رستوران مژگان در استانبول، فضایی دنج برای تجربه طعمی ایرانی

بخش مهمی که پس از گردشگری باید بدون کم و کیف به آن پرداخت، صرف وعده‌های غذایی سالم و خوش مزه است. رستوران مژگان در استانبول در نقش یکی از رستوران‌های ایرانی استانبول، طعمی ایرانی را برای گردشگران داخلی و خارجی تداعی خواهد نمود.

سفر به ترکیه در هر یک از فصل‌های سال؛ تجربه‌ای خاص و متفاوت را از یک اروپای کوچک به نمایش خواهد گذاشت. تجربه‌ای که بر اساس معیارهای گردشگران، می‌توان شاهد تفاوت‌هایی در دل آن بود.

رستوران‌های ترک هم چون بسیاری از کشورهای دیگر، انواع غذاهای مخصوص به اقلیم و منطقه خود را طبخ می‌نمایند و این در حالی است که غذای ایرانی ذائقه‌ای جهانی خواهد داشت و به سادگی می‌توان شاهد استقبال جهانیان از غذاهای خوش طعم و مزه ایرانی بود. بر این اساس رستوران مژگان در استانبول با هدف طبخ غذایی اصیل و ایرانی آغاز به کار نموده است.

از نکات مهمی که در این متن می‌بایست به آن اشاره نمود، نزدیکی رستوران مژگان در استانبول به میدان تکسیم به عنوان قلب تپنده استانبول است. از این رو دسترسی به رستوران و انتخاب آن به عنوان محیط سرو غذا، به سادگی میسر خواهد شد.

رستوران مژگان در استانبول، فضایی دنج برای تجربه طعمی ایرانی

درباره رستوران مژگان در استانبول

تعدد رستوران‌های با غذای ایرانی در چند سال اخیر سبب گردیده است تا طعم غذای مطبوع ایرانی، ذائقه توریست‌های خارجی و گردشگران تور استانبول را نیز تغییر دهد. رستوران مژگان در استانبول از جمله رستوران‌هایی است که در نزدیکی میدان تکسیم استانبول به عنوان میدان اصلی شهر قرار گرفته است و همواره مسیر ساده‌تری را در مقایسه با دیگر مکان‌های مشابه برای گردشگران فراهم نموده است.

از جمله اصلی‌ترین غذاهایی که می‌توان در این رستوران سرو نمود، غذاهای معروف ایرانی در استانبول است که قیمت تقریبی هر یک کم‌تر ۵۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

رستوران مژگان در استانبول فضایی لوکس با نور پردازی و گرمای ایرانی داشته و از این حیث به محیط رستوران‌های ایرانی بسیار نزدیک می‌باشد. به علاوه چیدمان و صندلی‌ها به گونه‌ای است که محدودیتی برای سنین کم نیز وجود نخواهد داشت.

مدیریت رستوران مژگان در اختیار شخصی ایرانی می‌باشد و از این حیث سرویس دهی کارکنان این مکان نیز هم گام با نیاز گردشگران در سطحی مطلوب عملی خواهد گردید.

رستوران مژگان در استانبول، فضایی دنج برای تجربه طعمی ایرانی

منوی اصلی رستوران مژگان در استانبول

رستوران‌های ایرانی به جهت تفاوت عمده با سایر مکان‌های مشابه در استانبول، منوی اصلی خود را تنها از میان غذاهای مشهور و محبوب ایرانی انتخاب می‌نمایند. چرا که تور استانبول به عنوان یک تور گردشگری عظیم در جهان، همه ساله مهمانان بسیاری را به استانبول دعوت می‌نماید. این در حالی است که رستوران‌هایی از جمله رستوران مژگان در استانبول نه تنها میزبان توریست‌های ایرانی، بلکه گردشگران سراسر جهان می‌باشند و منوی اصیل ایرانی را برای ثبت خاطره و طعم غذای ایرانی در اختیار مراجعان قرار خواهند داد.

رستوران مژگان در استانبول، فضایی دنج برای تجربه طعمی ایرانی

نحوه دسترسی به رستوران مژگان در استانبول

از آن جایی که رستوران مژگان در استانبول به فاصله‌ای کوتاه از میدان تکسیم قرار دارد، در صورت استقرار در هتل‌های اطراف میدان تکسیم می‌توان مسیری کوتاه را پیاده تا رستوران طی کرد.

ولیکن در صورت نیاز به طی نمودن فاصله مسیر با وسایل نقلیه عمومی، اتوبوس گزینه انتخابی مناسبی به شمار خواهد رفت. که می‌توان در کنار آن از وسایل نقلیه دیگری هم چون مترو و تاکسی نیز استفاده نمود. مسطح بودن مسیرهایی که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد، زمینه تسریع در دسترسی به مقصد نهایی را فراهم خواهند نمود.

مسیرهایی که می‌توان به واسطه آن به رستوران مژگان در استانبول رسید، عبارت‌اند از:

  • حرکت از را Abdülhak Hamit Cd. که فاصله‌ای حدود ۶ دقیقه تا مقصد خواهد داشت.
  • انتخاب دوم، از میدان تکسیم به سمت شرق (سربالایی) ‪Sıraselviler Cd.‌ به سوی ‪Osmanlı Sk.‌ بروید، سپس گردش به چپ به طرف ‪Tak-ı Zafer Cd.‌، گردش به راست به طرف ‪Taksim Myd.‌، گردش به چپ به طرف ‪Anıt Cd.‌، به سوی ‪Şht. Muhtar Bey Cd.‌ ادامه دهید، گردش به چپ به طرف ‪Aydede Cd.‌، گردش به راست به طرف ‪Abdülhak Hamit Cd.‌، است.
  • مسیر دیگری که می‌توان آن را نیز در ۸ دقیقه طی نمود به این ترتیب: از میدان تکسیم به سمت جنوب غربی (سربالایی) ‪Sıraselviler Cd.‌ به سوی‪İstiklal Cd.‌ بروید، گردش به راست به طرف ‪İstiklal Cd.‌، برای ماندن در ‪İstiklal Cd.‌ به سمت چپ بپیچید، گردش به راست به طرف ‪Taksim Cd.‌، گردش به راست به طرف ‪Tarlabaşı Blv‌، اندکی به راست به طرف ‪Ana Çeşmesi Sk.‌، گردش به چپ به طرف ‪Abdülhak Hamit Cd.‌، می‌باشد.

رستوران مژگان در استانبول، فضایی دنج برای تجربه طعمی ایرانی

ساعات بازدید از رستوران مژگان در استانبول

از مزیت‌های قابل توجهی که می‌توان از آن به عنوان یک عامل رفاهی برای رستوران مژگان در استانبول یاد کرد، تایم کاری ۲۴ ساعته رستوران در تمامی روزهای هفته است. از این رو می‌توان بدون محدودیت از طریق مسیرهای ارتباطی به این مکان آمد و بدون اضطراب غذای مورد نظر را سفارش داد.

آدرس رستوران مژگان در استانبول

Gümüşsuyu Mahallesi, Kocatepe, mahalesi-abdolhakhamit cad-no:، Tak-ı Zafer Cd. 19A، ۳۴۴۳۷ Beyoğlu/İstanbul

شماره تماس رستوران مژگان در استانبول

(۰۲۱۲) ۵۳۳ ۸۲ ۰۰

رستوران مژگان در استانبول، فضایی دنج برای تجربه طعمی ایرانی

کلام آخر در ارتباط با رستوران مژگان در استانبول

معرفی تور استانبول در میان تنوع بی شمار تورهای تفریحی و سیاحتی، به سبب جایگاه و نقش مهم فرهنگی این شهر می‌باشد. وجود برخی از پارامترهای خاص از جمله تشابهات متعدد اقلیمی و فرهنگی به عنوان نقطه عطفی در صنعت گردشگری تور استانبول شناخته می‌شود. ارائه معروف‌ترین غذاهای ایرانی لذیذ و خوش مزه در دل شهر استانبول را می‌توان نقطه مشترک دیگری عنوان کرد. رستوران مژگان در استانبول یکی از ده‌ها رستوران برتر در این شهر می‌باشد که همه ساله میزبان جمعیت بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی است.

اگر شما هم در این زمینه نظر و یا خاطره‌ای در ذهن خود دارید، آن را با ما به اشتراک بگذارید.