منطقه بلک یکی از شهرهای توریستی در شهر آنتالیا

منطقه بلک که به‌عنوان منطقه بهشتی در آنتالیا شهرت یافته است، دارای آب‌وهوای عالی و بی‌نظیری است که یکی از دلایل معروف بودن این شهر همین نوع آب‌وهوای معتدل، تمیز و عاری از هرگونه آلودگی است. منطقه بلک که در نزدیکی ” ساحل مدیترانه” میزبان گردشگران و توریست‌ها است در فاصله‌ای نزدیک به ۳۰ کیلومتری از شهر آنتالیا قرار دارد. منطقه بلک به‌عنوان یکی از جاذبه‌های زیبا و طبیعی و درعین‌حال منحصربه‌فرد در سال ۱۹۸۴ یافت شد که توسط مسئولین و همکاران در حوزه گردشگری به یکی از نقاط قوت پول آور و همچنین سرمایه‌گذار در حیطه جذب توریست و گردشگری در کشور ترکیه تبدیل شد. این ناحیه که منطقه بلک نام گرفت به‌عنوان بهشت دریکی از فهرست‌های بهترین مناطق توریستی ترکیه قرار دارد.ما همواره توضیه میکنیم که در تور آنتالیا حتما از این مکان دیدنی آنتالیا دیدن کنید.

منطقه بلک یکی از شهرهای توریستی در شهر آنتالیا

تفرجگاه آبی در منطقه بلک

منطقه بلک به دلیل دارا بودن نوعی آب‌وهوای معتدل و همچنین صاف و تمیز بودنش می‌تواند گزینه مناسبی برای توریست و گردشگران نقاط مختلف جهان محسوب شود؛ اما دلیل دیگر آن، آب‌وهوای ساحلی این منطقه است. این ویژگی در این منطقه  می‌تواند باعث ایجاد زمینه‌ای مناسب برای تفریحاتی از نوع آبی محسوب گردد و چون این‌گونه از تفریحات طرفداران بسیاری در میان توریست و گردشگران دارد بنابراین تمامی این افراد این منطقه  را برای گذراندن یک روز عالی با تفریحات آبی انتخاب می‌کنند؛ اما ویژگی‌های دیگری که باعث می‌شود علاوه بر آب‌وهوای ساحلی، توریست به این منطقه جذب شود نوع آب‌وهوا و زمینه مناسب این منطقه برای تفریحات سالمی همچون فوتبال، تنیس و گلف است. این منطقه در اکثر روزهای سال دارای آفتاب و آب‌وهوای دل‌نشین است که این امر سبب شده چنین بازی‌هایی در این منطقه از محبوبیت و طرفداران مای فراوانی برخوردار باشند.

منطقه بلک یکی از شهرهای توریستی در شهر آنتالیا

هتل‌های مجلل و شیک در منطقه بلک

منطقه بلک که در ساحل ۱۷ کیلومتری آن هتل‌های ۵ ستاره و شیک و مدرن تأسیس‌شده است، می‌تواند مکان مناسبی برای افراد مشهور و ثروتمند محسوب گردد. این منطقه که دارای جمعیتی نظیر بر نه هزار و هفتصدو هشتادویک نفر است با هتل‌هایی شیک و مجهز به انواع امکانات استراحتگاهی و همچنین زمین‌های بازی مانند تنیس و گلف است. استخرهای سرباز و سرپوشیده در این هتل‌های ۵ ستاره تأسیس‌شده‌اند که می‌توانند خاطره‌ای دل‌انگیز برای مسافرین و گردشگران به این منطقه را فراهم کنند. جالب است بدانید که بازی گلف در این منطقه در تمامی هتل‌های آن قابل انجام است چراکه تمام زمینه‌های لازم برای بازی گلف در این منطقه  ازجمله زمین مناسب، آب‌وهوای آفتابی به‌خوبی مهیا است.

منطقه بلک یکی از شهرهای توریستی در شهر آنتالیا

بازی‌های مهیج در منطقه بلک

ازجمله بازی‌هایی که در منطقه بلک به دلیل دارا بودن بهترین نوع آب‌وهوای ساحلی و مدیترانه‌ای می‌توان نام برد، چتربازی روی دریا (پاراگلایدر), تنیس، گلف، فوتبال و همچنین رافتینگ (قایق‌سواری بر روی امواج) است که هریک به‌نوبه خود باعث هیجان و شادی در گردشگران می‌شود.

زیبایی و سلامت در منطقه بلک

این منطقه توریستی قطب مناسبی برای استفاده در تمامی زمینه‌ها به دلیل مراجعه توریست و افراد بسیاری به این منطقه است. ازجمله این زمینه‌ها در حیطه زیبایی و سلامت و همچنین تناسب‌اندام است که برخی از کمپانی‌های محصولات زیبایی در اغلب هتل‌ها مراکزی را برای ارائه و فروش محصولاتشان تأسیس نموده‌اند. البته به دلیل آب‌وهوای عالی گزینه‌ای به نام آب‌درمانی در این منطقه نیز برای مراجعه‌کنندگان ارائه می‌گردد.

خلاصه‌ای از منطقه بلک

  • منطقه بلک به بهشت آنتالیا شهرت دارد.
  • این منطقه در سواحل مدیترانه واقع‌شده است
  • این منطقه دارای هتل‌های چند ستاره است که اغلب این هتل‌ها گران‌قیمت می‌باشند
  • این منطقه دارای مراکز زیبایی و خدمات تناسب‌اندام است که اغلب در هتل‌ها سرویس‌دهی می‌کنند.

در آخر امید داریم شما از سفر خود به تور آنتالیا لذت ببرید و خاطرات طلایی و زیبا را در کنار عزیزان با بازدید از مکان های دیدنی آنتالیا تجربه کنید.