تورآنتالیا- مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا

مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا, یکی از مراکز خرید در آنتالیا است. مرکزخریدکاله ایچی آنتالیا در نزدیکی دیوار این شهر قرارگرفته است گردشگران که با تور آنتالیا خود را به این شهر می‌رساند می‌توانند با یک پیاده‌روی چنددقیقه‌ای خود را به مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا برسانند و از فروشگاه‌های آنجا خریدهای خوب و مناسبی را انجام دهند. شهر کاله ایچی که یک شهر قدیمی در آنتالیا محسوب می‌شود دارای اماکن زیبای فراوان است که یکی از این مکان‌ها مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا است در ادامه به ویژگی‌های این مرکز خرید می‌پردازیم.

تورآنتالیا- مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا

مزیت استفاده از مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا

قبل از اینکه بخواهیم مزیت استفاده از این مرکز خرید را بازگو کنیم به توضیحاتی در رابطه با شهر زیبای کاله ایچی می‌پردازیم. شهر کاله ایچی به دلیل اینکه در بافت قدیمی آنتالیا قرارگرفته است از جاذبه‌های تاریخی فراوانی برخوردارمی باشدکه دارای طراحی و معماری قدیمی است. این معماری بیشتر مربوط به دوره عثمانی است. علاوه بر مرکز خرید کاله ایچی، رستوران‌ها و هتل‌های مختلفی در این شهر قرار دارند که افرادی که با تور آنتالیا به این مکان سفر می‌کنند می‌توانند از این امکانات نیز بهره‌مند شوند اما مزیت خرید از مرکز خرید کالیچی آنتالیا این است که شما می‌توانید با استفاده از تور آنتالیا علاوه بر بازدید از این شهر زیبا و تاریخی از محاسن این مرکز خرید که ویژگی‌های بسیار متمایزی نسبت به دیگر بازارهای آنتالیا دارد استفاده کنید. از مهم‌ترین ویژگی‌های مرکز خرید کالیچی آنتالیا می‌توان به خرید ارزان و برند آن اشاره کرد. مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا در میان بازدیدکنندگان و گردشگران به‌عنوان یک مرکز خرید باقیمت‌های مناسب منطقه است از آن به‌عنوان یک مرکز خرید باکیفیت بالا می‌توان یاد برد.

بزرگ‌ترین مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا با ویژگی‌های شهر

ازآنجایی‌که شهر کاله ایچی در بافت قدیمی آنتالیا قرارگرفته است دارای دیوارهای بلند از جنس سنگ است. البته نمونه‌ای از ” معماری روم ” در دروازه این شهر دیده می‌شود نام دروازه این شهر درین است. مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا نیز به‌تبع از شکل این شهر که به‌مانند اشکال شهره‌ای‌های قدیمی است، طراحی‌شده است. به عبارت بهتر جغرافیایی کالبد شهر کاله ایچی و پیکره مرکز خرید کولیسی آنتالیا نقش بسیاری داشته است و شکل آن به‌مانند شکل شهر درآمدهاست. ازاین‌رو در این مرکز خرید اجناس کم یاب و فوق سنتی فراوان به چشم می‌خورد. ازاین‌رو افرادی که با تور آنتالیا به این نقطه سفر نموده‌اند می‌توانند از این مرکز برای خرید سوغاتی و هدیه برای عزیزانشان استفاده کنند.

تورآنتالیا- مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا

صنایع‌دستی مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا

مسافران تور آنتالیا می‌توانند علاوه بر بازدید از شهر زیبای کاله ایچی از سواحل آن نیز بهره‌مند شوند در کنار اجناس بسیار باکیفیت گردشگران می‌توانند از صنایع‌دستی کاله ایچی که در مرکز خرید کالیچی آنتالیا فراوانی است نیز به‌منظور خرید استفاده نمایند. صنایع‌دستی و اجناس ن بومی مرکز خرید کالیچی آنتالیا حال و هوای قدیمی به این شهر بخشیده است که مسافران می‌توانند از این فضا لذت ببرند. نکته قابل‌تأمل اینکه در هنگام باران درشهرکاله ایچی عکسانی که به مرکز خرید کالیچی آنتالیا می‌روند می‌توانند از بوی خشت و حال و هوا نیز بهره‌مند شوند. دلیل این امر نیز نم باران و خانه‌های خشتی شهر کولیسی در حوالی آنتالیا است.

تورآنتالیا- مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا

خلاصه‌ای از مرکز خرید کاله ایچی آنتالیا

  • مرکز خرید کاله ایچی در نزدیکی دیوار شهر کاله ایچی قرار دارد.
  • در مرکز خرید کالیچی آنتالیا انواع مختلف صنایع‌دستی وجود دارد.
  • شهر زیبای کاله ایچی مربوط به ” دوران عثمانی ” است.
  • فضاهای مرکز خرید کالیچی آنتالیا بسیار جذاب و سنتی است.
  • در زمان بارش باران حال و هوایی که در شهر کاله ایچی ایجاد می‌شود بسیار لذت‌بخش است.
  • سواحل زیبای شهرکاله ایچی بسیار زیبا و خوش آب‌وهوا است
  • مرکز خرید کاله ایچی دارای تنوع محصولات و کالامی باشد.