کرایه‌ی انواع قایق‌های تفریحی در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

هرسال به‌خصوص در فصل تابستان افراد بسیار زیادی با تهیه تور آنتالیا به این شهر توریستی و زیبا می‌روند تا از آفتاب و ساحل‌های بسیار زیبای مدیترانه‌ای لذت ببرند و در کنار آن از مکان‌های دیدنی و تفریحی آنتالیا دیدن کرده و از امکانات دریایی این شهر استفاده کنند.
یکی از مکان‌هایی که همواره مورد توجه این توریست‌ها به وبژه افرادی که به قایق رانی علاقه مندند بوده است، بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا می‌باشد که در آن می‌توانید انواع قایق‌ها و کشتی‌های تفریحی را اجاره کرده و یا با تهیه تور در آن‌ها از تورهای قایقی لذت ببرید.

اگر به بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا و کرایه قایق علاقه‌مندید با ما در این مطلب همراه باشید تا شمارا به‌طور کامل با این مکان تفریحی آشنا کرده و نکاتی را درباره‌ی این مکان دیدنی به شما بگوییم.

کرایه‌ی انواع قایق‌های تفریحی در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

درباره بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا یک بندرگاه تفریحی است که در ساحل مدیترانه‌ای در شهر آنتالیا قرار دارد.
این بندر مکانی است که شهروندان آنتالیا و توریست‌هایی از سراسر دنیا به اینجا می‌آیند تا قایق‌های تفریحی از هر نوعی که وجود دارد را کرایه کرده و با استفاده از آن‌ها در دریای مدیترانه قایق‌سواری کنند و لذت ببرند.

علاوه بر اجاره‌ی قایق شما در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا می‌توانید از منظره‌ی زیبا و حیرت‌آور دریای مدیترانه لذت ببرید و اگر قصد قایق‌سواری ندارید می‌توانید در کافه‌ها و رستوران‌های موجود در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا استراحت کرده و از منظره و نوشیدنی یا غذای خود لذت ببرید.

بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا یک بندر با ظرفیت ۱۰۰ قایق بزرگ است که دارای عمق ۶-۷ متری می‌باشد برای همین مکان مناسبی برای پهلوگیری قایق‌های تفریحی بزرگ است.
همچنین علاوه بر این‌ها در کنار بندرگاه جرثقیل‌های زیادی وجود دارد که تعداد زیادی قایق‌های تندرو را به‌صورت معلق نگهداری می‌کنند تا در صورت نیاز افراد بتوانند آن‌ها را کرایه مرده و از آن‌ها استفاده کنند.

از امکانات بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا همچنین می‌توان به این موضوع اشاره کرد که این بندر دارای یک پمپ‌بنزین مخصوص قایق و یک مخزن تخلیه‌ی فاضلاب است اما این بندر مکانی برای لنگر انداختن ندارد و برای ایستادن قایق باید آن را به مکان‌های موردنظر در اسکله بست.

در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا همچنین فروشگاه‌هایی وجود دارد که لوازم شنا و قایق رانی را به فروش می‌رساند و اگر علاقه به این ورزش و تفریح دارید می‌توانید در این مکان از آنتالیا در تور آنتالیا خریدهایی در این رابطه داشته باشید.

در روبرو و در کنار بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا یک مرکز مخصوص غواصی به نام Saint De Abbey نیز وجود دارد که در صورت علاقه می‌توانید در آن به غواصی بپردازید. البته این مکان در روزهای سرد بسته است و بیشتر در تابستان و اواخر بهار می‌توان از غواصی در آب‌های مدیترانه لذت برد.

کرایه‌ی انواع قایق‌های تفریحی در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

انواع قایق‌های تفریحی که در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا می‌توان کرایه کرد

قایق‌های تفریحی بزرگ ۱۰ نفره

این قایق‌ها بسیار بزرگ بوده و برای ۱۰ نفر افراد بالغ مناسب است. کرایه‌ی این قایق‌ها برای یک بعدازظهر ۱۵۰۰ لیر می‌باشد پس اگر با دوستان و یا خانواده به تور آنتالیا رفته‌اید می‌توانید این نوع قایق را در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا اجاره کرده و از آن لذت ببرید.

قایق‌های بسیار بزرگ تفریحی ۱۵ نفره

این قایق‌ها بسیار بزرگ بوده و بیشتر مناسب برای اتفاقات خاص مانند مراسم مختلف می‌باشد. درصورتی‌که در آنتالیا و تور آنتالیا علاقه به اجاره‌ی این نوع قایق داشتید می‌توانید با ۴۵۰۰ لیر آن را برای یک روز اجاره کنید.

قایق‌های ۵ نفره تفریحی

این قایق‌ها می‌توان گفت یکی از بهترین قایق‌های تفریحی کوچک هستند و برای ۵ نفر مناسب است و می‌توانید در تور آنتالیا با دوستان خود این قایق را در یک روز با پرداخت ۲۹۰۰ لیر در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا کرایه کنید.

کشتی عظیم ۵۲ متری

این کشتی بزرگ‌ترین کشتی موجود در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا می‌باشد که از سال ۲۰۱۱ در حال خدمت‌دهی به علاقه‌مندان است و برای مراسم بزرگ در دریا مناسب است و هزینه‌ی کرایه‌ی روزانه آن در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا ۲۵۰۰۰ لیر می‌باشد.

قایق‌های تندرو و سریع

این قایق‌ها را می‌توان مناسب‌ترین قایق و محبوب‌ترین قایق‌های بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا دانست زیرا که اجاره‌ی آن ساعتی است و برای جمع دوستان و گشت زدن در دریای مدیترانه عالی می‌باشد.
برای اجاره‌ی این نوع از قایق‌های تندرو به نام Desert Eagle باید برای هر ساعت مبلغ ۱۰۰۰ لیر را پرداخت کنید.

کرایه‌ی انواع قایق‌های تفریحی در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

بازدید از بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

ازآنجاکه بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا در مرکز شهر قدیمی کاله ایچی قرار دارد می‌توانید ضمن بازدید و بهره بردن از این مکان به این شهر قدیمی که در اصل محله‌ای در مرکز آنتالیا می‌باشد که درگذشته کل شهر آنتالیا بوده رفته و بازدیدی فراموش‌نشدنی را از این مکان تجربه کنید.

در کنار آن می‌توانید از امکانات تفریحی بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا که شامل بار، رستوران و کافه می‌شود استفاده کرده و از این مکان تفریحی و توریستی نهایت لذت را ببرید.

دسترسی به بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا همان‌طور که گفته شد در مرکز شهر قدیمی کاله ایچی قرار دارد که یکی از پر رفت‌وآمد ترین مکان‌های توریستی در آنتالیا محسوب می‌شود.

برای دسترسی به بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا یا باید از طریق قایق و راه‌های آبی به آن دسترسی پیدا کنید یا اینکه با استفاده از وسایل نقلیه عمومی مثل یک تاکسی و یا اتوبوس می‌توانید به کاله کاپسی که میدان اصلی شهر است و برج ساعت در کنار آن قرار دارد بیایید.
بعد از آن در جهت مخالف برج ساعت می‌توانید مجسمه پادشاه آتالوس را ببینید و در  نزدیکی آن با پای پیاده با ورود به کوچه Uzun Carsi sokaki دقیقاً در روبروی برج ساعت، به شهر قدیمی کاله ایچی Kaleici آنتالیا دسترسی پیدا کنید.

بعد از آن با ورود به شهر قدیمی بعد از گذراندن مناره مشهور از پله‌های سنگی قدیمی پایین رفته و در انتها به بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا دسترسی پیدا کنید.

کرایه‌ی انواع قایق‌های تفریحی در بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

آدرس بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

Selçuk Mah., İskele Cad. 38/B, 07040 Muratpaşa/Antalya

تلفن بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا

۰۰۹۰ ۲۴۲۲۴۸ ۴۵ ۳۳

در آخر امیدواریم که از بازدیدتان از بندرگاه یات لیمانی Yat Limani آنتالیا نهایت لذت را برده باشید و از تور آنتالیا خود در این مکان با اجاره قایق‌های تفریحی لذت برده باشید.
امید داریم که این مطلب شمارا به خوبی با این مکان دیدنی آنتالیا آشنا کرده باشد.