دیدن انواع محصولات مسی دست ساز دربازار باکیرسیلار کازسیسی آنکارا Bakircilar Carsisi

درباره بازار باکیرسیلار کازسیسی Bakircilar Carsisi

رفتن به ترکیه و به خصوص تور آنکارا، همواره دارای جاذبه‌های مختلفی است و شما در طول سفر در شهر آنکارا، می‌توانید از لوکس‌ترین و مدرن‌ترین مرکز خریدها تا بازارهای قدیمی مثل بازار باکیرسیلار کازسیسی را ببینید و لذت ببرید.

بازار باکیرسیلار کازسیسی Bakircilar Carsisi یک بازار بسیار قدیمی در قلب شهر آنکارا در محله بسیار قدیمی واقع شده است که بیشتر شبیه بازار مسگرهای ایران در شهرهایی مثل زنجان است.
با این تفاوت که در وحله اول بازار باکیرسیلار کازسیسی بسیار قدیمی است و قدمت دیرینه دارد و در وحله دوم بوی بسیار جذاب ادویه‌های مختلف است که تجربه دیدن ضربه زدن مس گرها را بسیار لذت بخش می‌کند.

شما در این بازار می‌توانید نحوه ساخته شدن ظروف مسی را از نزدیک به صورت کاملاً سنتی ببینید.
چیزی که بیشتر از همه در بازار باکیرسیلار کازسیسی جلب توجه می‌کنند کاسب‌های مس گر هستند که در جلوی دکان خود نشسته و در حال ضربه زدن به مس و شکل  دادن به آن هستند.

دیدن انواع محصولات مسی دست ساز دربازار باکیرسیلار کازسیسی آنکارا Bakircilar Carsisi

بازار باکیرسیلار کازسیسی آنکارا، مکانی عالی برای گذراندن ساعاتی همراه با شادی و آرامش

بازار باکیرسیلار کازسیسی Bakircilar Carsisi همواره مکان مورد علاقه توریست‌های خارجی است و شما با رفتن به این مکان متوجه آن خواهید شد.
در طول تور آنکارا و هنگام بازدید از این بازار شما می‌توانید صنایع دستی مسی بسیار زیبایی خریداری کنید و همینطور از دیدن ساخته شدن آنها لذت ببرید.

در بخشی از این بازار بسیار قدیمی فروشندگان ادویه جات و خشکبار هم فعالیت می‌کنند که بوی خوش ادویه که در فضای بازار پیچیده به خوبی گویای این موضوع است.

جدا از این‌ها، بازار باکیرسیلار کازسیسی مکانی عالی برای گرفتن عکس‌های بسیار زیبا در تور آنکارا است.
اگر عکاس هستید یا دوست دارید خاطراتی شیرین از سفر خود در تور آنکارا بسازید می‌توانید به این بازار بروید و عکس‌های عالی از خودتان و همینطور لحظه‌های ناب و سرشار از زندگی بازار بیاندازید.

دیگر جاذبه‌های بازار باکیرسیلار کازسیسی Bakircilar Carsisi آنکارا

در کنار تمام این‌ها، هنگام بازدید از بازار باکیرسیلار کازسیسی، از کارهایی که حتماً باید بکنید رفتن به قهوه خانه‌های بسیار قدیمی بازار و خوردن یک چای دبش است که می‌تواند تجربه‌ای عالی برای شما باشد.

البته از چیزهای دیگری که در این بازار می‌یابید، می‌توان به کفش‌های چرمی دست ساز سنتی اشاره کرد که بیشتر شبیه کفش‌هایی است که در فیلم‌های باستانی دیده می‌شود.
ترک‌ها این کفش‌ها را یمنی Yemeni می‌نامند.

این کفش‌ها همگی از چرم‌های طبیعی رنگی ساخته شده‌اند که اگر حتی قصد خرید آنها را نداشته باشید می‌توانید از دیدن انها لذت ببرید و عکس‌هایی عالی بگیرید.

دیدن انواع محصولات مسی دست ساز دربازار باکیرسیلار کازسیسی آنکارا Bakircilar Carsisi

کباب‌های بازار باکیرسیلار کازسیسی آنکارا را از دست ندهید!

در این بازار تعداد زیادی کبابی سنتی وجود دارد که کباب‌های بسیار لذیذ و خوشمزه را به قیمت عالی می‌فروشند.

شما می‌توانید تنها با ۳ لیر یک کباب لقمه لذیذ و خوشمزه را بخرید و نوش جان کنید.
البته وقتی نزدیک این کبابی‌ها می‌شوید مطمئناً بوی خوش آن را متوجه خواهید شد و نا خود آگاه به سمت آن‌ها می‌روید.

خرید از بازار باکیرسیلار کازسیسی آنکارا

بازار باکیرسیلار کازسیسی، مکانی عالی برای خرید سوغاتی‌های سنتی در تور آنکارا است و شما در این مکان می‌توانید انواع کالاهای سنتی را با قیمتی خوب خریداری کنید.

البته این را باید به یاد داشته باشید برای خرید از بازارهای سنتی آنکارا مثل خرید بازارهای ایران باید کمی چانه بزنید تا با فروشنده به قیمتی معقول و عالی برسید.

در کل در این بازار می‌توانید اجناس ارزنده با قیمتی خوب خریداری کنید.

دیدن انواع محصولات مسی دست ساز دربازار باکیرسیلار کازسیسی آنکارا Bakircilar Carsisi

دسترسی به بازار باکیرسیلار کازسیسی در آنکارا

بازار باکیرسیلار کازسیسی در قلب شهر ترکیه قرار دارد و دسترسی به آن کار سختی نیست.

شما به راحتی با مترو و تاکسی و اتوبوس می‌توانید به این محل بروید و از دیدن آن لذت ببرید.

لازمه که بگوییم این مکان در نزدیکی مکان‌های تاریخی شهر آنکارا قرار دارد و شما می‌توانید بعد از دیدن این بازار سنتی به باقی مکان‌های دیدنی آنکارا در این منطقه بروید و دیدن کنید.