تور آنتالیا – بازار جمهوریت یکی از مراکز خرید در شهر زیبا و توریستی آنتالیا

بازار جمهوریت یکی دیگر از بازارهای موجود در شهر خوش آب‌وهوای آنتالیا در کشور ترکیه است. آنتالیا به دلیل توریستی و گردشگری بودنش از بازارهای مختلف با اجناس و قیمت‌های متفاوت در خود برخوردار است. شما می‌توانید با تور آنتالیا به مکان‌های زیبای ترکیه و آنتالیا مراجعه کنید. بازارهای هفتگی تا مراکز خرید مدرن و شیک شهر آنتالیا تقریباً مملو از خریدارانی است که اغلب مراجعه‌کنندگان به این بازار و مراکز خرید مسافرین و گردشگران می‌باشند. دلیل این امر خرید سوغاتی و هدیه برای دوستان و آشنایانشان است. البته در بین مراکز خرید شیک و مجلل شما می‌توانید نمونه‌هایی از بازارهایی را در مرکز شهر آنتالیا مشاهده کنید که اغلب از دست‌فروشان و بخش‌هایی که حالت چادر مانند دارند تشکیل‌شده است. یکی از این مکان‌ها که در شهر آنتالیا و در منطقه مراد پاشا قرارگرفته بازار جمهوریت است که از شلوغی و جمعیت زیاد برخوردار است. گردشگرانی که اغلب به‌منظور خرید به بازار جمهوریت مراجعه می‌کنند، می‌توانند انواع پوشاک و سوغاتی‌های دیگر که مربوط به شهر آنتالیا است را از این بازار خرید نمایند. این بازار از پرترددترین بازارهای موجود در شهر آنتالیا محسوب می‌گردد. در ادامه هم چنان با ما باشید تا بیشتر با این مرکز خرید آنتالیا آشنا شویم.

تور آنتالیا - بازار جمهوریت یکی از مراکز خرید در شهر زیبا و توریستی آنتالیا

ویژگی‌های بازار جمهوریت در شهر آنتالیا

بازار جمهوریت که در منطقه مراد پاشا در شهر آنتالیا واقع‌شده است از اجناس و البسه باقیمت‌های مناسب و هم‌چنین تنوع کالایی بی‌نظیری برخوردار است. این بازار که از شناخته‌شده‌ترین بازارهای شهر آنتالیا محسوب می‌شود همه‌روزه مکان تردد اغلب مردم و مسافرین به‌منظور خرید است. همان‌طور که در بالا نیز به آن اشاره شد بازار جمهوریت در ناحیه گردشگری مراد پاشا واقع‌شده است و شاید این مکان تاریخی و مقدس دلیلی بر شلوغی و ازدحام مردم در این بازار محسوب گردد. چراکه هر گردشگری و توریستی که برای بازدید به این مکان مراجعه می‌کند مسلماً از این بازار نیز دیدن خواهد کرد و از خرید مناسب و یا قیمت‌های بی‌نظیر بهره خواهد برد؛ بنابراین می‌توان یکی از دلایل شلوغی بازار جمهوریت در آنتالیا را مکان باستانی مراد پاشا دانست. نکته جالب‌توجه در رابطه با این بازار قدیمی این است که اغلب مسافرین و گردشگرانی که از کشورهای مختلفی به این مکان (مراد پاشا) برای بازدید مراجعه می‌کنند، از این بازار اطلاعی ندارند و شاید بدون این‌که از این بازار دیدن و یا خرید کنند، این منطقه را ترک نمایند. بازار جمهوریت در شهر آنتالیا، ” مراد پاشا “، خیابان “کاظم اوزالپ ” و در خیابان جمهوریت واقع است.

تور آنتالیا - بازار جمهوریت یکی از مراکز خرید در شهر زیبا و توریستی آنتالیا

بازار جمهوریت در جوار مرکز خرید مارک آنتالیا

بازار جمهوریت در خیابان جمهوریت قرارگرفته و این دلیلی برای نام گرفتن این بازار به نام این خیابان محسوب می‌شود. اگر با تور آنتالیا به کشور ترکیه سفر می‌کنید در لیست مکان‌های دیدنی خود این بازار را نیز جای دهید. نکته دیگر در رابطه با این بازار این است که این بازار در همسایگی مرکز خرید “مارک آنتالیا ” قرارگرفته است. مرکز خرید آنتالیا با ساختاری شیک و مدرن از اجناس مارک‌دار و برندهای شناخته‌شده برای فروش استفاده می‌کند درصورتی‌که بازار جمهوریت با شکلی محلی به فروش اجناس معمولی ولی باکیفیت و قیمت مناسب و تنوع کالایی می‌پردازد. اجناسی که اغلب در بازار جمهوریت به فروش می‌رسند البسه موردنیاز مردم می‌باشند. اغلب اجناسی که در بازار جمهوریت شما مشاهده می‌کنید از قیمت بسیار ارزان‌تر از مراکز خرید مدرنی مانند مارک آنتالیا به فروش می‌رسند و شاید این امتیاز مناسبی برای افراد کم‌درآمد شهر آنتالیا محسوب گردد که بتوانند با خرید مناسب و قیمت عالی از امکانات لازم ضروری برخوردار شوند چراکه قیمت اجناس بازار جمهوریت نصف قیمت بازارچه‌های دیگری است که در شهر آنتالیا قرار دارند, شما می‌توانید با تور آنتالیا و سفر به شهر آنتالیا از هردوی این مراکز خرید دیدن کنید.

تور آنتالیا - بازار جمهوریت یکی از مراکز خرید در شهر زیبا و توریستی آنتالیا