‌ها و فستیوال‌ها اختصاص دارد و در ۳ سال اخیر پارک لایف Bahcekoy Life میزبان بیش از ۵۰ کنسرت بوده است و هنرمندان مشهوری نظیر آرمین ون بورن Armin Van Buuren در آن اجرا داشته‌اند.

امکانات و تفریحات پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

پارک لایف Bahcekoy Life دارای فضای سبز بسیار زیبایی است و در آن می‌توان روزی عالی را به دور از هیاهو از شلوغی شهر استانبول گذراند اما اکثر کسانی که به این پارک می‌آیند برای کنسرت‌ها و جشنواره‌های مختلف آن است.

تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

پارک لایف Bahcekoy Life دارای محوطه رو بازی با ظرفیت ۲۰ هزار نفر می‌باشد که همین برای اینکه بدانیم کنسرت‌های بزرگی در این جا برگزار می‌شود کافی است و خوب است این را بدانید که در سال ۲۰۱۴ بیش از ۱۵۰ هزار نفر در کنسرت‌های مختلف از این پارک بازدید کردند که همین این پارک را به یکی از مشهورترین چارک‌های استانبول تبدیل شده است.

تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

در کنار این قسمت دیگر پارک لایف Bahcekoy Life دارای یک محیط جنگلی مخصوص پیک نیک و گردش با ظرفیت ۲ هزار نفر می‌باشد که در آن می‌توان به فعالیت‌های زیر پرداخت:

پیاده روی

می‌توانید در مسیرهای بسیار زیبای پیاده روی این پارک که از میان جنگل می‌گذرد پیاده روی کرده و لذت ببرید.

دوچرخه سواری

اگر اهل دوچرخه سواری هستید می‌توانید از غرفه مخصوص دوچرخه کرایه کرده و از دور زدن در پارک و مسیرهای ویژه دوچرخه سواری لذت ببرید.

رستوران و کافی شاپ

در کنار بازدید از پارک می‌توانید در رستوران‌ها و کافه‌های بسیار زیبا و دوست داشتنی این پارک استراحت کرده و غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود را نوش جان کنید.
پارک لایف Bahcekoy Life دارای رستوران‌های خوبی است که همگی دیوارهای شیشه‌ای داند و در محیطی زیبا در وسط جنگل می‌توانید از غذا خوردن لذت ببرید.

تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

بازدید از پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

بازدید از پارک لایف Bahcekoy Life همانطور که تا الان باید متوجه شده باشید بیشتر برای کنسرت‌ها و جشنواره‌ها صورت می‌گیرد اما در کنار آن می‌توانید با گذراندن ۲-۳ ساعت در این پارک از فضای سبز آن و دیگر تفریحات آن لذت ببرید و فرصت بودن در طبیعت استانبول را از دست ندهید.

در کنار بازدید از پارک لایف Bahcekoy Life می‌توانید از مکان‌های دیدنی استانبول که در نزدیکی این مکان قرار دارد هم دیدن کرده که در زیر چند نمونه از آن‌ها را ذکر می‌کنیم:

  • پار جنگلی آتاتورک
  • محله ساری یر
  • موزه سادبرک هانم

تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

ساعات بازدید از پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

برای بازدید از پارک باید در روزهایی عادی بین ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر در این مکان حاضر شوید.

هزینه ورود به پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

هزینه ورود به پارک بستگی به کنسرت‌ها و فستیوال‌های متنوع داخل آن دارد و به صورت متوسط باید هزینه ۲۰ لیر برای هر نفر را متحمل شوید. برای اطلاع از قیمت بلیط و همچنین خرید آن می‌توانید از سایت Bilitex و یا سایت Lifepark اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

دسترسی به پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

دسترسی به پارک لایف Bahcekoy Life استانبول شاید از آنجا که در فاصله‌ای کم از شهر است کمی سخت به نظر برسد اما پارک در نزدیکی محله ساری یر است و در نزدیکی این مکان ایسگاه مترویی قرار دارد که به همین خاطر دسترسی به آن بسیار آسان و راحت می‌باشد.

پیشنهاد ما برای دسترسی آسان و به صرفه به این مکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی مثل مترو و اتوبوس است که راحت‌ترین راه آمدن به ایستگاه مترو حاجی عثمان Haciosman است و بعد از آن می‌توانید با ۱۰ دقیقه پیاده روی و یا با مینی بوس های خطی مخصوص به این مکان دسترسی داشته باشید.

آدرس پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Bahçeköy Cd. No:114, 34473 Sarıyer/İstanbul, Turkey

شماره تلفن پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

+۹۰ ۲۱۲ ۲۲۶ ۳۱ ۳۱

تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول

اگر قبلاً به پارک لایف Bahcekoy Life استانبول رفته‌اید نظرات و تجربه‌های خود را در زیر این مطلب با ما در میان بگذارید تا دیگران هم از آن استفاده کنند و اگر نرفته‌اید، امیدواریم این مطلب به خوبی شما را با این مکان دیدنی آشنا کرده باشد و راهنمایی برای شما در سفر به ترکیه باشد.

تجربه کنسرت‌های ناب در پارک لایف Bahcekoy Life استانبول
در آخر آرزو داریم تا از سفر خود در تور استانبول نهایت لذت را ببرید.