ساحل کنیالتی و لارا در شهر آنتالیا در کشور ترکیه

ساحل کنیالتی در ناحیه‌ی غربی شهر آنتالیا واقع‌شده است که دومین ساحل عمومی لقب گرفته است. البته مردم شهر آنتالیا، این ساحل را بانام پلاژ کنیالتی می‌شناسند. این ساحل پر از سنگ‌های ریز، سخت و بلند می‌باشند.این ساحل نسبت به ساحل لارا به مرکز شهر آنتالیا نزدیک‌تر است طوری که اگر شما بخواهید در تور آنتالیا از مرکز شهر به ساحل کنیالتی بروید باید ۳ کیلومتر فاصله‌ی بین ساحل و مرکز شهر آنتالیا را بپیمایید.

"ساحل

چرا ساحل کنیالتی را همگان دوست دارند؟

یکی از دلایل اصلی این‌که ساحل کنیالتی برای تمامی اقشار و سنین اعم از کودک، بزرگ‌سال، میان‌سال و به‌طورکلی همه‌ی افراد در جامعه جذاب می‌باشد و لذت فراوانی می‌برند این است که پارک آبی بسیار منحصربه‌فرد، دلفین لند، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های بسیار زیبا و مجلل که به‌صورت روباز هستند در این منطقه واقع‌شده‌اند. از طرف دیگر، همانند یک شهر مینیاتوری بسیار کوچک می‌باشد که همه‌ی مکان‌های تاریخی موجود در ترکیه را ۲۵ برابر کوچک‌تر از اندازه‌ی واقعی خود نشان می‌دهد.

در این مکان قسمت‌هایی ازجمله غرفه‌ی فروش اسنک، کافی‌شاپ، رستوران، درختان زیبا که می‌توان از سایه‌ی آن‌ها استفاده کرد، صندلی‌ها و چترهایی که مخصوص ساحل استفاده می‌شوند، پارکینگ‌ها، پارک‌های جنگلی قرار دارند که آماده برای خدمت‌رسانی به مردم می‌باشند.

ساحل کنیالتی و لارا در شهر آنتالیا در کشور ترکیه:

نکات لازم برای شناگران:

توجه داشته باشید که اگر در کنار ساحل کنیالتی و یا ساحل لارا پرچم آبی برافراشته شده است بدین معنا می‌باشد که آب دریا آرام است و خطری شناگران را تهدید نمی‌کند. ساحل کنیالتی منطقه‌ای بسیار پاکیزه و سالم است که آب دریا نیز واقعاً شفاف و زلال می‌باشد.

این ساحل با داشتن سنگریزه‌های بلند و سفت، جذابیت و زیبایی فراوانی پیداکرده است طوری که توریست‌ها از سراسر جهان برای دیدن این مکان زیبا به اینجا سفر می‌کنند.
امیدواریم از سفر خود به تور آنتالیا و بازدید از سواحل زیبای آن لذت ببرید و از شما خواهش داریم تجربیات و نظراتتون را درباره این مکان دیدنی آنتالیا با ما در میان بگذارید.

ساحل کنیالتی و لارا در شهر آنتالیا در کشور ترکیه: