مکان زیبای گردشگری دلفین لند در شهر آنتالیا، کشور ترکیه

یکی از جاذبه‌های گردشگری بسیار زیبا، جالب و دیدنی تور آنتالیا ، دلفین لند می‌باشد که در منطقه‌ی کنیالتی واقع‌شده است و مقابل آکواریوم آنتالیا می‌باشد.

در این مکان احساسات گوناگونی را تجربه خواهید کرد. حرکت دلفین‌ها و بازی کردنشان از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است، طوری که مردم سراسر جهان را به سمت خود جلب کرده است و از طرف دیگر، زحمات زیاد تعلیم‌دهنده‌های دلفین‌ها را برای انجام این حرکات جذاب نشان می‌دهد. در این مکان تفریحی علاوه بر دلفین‌ها، از نهنگ‌های سفید نیز استفاده‌شده است که زیبایی و جذابیت آن را چند برابر نموده است. یک نکته‌ی جالب‌تر هم این است که شما قادر به شنا کردن با دلفین‌ها خواهید بود و لحظات بسیار جالبی را تجربه خواهید کرد.

مکان زیبای گردشگری دلفین لند در شهر آنتالیا، کشور ترکیه

ساعات کاری دلفین لند:

برنامه‌های دلفین لند از ساعت ۱۴:۳۰ شروع می‌گردد که همراه با اجراها، مسابقات بسیار جذابی خواهد بود و پس‌ازاین نمایش‌ها و برنامه‌ها می‌توانید از قسمت‌های بار (کافی‌شاپ) اختصاص‌یافته به استخر یا جکوزی و یا همچنین از رستوران‌ها و فست فود ها استفاده نمایید و زمان استراحت خوبی داشته باشند.

وقتی‌که وارد دلفین لند می‌شوید به شما یک عدد کارت الکترونیکی تحویل داده می‌شود که می‌توانید هرچقدر دوست دارید آن را شارژ نمایید که در داخل این مجموعه از آن استفاده کنید.

قیمت بلیت برای ورود به دلفین لند برای بزرگ‌سالان که از ۱۲ سال به بالا هستند ۴۰ لیر (واحد پول کشور ترکیه) می‌باشد، برای کودکان بین ۳ تا ۱۲ سال ۲۷ لیر، برای دانش‌آموزانی که مقیم کشور ترکیه هستند ۳۰ لیر بوده و برای شنا با دلفین‌ها ۳۲۰ لیر می‌باشد که مدت‌زمان آن تنها ۵ دقیقه است.

وسایل لازم برای ورود به دلفین لند در تور آنتالیا:

هنگام بازدید از اینئ مکان دیدنی در تور آنتالیا توجه داشته باشید که باید هنگام ورود به این مجموعه، مایو، کلاه و یا عینک آفتابی به همراه داشته باشید.

مکان زیبای گردشگری دلفین لند در شهر آنتالیا، کشور ترکیه