معرفی آبشار کورشونلو در آنتالیا

آبشار کورشونلو، آبشاری بسیار زیباست که در ۲۴ کیلومتری آنتالیا در کشور ترکیه واقع‌شده است. این آبشار ارتفاع بسیار زیادی دارد که تقریباً نزدیک به ۱۷ متر است و طبیعتی زیبا و بکر را پدید آورده است تا برای مسافران سفری خاطره‌انگیز همراه داشته باشد. هنگامی‌که رودخانه آکسو به آبشار می‌رسد به ۷ شاخه‌های فرعی تقسیم می‌شود.ما همواره توضیه میکنیم که در تور آنتالیا حتما از این مکان دیدنی آنتالیا دیدن کنید.

معرفی آبشار کورشونلو در آنتالیا

آبشار کورشونلو به‌صورت پارک جنگلی

در سال ۱۹۸۶ آبشار کورشونلو به‌صورت پارک جنگلی ساخته شد. چراکه این آبشار در میان انبوهی از درختان قرارگرفته بود. این پارک جنگی در حدود ۳۳ هزار متر مساحت دارد. مدت‌زمان تقریبی این آبشار زیبا تا شهر آنتالیا ۲۰ دقیقه است.

از جاذبه‌های بسیار زیبا و دیدنی شهر آنتالیا می‌توان به آبشار کورشونلو اشاره کرد. این پارک جنگی امکانات زیادی برای تفریح خانوادگی و دوستانه نظیر میز و صندلی چوبی فراهم نموده است تا از فضای آرام و سرسبز این آبشار لذت ببرید.

معرفی آبشار کورشونلو در آنتالیا

شترسواری در پارک جنگلی

قبل از اینکه وارد پارک جنگلی شوید می‌توانید شترسواری کنید و عکسی یادگاری بر روی شترها بگیرید. یک آسیابان قدیمی چوبی درکمی آن‌طرف‌تر آبشار وجود دارد که زیبایی آن را دوچندان کرده است. در آخر پارک جنگلی پل‌های چوبی وجود دارد که با گذر از روی این پل‌ها در میان انبوهی از درختان مسیر بسیار رؤیایی و زیبا برای شما فراهم می‌کند. همچنین یک چایخانه‌ی زیبا به سبک عثمانی‌ها در آخر این مسیر وجود دارد. استراحت در این چایخانه لذت بسیاری دارد و چشم‌اندازی زیبا از دریاچه و آب شفاف آبشار و همچنین سروصدای آبشار را به همراه دارد. در این کافه انواع نوشیدنی‌ها نظیر آب‌میوه و قهوه و همچنین شکلات سرو می‌شود. برای خرید سوغات شهر آنتالیا، خارج از این پارک جنگلی مغازه‌هایی وجود دارد که می‌توانید از این مغازه‌ها خرید کنید.

معرفی آبشار کورشونلو در آنتالیا

درصورتی‌که به تور آنتالیا سفر می‌کنید تماشای این آبشار دیدنی را از دست ندهید.