اسکی کاراتپه استانبول مکانی مناسب و خوش آب‌وهوا برای اسکی کردن

اگر برای کار یا برای خرید به استانبول سفرکرده‌اید و تور استانبول را انتخاب کرده‌اید علاوه بر این‌که به مراکز خرید رفته و یا از مساجد و خیابان‌های زیبا و تاریخی استانبول بازدید نمایید، می‌توانید به‌جاهای دیدنی و تاریخی و فضاهای باز موجود در این شهر رفته و از این مکان‌های زیبا دیدن کنید و لذت ببرید.

یکی از همین مکان‌ها مرکز اسکی کاراتپه می‌باشد. مرکز اسکی کاراتپه که یک مرکز تفریحی مناسب برای اواخر پاییز و اوایل زمستان می‌باشد که با استانبول فاصله دارد و در محله‌ی کاراتپه قرار دارد با این متن همراه باشید تا بیشتر راجع به مرکز اسکی کاراتپه و نحوه‌ی دسترسی به آن اطلاعات کسب کنید.

درباره‌ی اسکی کاراتپه

اگر به ورزش اسکی و اسنو بوردینگ علاقه دارید و به استانبول سفر کردید یکی از بهترین مکان‌هایی را که برای این ورزش می‌توانید انتخاب کنید همین مرکز اسکی کارا تپه می‌باشد.
مرکز اسکی کاراتپه خارج از استانبول قرار دارد و در نزدیکی جاده آنادولو قرار دارد، در فصول سرما یکی از زیباترین تفرج‌گاه‌های موجود در استانبول می‌باشد.
نام اولیه‌ی مرکز اسکی کاراتپه کل تپه بوده که در سال ۲۰۰۸ به کاراتپه تغیر نام یافت. فاصله‌ی مرکز اسکی کاراتپه تا استانبول چیزی در حدود ۳ ساعت رانندگی می‌باشد.

بازدید از اسکی کاراتپه

مرکز اسکی کاراتپه دارای پیست اسکی پهنی است و مکانی مناسب برای اسکی کردن گردشگران تازه‌وارد می‌باشد، زیرا که پیست این مرکز علاوه بر پهن بودن بلکه دارای شیب‌های بی‌خطری می‌باشد و برای کسانی که اسکی خطرناک دوست دارند این مکان مناسب نمی‌باشد.
درصورتی‌که در فصل بهار، تابستان یا اوایل پاییز تصمیم به بازدید از مرکز اسکی کارا تپه گرفته‌اید می‌توانید از طبیعت بکر، کافه‌های چوبی، رستوران‌های باکیفیت و بازدید آهو ها لذت ببرید و همچنین پیستی که در آن برفی ننشسته است را نگاه و از زیبایی آن لذت ببرید.
یکی دیگر از تفریحاتی که می‌توانید در مرکز اسکی کارتپه انجام دهید پینت بال تگزاسی می‌باشد که در آنجا بازشده است و می‌توانید پس از اسکی یا قبل از آن به آنجا رفته و از پینت بال لذت ببرید و سرگرم شوید.
از امکاناتی که می‌توان راجع به مرکز اسکی کاراتپه گفت اقامتگاهی به نام مشوکیه در آنجا می‌باشد که اقامت گاه مناسبی برای ماندن می‌باشد همچنین وجود فروشگاه‌هایی می‌باشد که وسایل اسکی، لباس اسکی و دیگر وسایل موردنیاز را برای فروش به عرضه گذاشته است.
مرکز اسکی کاراتپه از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ شب بو در روزهای شنبه و یک‌شنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ساعت ۱۱:۳۰ شب برای بازدید عموم باز می‌باشد.

دسترسی به اسکی کاراتپه استانبول

ازآنجاکه مرکز اسکی کارا تپه خارج از استانبول بوده راحت‌ترین روش رفتن به این مرکز از طریق هتلی که در آن اقامت دارید ممکن است. به صورتی که هتل تورهای یک‌روزه‌ای می‌گذارد و با ون مخصوص که حدود ساعت ۸ صبح از جلوی هتل به سمت مرکز اسکی کارا تپه حرکت می‌کند، در حدود ۱۱ صبح به مرکز اسکی کاراتپه می‌رسید.
معمولاً ساعت ۵ بعدازظهر از سمت مرکز اسکی کارا تپه به سمت هتل بازخواهید گشت. جاده‌ای که مسیر رفت‌وآمد مسافران می‌باشد زیبایی بسیاری دارد و معمولاً طولانی بودن راه به چشم نمی‌آید. معمولاً قیمت این تورهای یک‌روزه چیزی در حدود ۱۵۳ دلار آمریکا می‌باشد.
اما اگر با خودروی شخصی می‌خواهید به مرکز اسکی کارا تپه رفته و از آن بازدید کنید از استانبول به سمت جاده‌ی آنادلو رفته و سپس خروجی مرکز اسکی کاراتپه را واردشده و از این تفرجگاه لذت کافی را ببرید.

پس با توجه به مطالب بالا هنگام سفر به استانبول و انتخاب تور استانبول جاهای دیدنی که می‌توان رفت و از آن بازدید نمود علاوه بر مساجد همین فضاهای باز، پارک‌ها و همین مرکز اسکی کارا تپه می‌باشد که بازدید از این فضای بازها و پارک‌ها باعث لذت و آرامش روح و مغز می‌شود و همچنین باعث سرگرم شدن و آمادگی جسمانی کافی می‌شود.

آدرس اسکی کاراتپه استانبول

Maşukiye Mahallesi, Çınarlı Mah. Leyla Atakan Cad. No:18, Maşukiye, 41290 Kartepe/Kocaeli, Turkey

شماره تماس اسکی کاراتپه استانبول

+۹۰ ۲۶۲ ۳۵۴ ۳۴ ۸۸