تجربه‌ی هیجان و شادی در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

سفر به آنتالیا همراه با تور آنتالیا می‌تواند سرشار از خاطرات خوب و بازدیدهایی از مکان‌های تفریحی متعدد و پرهیجان باشد.
یکی از تفریحاتی که اکثر بازدیدکنندگان را از سراسر جهان هرساله به شهر آنتالیا می‌کشاند، تفریح‌های آبی و شنا می‌باشد که یکی از مکان‌های عالی برای این تفریحات پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا می‌باشد.
با ما در این مطلب همراه باشید تا همه‌چیز را درباره‌ی پارک آبی آکوالند آنتالیا و امکانات و نحوه دسترسی به آن فرابگیرید.

تجربه‌ی هیجان و شادی در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

درباره پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین پارک‌های آبی در ترکیه و آنتالیا می‌باشد. شما در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا می‌توانید تجربه‌های متعدد و مختلف را در کنار هم و در یک روز تجربه کرده و از آن‌ها لذت ببرید و در کنار آن از بازدید دلفین‌ها و نهنگ‌های سفید لذت ببرید.

یکی از ویژگی‌های پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا این است که تفریحات متعددی در یکجا گرد هم آورده شده‌اند تا شما لحظاتی عالی را در آن بگذرانید! چه تنها باشید چه با دوستان و خانواده به این پارک آبی یعنی پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا بیایید، می‌توانید اوقات عالی را در بین توریست‌های متنوع و مردم شهر آنتالیا بگذرانید.

پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا همچنین یکی از بهترین مکان‌های دیدنی آنتالیا برای کودکان محسوب می‌شود، زیرا وسایل بازی فراوانی برای آن‌ها در قسمتی ویژه و ایمن قرار داده‌شده است تا کودکان نهایت لذت را از این پارک آبی ببرند.
پس اگر همراه با فرزندان کودک خود به آنتالیا رفته‌اید، بازدید از پارک آبی آکوالند را به‌هیچ‌عنوان فراموش نکنید!

امکانات و بخش‌های مختلف پارک آبی آکوالند در آنتالیا

پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا دارای امکانات متعدد و فراوان و همچنین تفریحات مختلفی می‌باشد که در زیر برای شما ذکر کرده و توضیح می‌دهیم:

بخش تفریحات آبی پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

 • استخر شنای موج‌دار:

  این قسمت از پارک آبی آکوالند یک استخر بزرگ می‌باشد که دستگاه بسیار بزرگی موج‌های متعدد را در آن به وجود می‌آورند تا حس شنا در دریا به شما القا شود!

 • سرسره‌هایی با مسیر مواج:

  پارک آبی آکوالند دارای سرسره‌های متعددی شامل ۴ سرسره‌های طولانی با مسیرهای دارای دایره، یک مجموعه سرسره بزرگ ۵ لاینه با ارتفاع زیاد، ۲ سرسره پیچ‌پیچ منتهی به یک استخر بزرگ است و همچنین در بخش شمالی دارای یک برج که دارای دو سرسره با شیب زیاد است، می‌باشد و در بخش شرقی نیز چهار مسیر سرسره آبی برای کودکان قرار دارد.

 • بخش ویژه بازی کودکان:

  در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا و در کنار استخر موج‌دار بخش بزرگی شامل سرسره‌ها و وسایل بازی مختلف و جذاب برای کودکان قرارگرفته است که یکی از بهترین مکان‌ها و تفریحات آبی در این پارک به‌خصوص برای کودکان محسوب می‌شود.

 • استخر طبیعت :

  در بخش غربی پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا یک استخر بزرگ دارای درخت‌های و جزیره‌های مصنوعی قرار دارد که مکانی برای بزرگ‌سالان برای گذراندن اوقات خوش و شنا می‌باشد.

تجربه‌ی هیجان و شادی در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

دیگر تفریحات پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

 • پارک دولفین‌ها:

  در قسمت غربی پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا یک دلفیناریوم بسیار بزرگ قرار دارد که دولفین‌های زیبا و همچنین شیرهای دریایی و نهنگ‌های سفید در آن نگهداری می‌شوند و می‌توانید در ساعت ۲ بعدازظهرروزهای معمولی نمایش این حیوانات دوست‌داشتنی را مشاهده کرده و لذت ببرید. همچنین بخشی برای شنا در کنار دلفین‌ها قرار دارد که در روزهای خاصی از سال باز می‌باشد و اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید در کنار دلفین‌ها به شنا بپردازید.

بخش رستوران و کافی‌شاپ

در کنار درب ورودی پارک آبی آکوالند مجموعه رستوران و کافی‌شاپ قرار دارند که در آن تفریحات بسیار زیادی را می‌توانید در کنار شنا در پارک آبی تجربه کنید که در زیر برای شما ذکر می‌کنیم:

 • برنامه‌های زنده موسیقی:

  در قسمتی از چادر مرکزی هرروزه برنامه زنده موسیقی به‌طورمعمول در میان‌روز برگزار می‌شود که می‌توانید در آن نشسته و از موسیقی زنده لذت ببرید.

 • بار ویژه استخر:

  در قسمت بار انواع نوشیدنی‌های مختلف و کوکتل‌ها سرو می‌شود و می‌توانید در آن نوشیدنی موردعلاقه خود را نوش جان‌کنید.

 • ویتامین بار:

  در ویتامین بار پارک آبی آکوالند انواع آب‌میوه‌ها و کوکتل‌های میوه به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.

 • رستوران‌های فست فود:

  در بخش کناری پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا رستوران‌ها و کافی‌شاپ های متعددی قرار دارد که در آن‌ها می‌توانید انواع غذاهای فست فود را خریداری و از آن‌ها لذت ببرید.

 • رستوران اضافی روباز:

  در کنار چادر یک رستوران روباز قرار دارد که غذاهای ترکیه و همچنین غذاهای لقمه در آن ارائه می‌شود.

 • سینمای هفت بعدی:

  در کنار چادر یک سینمای ۷ بعدی قرار دارد که در آن به‌طور متوسط چهار فیلم هیجان‌انگیز چندبعدی چند بار در روزبه اکران درمی‌آید و یکی از تفریحات عالی پارک آبی محسوب می‌شود.

 • بستنی‌فروشی:

  در قسمت میانی پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا یک چادر بزرگ مخصوص فروش بستنی قرار دارد که انواع بستنی را برای مراجعه‌کنندگان ارائه می‌کند.

 • قسمت ویژه تاتو:
  در میان پارک و در کنار استخر موج‌دار یک چادر قرار دارد که اگر علاقه به خال‌کوبی و تاتو داشته باشید می‌توانید در آنجا باقیمتی مناسب تاتوهای موقت و دائم را روی بدن خود بزنید.
 • برنامه زنده DJ:

  در قسمتی از چادر و در روزهای خاص یک دی جی مشهور ترکیه به نام دی جی کوبین برنامه اجرا می‌کند و محیطی برای رقص در آن وجود دارد که می‌توانید ساعاتی را در آن به رقص و شادی بگذرانید.

 • بخش ویژه حمام آفتاب:

  در قسمتی از پارک تخت‌ها و وسایل مناسب حمام آفتاب قرار دارد که می‌توانید در آن‌ها از آفتاب سوزان مدیترانه استفاده کرده و بدن خود را برنزه کنید.

 • قسمت جکوزی:

  پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا دارای جکوزی سرد و گرم می‌باشد که در جوار بار قرار دارد و می‌توانید علاوه بر استفاده از جکوزی از نوشیدنی‌های خنک لذت ببرید.

 • فروشگاه سوغاتی:

  هم‌چنین در این پارک آبی یعنی پارک آبی آکوالند آنتالیا یک فروشگاه کوچک قراردادند که محصولات سوغاتی می‌فروشد و در کنار آن‌یک فروشگاه قرار دارند که وسایل مخصوص شنا را به فروش می‌رساند؛ اما ازآنجاکه قیمت‌های آن‌ها بسیار بالا می‌باشد به شما پیشنهاد می‌کنیم که وسایل شنا را همراه خود داشته باشید تا در هزینه‌های زیاد صرفه‌جویی کنید.

 • خدمات عکاسی حرفه‌ای:

  قسمتی از این پارک افراد حرفه‌ای با دوربین‌های باکیفیت قرار دارند و از شما عکس‌های زیبا می‌گیرند اما چاپ کردن و گرفتن این عکس‌ها دارای هزینه بسیار زیادی می‌باشد.

 • خدمات امنیتی و صندوق امانات:

  یکی از امکانات پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا صندوق امانات آن می‌باشد که می‌توانید وسایل خود را با خیال راحت به آن‌ها بسپارید.

 • امکانات رفاهی و بهداشتی:

  در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا و در بخش‌های مختلف دوش‌های حمام و همچنین سرویس‌های بهداشتی قرار دارد تا شما به‌راحتی بتوانید از این سرویس‌ها استفاده کنید.

 • قسمت ویژه خدمات پزشکی:

  همچنین در بخشی از پارک قسمت ویژه خدمات پزشکی و کمک‌های اولیه قرار دارد که سلامت شما و خانواده‌تان را تضمین می‌کند.

علاوه بر موارد ذکرشده در بالا می‌توانید در مسابقه‌های جذابی که هرروزه در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا برگزار می‌شود شرکت کرده و از بازی‌های آبی در پارک آکوالند آنتالیا لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که در بدو ورود یک کارت الکتریکی مغناطیسی به شما داده می‌شود تا برای خرید خوراکی و پرداخت قسمت‌های مختلف از آن استفاده کنید تا مجبور نباشید را در محیطی خیس و مرطوب با خود پول حمل کنید.

تجربه‌ی هیجان و شادی در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

بازدید از پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

بازدید از پارک آبی آکوالند آنتالیا می‌تواند بسیار جذاب و دوست‌داشتنی باشد و شما ساعاتی عالی را در آن سپری کنید، زیرا این پارک، پارک مجهز و قدیمی می‌باشد که دارای تمامی امکانات لازم برای گذراندن یک روز سرشار از تفریح می‌باشد.

هزینه ورودی پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا برای تمام‌وقت و استفاده در تمام‌روز ۴۷ لیره و برای نصف روز یعنی از صبح تا ساعت ۲ بعدازظهر ۳۳ لیر و برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال ۲۸ لیر می‌باشد.

برای بازدید از پارک آبی آکوالند آنتالیا باید در ساعات کاری آن یعنی از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر به این مکان مراجعه کنید اما این نکته را به یاد داشته باشید که پارک به‌صورت رسمی از ساعت ۹ صبح باز می‌شود اما دستگاه‌های تفریحی آن و سرسره‌های آن از ساعت ۱۲ شروع به کار می‌کنند.
برای همین موضوع شما می‌توانید تا ساعت ۱۲ در این پارک حمام آفتاب‌گرفته و بعد از آن از وسایل تفریحی و امکانات خوراکی پارک استفاده کنید.

ضمن بازدید از پارک به یاد داشته باشید که محصولاتی که در پارک آبی آکوالند فروخته می‌شوند قیمت زیادی دارند و به یاد داشته باشید تا هیچ‌کدام از وسایل شنای خود را در هتل فراموش نکنید.
به‌طور متوسط مبلغی حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ لیره را نیاز دارید تا در پارک آبی بتوانید از تفریحات متنوع و نوشیدنی و غذاها لذت ببرید.

در کنار بازدید از پارک آبی می‌توانید بعد از بازدید از پارک آبی آکوالند آنتالیا از مکان‌های مجاور آن‌که از بهترین مکان‌های دیدنی آنتالیا می‌باشند نیز دیدن کنید.
در زیر بهترین آن‌ها را برای شما ذکر می‌کنیم:

 • پارک فرهنگ مینیاتور که در جوار پارک آبی آکوالند آنتالیا قرار دارد.
 • پلاژ ساحلی Koyaalti که یک پلاژ ساحلی کاملاً مجهز می‌باشد و در جوار پارک آبی آکوالند قرار دارد.
 • موزه آنتالیا: این موزه در فاصله یک کیلومتری پارک آبی آکوالند آنتالیا واقع‌شده است و مکان عالی برای بازدید می‌باشد.
 • مرکز خرید بزرگ Migros: این مرکز خرید در روبروی پارک آبی آکوالند قرار دارند و در آن می‌توانید از تمامی برندهای مشهور جهانی نظیر زارا و بنتون خریدهای خوبی را انجام دهید.

تجربه‌ی هیجان و شادی در پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

دسترسی به پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

ازآنجاکه پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا در قسمت جنوبی شهر آنتالیا و در ناحیه غربی آن قرار دارد، رفت‌وآمد به آن می‌توانند آسان و بدون دردسر صورت گیرد. بهترین راه دسترسی به پارک آبی آکوالند استفاده از وسایل نقلیه عمومی نظیر اتوبوس و تاکسی می‌باشد که پیشنهاد ما برای شما استفاده از اتوبوس و پیاده شدن در ایستگاه پارک فرهنگی مینیاتور می‌باشد.

آدرس پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

Meltem Mahallesi, Dumlupınar Blv. Konyaaltı Koruluğu, 07030 Muratpaşa/Antalya, Turkey

شماره تلفن پارک آبی آکوالند AquaLand آنتالیا

+۹۰ ۲۴۲ ۲۴۹ ۰۹ ۰۸

در آخر آرزومندیم که از بازدیدتان از پارک آبی آکوالند آنتالیا نهایت لذت را ببرید و ساعات خوشی را در تور آنتالیا خود تجربه کنید و امیدواریم که این مطلب شمارا به‌صورت کامل با این مکان دیدنی آنتالیا آشنا کرده باشد.