فروشگاه flormar بهترین مکان برای خرید لوازم آرایشی در تور آنتالیا

یکی از محبوب‌ترین پرطرفدارترین کشورها برای رفتن سفر خارج از کشور ترکیه  است. اگر برای سفرخود تور آنتالیا را انتخاب کنید بدون شک از مراکز خرید این شهر نیز بازدید می‌کنید. فروشگاه flormar یکی از جداب ترین فروشگاه‌های این شهر است.

فروشگاه flormar بهترین مکان برای خرید لوازم آرایشی در تور آنتالیا

برند flormar

یکی از برندهای معتبر لوازم آرایشی و بهداشتی در ترکیه و آنتالیا برند flormar می‌باشد. فروشگاه flormar نمایندگی این برند در آنتالیا است. اگر در تور آنتالیا شرکت کردید حتماً سری به این فروشگاه بزنید. مسلماً خاطره به یاد ماندنی از این بازدید به یادگار خواهد ماند. فروشگاه flormar دارای مراکز تخصصی لوازم آرایشی وبهداشتی با سابقه بسیار بالایی می‌باشند که از لوکس‌ترین و مجلل‌ترین مراکز خرید در آنتالیا محاسبه می‌شود.

فروشگاه flormar بهترین مکان برای خرید لوازم آرایشی در تور آنتالیا

تاریخچه برند flormar

در ابتدا برند آرایشی و بهداشتی flormar در کشور ایتالیا و در شهر میلان تأسیس شد. اما در سال ۱۹۷۰ یک گروه ترکیه‌ای این برند را خریداری کرده و به ترکیه منتقل کردند. این گروه در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی با تنوع، دقت، ظرافت و رعایت موارد بهداشتی و ایمنی محصولات خود توانست رتبه برند برتر سال ۲۰۱۴ را از آن خود کند. امروزه این برند به برندی رنگارنگ برای زنان جهان تبدیل شده و در این سال‌ها توانسته کمک‌های زیادی به زیبایی زنان در سراسر جهان کمک کرده است.

فروشگاه flormar بهترین مکان برای خرید لوازم آرایشی در تور آنتالیا

مدیریت و چشم انداز فروشگاه flormar

به گفته مدیریت این فروشگاه، flormar آموزش‌ها و امکانات تکنیکی خود را با کارکنان خود به اشتراک می‌گذارد و توانایی کار با دیگران را نیز دارند. هم چنین اهداف فروشگاه flormar را بهصورت زیر بیان می‌کند:

  • افزودن ارزش به اقتصاد جهانی
  • افزایش رضایت مندی مشتری با ارائه محصولات و خدمات لازم در زمینه آرایشی و بهداشتی
  • تغییر و بالا بردن کیفیت محصول با توجه به روند و گرایش مصرف کنندگان
  • حمایت از فعالیت‌های تحقیق و توسعه با پیروی از پیشرفت‌های تکنولوژی
  • استفاده از منابع مؤثر و کار آمد
  • ایجاد مزایا و ارزش برای سهامداران
  • آموزش به کارکنان با توجه به این اهداف به منظور کمک به توسعه و آگاهی شخصی آن‌ها