لذت طعم های محلی در رستوران فیروزا در باکو

یکی از پرطرفدراترین تورها در ایران تور آذربایجان است و از بین این تورها، تور باکو بیشترین مشتری را دراد. ناگفته نماند علاقه ایرانیان برای سفر به کشور آذربایجان اشتراکات فرهنگی آنها است.

بسیاری از افرادی که با تور گردشگری باکو به این شهر که پایتخت کشور آذربایجان است، می‌روند ضمن بازدید از جاذبه‌های گردشگری باکو، از فرهنگ آنها و اشتراکات فرهنگی‌شان با ایران هم لذت می‌برند. یکی از مهمترین اشتراکات فرهنگی در زمینه غذا و پوشاک است که ما در این متن در مورد صرف غذا در یکی از رستوران‌های معروف باکو برای شما مطالبی را گردآوری و منتشر کرده‌ایم. این رستوران، رستوران فیروزا و یا رستوران فیروزه در باکو است که پیشنهاد می‌کنیم صرف حداقل یک وعده غذایی یا صرف یک نوشیدنی را در این رستوران فراموش نکنید.

لذت طعم های محلی در رستوران فیروزا در باکو

در مورد رستوران فیروزای باکو بیشتر بدانید

این رستوران جزو رستوران‌های سنتی این شهر محسوب می‌شود. رستوران سنتی فیروزا در باکو، در زمره بهترین رستورانهای این شهر است که غذاهای بی نظیر آذربایجان در آن سرو می‌شود و به جرات می تون گفت مسافرانی که به این شهر رفته‌اند حتماً به این رستوران رفته‌اند.

اگر جزو مسافرانی هستید که دوست دارید تا در زمان سفر از غذاهای متنوع استفاده کنید ما این نوید را به شما می‌دهیم که رستوران فیروزا بهترین انتخاب خواهد بود چرا که منو رستوران فیروزا ضمن در بر داشتن غذاهای اصیل آذربایجانی، مملو است از غذاهای محتلف از جمله غذاهای اروپایی و اروپای شرقی. قیمت‌های رستوران فیروزا در باکو هم مناسب هستند و در آنجا بهترین کیفت ها را در غذاها و دسرها و… خواهید دید.

لذت طعم های محلی در رستوران فیروزا در باکو

جاذبه‌های رستوران فیروزا

این رستوران ضمن اینکه جزو رستوران‌های سنتی است که با کیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد، دارای جاذبه‌های دیدینی هم هست که گردشگران تور باکو را به سمت خود می‌کشاند. در این مورد باید گفت که این رستوران دارای دکوراسیونی خاص است و در حقیقت طراحی و دکوراسیون این رستوران، نمایش دهنده فرهنگ و هنر کشور آذربایجان است. اگر بخواهیم در مورد دکوراسیون رستوران فیروزه برای شما صحبت کنیم باید بدانید که این رستوران دارای فرشهای آذری و بشقاب و اشیای مسی قدیمی تزئین شده است که بسیار زیبا هستند.

فضای داخلی رستوران فیروزه‌ی باکو رنگارنگ و چشم نواز است و دارای محیطی آرام است که باعث رضایت مشتریان از آن می‌شود.

لذت طعم های محلی در رستوران فیروزا در باکو

آدرس رستوران فیروزا باکو کجاست؟

از نظر نظر موقعیت مکانی رستوران فیروزا باید بدانید که این رستوران در قلب شهر باکو قرار دارد و در میدان فواره واقع شده است و از نظر فاصله مکانی نسبت به جاذبه‌های گردشگری این شهر موقعیت خوبی دارد.

رستوران فیروزا از نظر فضای فیزیکی یک رستوران بی نظیر است که در زیر زمین قرار واقع شه است اما دارای فضای زیبا و سنتی است که این فضا مورد توجه اغلب گردشگران وتوریست ها است.

امیدواریم شما هم در سفر به باکو به این رستوران بروید و پیشنهاد می‌کنیم در آنجا صرف ماهی و انار را فراموش نکنید چون بسیار با کیفیت باشند.