رستوران بیتی استانبول Beyti Restaurant ، نگینی طلایی در این شهر

استانبول از جمله شهرهایی است که سفر به آن در تمامی ایام سال و از سراسر جهان امکان پذیر خواهد بود. زیبایی‌های بصری و جاذبه‌های گردشگری این شهر را نمی‌توان تنها در دل آثار باستانی و موزه‌های آن شاهد بود. بلکه وجود رستوران‌هایی ممتاز از دیگر امتیازهایی است که این شهر را به شهری توریستی و جذاب تبدیل نموده است. رستوران بیتی استانبول beyti از جمله رستوران‌هایی است که محل گردشگری خاصی به واسطه شرایط مطلوب سرویس دهی محسوب می‌گردد.

سفر به ترکیه از جذابیت‌هایی است که در کنار طعم غذاهای متفاوت و ایده آل، می‌توان شاهد سفری به یاد ماندنی بود.

رستوران بیتی استانبول beyti بخش قابل توجهی از منوهای متنوع را در دل خود جای داده است تا به تنهایی توانمندی اقناع نیاز توریست‌های خارجی با سلیقه و ذائقه‌های متنوع را داشته باشد. این رستوران از جمله محیط‌های مناسب از نظر ابعاد متنوع، بهداشتی، سرویس دهی، تنوع و …. محسوب می‌گردد.

رستوران بیتی استانبول Beyti Restaurant ، نگینی طلایی در این شهر

درباره رستوران بیتی استانبول beyti

رستوران بیتی استانبول beyti، از جمله رستوران‌هایی است که در محله فلوریا استانبول واقع گردیده است.

رستوران‌ها در هر کشور و در هر شهر توریستی هم چون استانبول، سهم عمده‌ای در تأمین نیاز گردشگران خواهند داشت. چرا که گردش و گشت و گذار در دل شهرهای تاریخی و مهم جهان، نیازمند تأمین انرژی کافی خواهد بود. انرژی که می‌توان آن را از طریق یک رستوران ممتاز در بدن تزریق نمود.

رستوران بیتی استانبول beyti از جمله رستوران‌هایی است که در رتبه بندی‌های تعیین شده، جایگاهی مهم و ارزشمند را از آن خود نموده است. این رستوران در سال ۲۰۱۲ به عنوان رستورانی نمونه از سوی مقامات مرتبط استانبول معرفی شده است. امری که تأثیر مستقیمی بر رزومه کاری ممتاز این مکان خواهد گذاشت.

رستوران بیتی استانبول beyti فاصله بسیار کمی با فرودگاه بین‌المللی آتاتورک در استانبول داشته و این امر دسترسی به آن را هموارتر خواهد نمود.

رستوران یاد شده در سال ۱۹۴۵ میلادی تأسیس شده و هم اکنون نیز صاحب امتیاز رسمی آن، بیتی گیلور می‌باشد. رستوران بیتی استانبول beyti از تاریخ تأسیس تا کنون در شهر استانبول به عنوان اولین انتخاب در بخش صرف وعده‌های غذایی با عنوان کباب شهره بوده است. تا جایی که در منوی اصلی این رستوران، می‌توان شاهد کبابی با عنوان بیتی بود که از با کیفیت‌ترین مواد اولیه تهیه می‌گردد.

رستوران بیتی استانبول beyti با توجه به فاصله زمانی اندک با آتاتورک، از مختصات ساده‌ای به منظور دسترسی برخوردار می‌باشد. بنای این مکان در سه طبقه اصلی به همراه تراسی مجزا و زیبا ساخته شده است.

به علاوه می‌توان رستوران بیتی استانبول beyti را سبکی هم گام با ساختمان‌ها در دوره عثمانی معرفی نمود.

رستوران بیتی استانبول beyti از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۲۳ هر روز فعالیت خواهد داشت و روزهای دوشنبه بسته است.

رستوران بیتی استانبول Beyti Restaurant ، نگینی طلایی در این شهر

تاریخچه رستوران بیتی استانبول beyti

رستوران‌ها در شهر تاریخی استانبول، تاریخچه‌ای وسیع و پر بار را به خود اختصاص داده‌اند. از این رو در دل هر یک آن‌ها می‌توان شاهد گنجینه‌ای از فرهنگ و سلایق مردمان بود. رستوران بیتی استانبول beyti از جمله رستوران‌هایی است که از زمان آغاز به کار آن، حدود ۸۰ سال می‌گذرد و همواره شهرت و محبوبیت آن نیز افزوده می‌گردد.

طرح و ایده اولیه این رستوران در این مکان سال ۱۹۷۹ اجرایی گردید و تا تاریخ ۱۹۸۳ به ثمر رسید.

رستوران بیتی استانبول beyti از جمله ۱۰ رستوران برتر استانبول شناخته شده است که با دارا بودن رتبه‌ای مشخص، به عنوان نهمین رستوران ممتاز در میان ۱۰۰۰۰ رستوران استانبول معرفی گردیده است.

صاحب امتیاز اولیه و اصلی رستوران، بیتی گیلور، اذعان داشته است که کیفیت و سلامت غذاهای طبخ شده در رستوران، نقش بارزی را در به دست آوردن این سطح از امتیاز جهانی، داشته است.

رستوران بیتی استانبول Beyti Restaurant ، نگینی طلایی در این شهر

منوی اصلی غذا در رستوران بیتی استانبول beyti

همواره صاحبان یک رستوران، ایده‌ها و سلیقه‌های متنوعی را برای رضایتمندی هر چه بهتر مراجعه کنندگان در نظر می‌گیرند. ایده‌هایی که هر یک به نوبه خود سهم بارزی را در حوزه جذب مشتریان ایفا می‌نمایند. منوی غذا از فاکتورهای مهمی است که در تور استانبول به عنوان گزینه‌های نخست در سفر به دل یک رستوران، مورد توجه قرار خواهد گرفت.

از این رو منوی اصلی رستوران بیتی استانبول beyti کباب می‌باشد. کبابی که در نوع خود با کیفیت بوده و در کنار آن می‌توان شاهد غذاهای متنوع دیگری برای سرو نیز بود. ولیکن اصلی‌ترین و لذیذترین غذای سرو شده در این رستوران، کباب می‌باشد.

رستوران بیتی استانبول Beyti Restaurant ، نگینی طلایی در این شهر

امکانات رستوران بیتی استانبول beyti

فضای رستوران بیتی استانبول beyti هم چون بسیاری از رستوران دیگر در استانبول، فضایی توأم با آرامش و سکوت می‌باشد.
صندلی‌های قرار گرفته در کنار یکدیگر با مختصات دقیق، آن را به مکانی ایده آل در صرف غذا به همراه خانواده تبدیل نموده است.

از جمله گزینه‌های برتر که می‌توان در این رستوران مورد توجه قرار داد، عبارت‌اند از:

 • محیطی آرام به منظور صرف غذای خانوادگی
 • محلی مناسب برای قرارهای کاری و تجاری
 • منوی غذای کامل
 • کباب‌های خوش طعم و درجه یک
 • منظره‌ای زیبا و بکر
 • ترکیب‌های عالی از مرغ و قارچ
 • گوشت فیله تازه
 • امکان سفارش انواع نوشیدنی‌های مورد نیاز
 • و…….

بازدید از رستوران بیتی استانبول beyti

مشاهده برخی از جذابیت‌ها در تور استانبول، خالی از لطف نیست. جذابیت‌هایی که در کنار سادگی و حتی تکرار، محورهای خاصی را برای گردشگران احیا خواهد نمود. از جمله اتمسفری که در شهر استانبول می‌توان شاهد عینی و حقیقی آن بود، بازدید از فضای رستوران‌هایی است که در عین سادگی، منحصر به فرد محسوب می‌گردند.

قطعاً می‌توان شرایط داخلی و سلامت غذا در رستوران بیتی استانبول beyti را به علت اصلی سفری مجدد به آن ارتباط داد.

رستوران بیتی استانبول beyti فضایی آرام را نه تنها به منظور صرف غذا، بلکه برای محورهایی هم چون ملاقات و قرارهای تجاری و کاری و ….. را مهیا خواهد نمود.

رستوران بیتی استانبول Beyti Restaurant ، نگینی طلایی در این شهر

دسترسی به رستوران بیتی استانبول beyti

امکان استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تأثیر بسزایی در افزایش بازدهی‌های زمانی و هزینه‌ای برای گردشگران خواهد داشت. کما این که عدم آشنایی کامل با مقاصد موجود در سفر، انتخاب تاکسی، قطار، مترو، اتوبوس را به عنوان انتخاب‌هایی هوشمندانه معرفی خواهد نمود.

معرفی و آشنایی با مسیرهای موجود در شهر استانبول به منظور دسترسی آسان به رستوران بیتی استانبول beyti را با هم بررسی می‌کنیم.

 • رسیدن از مبدأ ایستگاه قطار فلوریا تا مقصد رستوران بیتی استانبول beyti بدین صورت می‌باشد، به سمت شرق (سربالایی) ‪Kırserdar Sk.‌ به سوی ‪Mektep Sk.بروید، گردش به چپ به طرف ‪Orman Sk.‌، مقصد در سمت راست خواهد بود.
 • راه دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد، عبارت است از؛ به سمت شمال غربی (سرازیری) در ‪Valilik Yolu Cd.‌ بروید، برای ماندن در ‪Valilik Yolu Cd.‌ به سمت راست بپیچید، گردش به چپ به طرف ‪Florya Cd.‌، گردش به راست به طرف ‪Harman Sokaği‌، گردش به راست به طرف ‪Orman Sk.‌، مقصد در سمت چپ خواهد بود.
 • رسیدن از خیابان هارمن به رستوران بیتی استانبول beyti از این طریق امکان پذیر می‌باشد.
  به سمت غرب (سربالایی) ‪Harman Sokaği‌ به سوی ‪İmbat Sk.‌ بروید، گردش به چپ به طرف ‪Orman Sk.‌، مقصد در سمت چپ خواهد بود. و یا اینکه، به سمت شرق (سربالایی) ‪Harman Sokaği‌ به سوی ‪Karanfil Çiçeği Sk.‌ بروید، گردش به راست به طرف ‪Karanfil Çiçeği Sk.‌، گردش به راست به طرف ‪Sevinç Sk.‌، گردش به چپ به طرف ‪Orman Sk.‌، مقصد در سمت چپ خواهد بود.
 • برای دسترسی از فرودگاه آتاتورک نیز می‌توان از مسیر ذیل استفاده نمود. ‪Atatürk Havaalanı Yolcu Girişi‌ را به‌سوی ‪Atatürk Havalimanı Cd.‌ دنبال کنید، به سمت جنوب غربی در ‪Atatürk Havaalanı Yolcu Girişi‌ بروید، برای ماندن در ‪Atatürk Havaalanı Yolcu Girişi‌ به آرامی به سمت چپ بپیچید، برای ماندن در ‪Atatürk Havaalanı Yolcu Girişi‌ در جهت مستقیم به راهتان ادامه دهید، برای ماندن در ‪Atatürk Havaalanı Yolcu Girişi‌ به سمت راست بپیچید، به طرف ‪Atatürk Havalimanı Cd.‌ در جهت مستقیم به راهتان ادامه دهید، ‪Atatürk Havalimanı Cd.‌ را ادامه دهید. وارد ‪Eski Havaalanı Cd.‌ به‌سوی ‪Orman Sk.‌ در Şenlikköy Mahallesi شوید، از سمت چپ حرکت کنید تا در ‪Atatürk Havalimanı Cd.‌ بمانید، در ‪Havuzlu Kavşağı‌، به خروجی دوم به طرف ‪Eski Havaalanı Cd.‌ بروید،

به خروجی به سوی ‪Yeşilköy‌/‪Florya‌ بروید، به سوی ‪Yeşilköy Cd.‌ ادامه دهید، به سوی ‪Kırserdar Sk.‌ ادامه دهید، گردش به راست به طرف ‪Orman Sk.‌، مقصد در سمت راست خواهد بود. طی نمودن مسیر یاد شده ۱۴ دقیقه به طول خواهد انجامید.

آدرس رستوران بیتی استانبول beyti

Şenlikköy Mahallesi, Orman Sk. No:8, 34153 Bakırköy/İstanbul

شماره تلفن رستوران بیتی استانبول beyti

(۰۲۱۲) ۶۶۳ ۲۹ ۹۰

رستوران بیتی استانبول Beyti Restaurant ، نگینی طلایی در این شهر

آخرین نکته در ارتباط با رستوران بیتی استانبول beyti

رستوران بیتی استانبول beyti در نوع خود مقصد گردشگری ممتازی در تور استانبول به شمار می‌آید که ارائه منوی غذایی سالم در آن، این رستوران را به یکی از الماس‌های توریستی در این شهر تبدیل نموده است. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم تا با ما در به اشتراک گذاشتن تجربیات و نظرات خود، سهیم شوید.