فروشگاه laura آنتالیا

بدون شک یکی از مقاصد مورد نظر گردشگران که به تور آنتالیا می‌روند، لارا است. لارا شهر زیبا با آب و هوایی مدیترانه‌ای، جاذبه‌های گردشگری گوناگون و مراکز خرید متعددی در شرق آنتالیا واقع شده است. صنعت گردشگری پیشرفته این شهر باعث شده تا لارا منطقه مسکونی ترجیح داده شده برای اقامت مسافران خارجی و داخلی در ترکیه باشد.

فروشگاه laura آنتالیا

یکی از بهترین مراکز خرید در این منطقه توریستی فروشگاه laura است. این مرکز خرید در تاریخ ۲۰۰۴/۱۲/۲۵ با بیست و چهار هزار و صد و دوازده (۲۴,۱۱۲ m2) متر مربع زیر بنا که شامل ۸۰ باب مغازه با بهترین برندهای ملی ترک و بین المللی، پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت ۲۰۰ دستگاه خودرو، پارکینگ در فضای باز، سوپر ماکت، ۶ سالن سینما و تئاتر با بهترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های صوتی و تصویری، سالن‌های بازی و سرگرمی کودکان و ۱۴ رستوران وکافه افتتتاح شد.

فروشگاه laura آنتالیا

هدف اصلی تمامی مراکز خرید رضایت مردم است. فروشگاه laura دارای ۷ تا ۷۰ نفر سازمان دهنده، رویدادهای مختلف را مدیریت می‌کند، تا لذت خرید را برای خریداران به ارمغان آورد. فروشگاه laura با مشاهیر و نام‌های تجاری منحصر به فرد خود در صنعت نساجی و لوازم آرایشی و بهداشتی، طعم بی نظیر غذاهای ترک و مراکز بازی و سرگرمی با بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، تمامی مردم و گردشگران را با هر سلیقه و سن به خود جذب کرده است.

مراکز خرید به یکی از قسمت‌های جدایی نا پذیر در ساختار زندگی مردم در کشورهای توسعه یافته شده‌اند. مدیریت فروشگاه laura با به کار گیری سرویس‌های امنیتی پیشرفته و همچنین کیفیت بالا، این فروشگاه را به یکی از قابل اعتماد ترین مراکز خرید در آنتالیا و در ترکیه تبدیل کرده است.

فروشگاه laura آنتالیا

امیدواریم از تور آنتالیا لذت ببرید و خاطرات هیجان انگیز را در این مکان دیدنی آنتالیا تجربه کنید.

آدرس فروشگاه laura آنتالیا:

آنتالیا، لارا، بلوار ۲ Ecevit، منطقه Fener Bulent

تلفن فروشگاه laura آنتالیا:

+۹۰ (۲۴۲) ۳۲۳ ۶۶ ۲۹