فروشگاه ozdilek shopping centers یکی از بهترین مراکز خرید در آنتالیا

درصد بسیاری از مردم ایران مهم‌ترین دلیل رفتن سفر به آنتالیا را رفتن به مراکز خرید بی نظیر این شهر می‌دانند. افرادی که با تور آنتالیا و یا مسافرت‌های دیگر خود به آنتالیا سفر می‌کنند، رفتن به مراکز خرید را یکی از برنامه‌های اصلی مسافرت خود قرار می‌دهند. فروشگاه ozdilek shopping centers در آنتالیا جزو بهترین مراکز خرید در این شهر می‌باشد. فروشگاه ozdilek shopping centers در سال ۲۰۰۹ در آنتالیا افتتاح شد و امروزه خرید از این فروشگاه به سرگرم کننده ترین خرید در آنتالیا تبدیل شده است.

فروشگاه ozdilek shopping centers یکی از بهترین مراکز خرید در آنتالیا

تاریخچه مراکز خرید و صنایع نساجی ozdilek

شروع و آغاز این صنایع و مراکز خرید زمانی بود که یک شرکت صنعت نساجی و خرده فروشی در سال ۱۹۷۱ در بورسا تأسیس شد. این صنایع فعالیت خود را گسترش داده و امروز توانسته‌اند در بین ۱۰ شرکت و برند برتر جهان قرار بگیرند. هایپر مارکت های این گروه نیز همانند صنعتشان پیشرفت چشمگیری داشته‌اند و توانسته‌اند ۱۴ مرکز خرید در ۱۲ استان ترکیه (Afyonkarahisar, Antalya, Bolu, Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Uşak و Yalova) افتتاح کنند.

فروشگاه ozdilek shopping centers یکی از بهترین مراکز خرید در آنتالیا

فروشگاه ozdilek shopping centers و برندهای معتبر

فروشگاه ozdilek shopping centers بازدید کننگان خود را با ۱۱۴ شرکت و برند منحصر به فرد و مشهور بن المللی آشنا کند. این مرکز خرید با ۳۸,۷۵۲ متر مربع زیر بنا که شامل دو طبقه پارکینگ سر پوشیده و چهار طبقه مرکز خرید و سرگرمی است، طراحی شده است. روشنایی بی نظیر، ایمنی و آرامش از ویژگی‌های بارز این معماری می‌باشند. بازدید کنندگان فروشگاه ozdilek shopping centers در خریدهای خود دامنه انتخابی برندینگ وسیعی دارند. شما می‌توانید قطعات الکترونیکی، مواد غذایی مورد نیاز روزانه و ده نوع اجناس دیگر را در این فروشگاه با تولید شرکت‌ها و برندهای مختلف بین المللی پیدا کنید.

فروشگاه ozdilek shopping centers یکی از بهترین مراکز خرید در آنتالیا

فروشگاه ozdilek shopping centers در منطقه Kepez آنتالیا واقع شده است. که دسترسی به این منطقه از سراسر شهرستان و نزدیکی به فرودگاه از مزایای مهم این فروشگاه می‌باشد.
امیدواریم از تور نتالیا خود لذت ببرید.