نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا

۲۹

آذر
۱۳۹۶

نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا | آژانس مسافرتی نورگشت

ارسال شده توسط: نورگشت/ 1136 ۰

آشناییی با تکنیک های جدید تراشکاری در نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK

ترکیه و شهر استانبول به خاطر موقعیت استراتژیک بسیار خوب آن هر ساله میزبان نمایشگاه های مختلفی می باشد که شرکت کنندگان آن از سراسر اروپا و آسیا با تهیه تور استانبول به این شهر آمده و از نمایشگاه های آن بازدید می‌کنند، یکی از نمایشگاه های بسیار مشهور و پربازدید که هر ساله در ماه اکتبر در شهر استانبول برگزار می شود نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول می باشد که اگر در حوزه پردازش فلزات مشغول هستید، قطعا برای شما جذاب خواهد بود.

اگر می خواهید درباره نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول، محل برگزاری آن، مکان برگزاری آن و همچنین نحوه دسترسی به آن بیشتر بدانید، با ما در این مطلب همراه باشید.

نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا

درباره نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول

نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول یک نمایشگاه بین المللی بسیار مشهور می باشد که در آن ماشین ها و دستگاه ها و همچنین ابزارهای مورد نیاز برای پردازش فلزات به نمایش گذاشته می شود و بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده از پیشرو ترین شرکت های پیشرفته از کشورهای اروپایی و آسیایی در این نمایشگاه شرکت می کنند.
پیشرفت هایی که در سال‌ های اخیر ترکیه و منطقه خاورمیانه در زمینه پردازش و ساختن ابزار آلات فلزی و همچنین قطعات ساخته شده از فلز های فولاد و دیگر فلزهای سنگین باعث شده نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول در شهر استانبول برگزار شود تا جدید ترین محصولات و تکنولوژی های پردازش و ساخت قطعات فلزی توسط شرکت های پیشرفته سراسر جهان به نمایش گذاشته شود.

نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول بزرگترین پلتفرم  و بستر مناسب برای صنعت پردازش فلزات منطقه آسیا و اروپا می باشد که فرصتی بسیار عالی برای شما که در این صنعت فعال هستید می باشد که در کشور همسایه و دوست خود یعنی ترکیه می توانید با بهترین های این رشته در ارتباط باشید و همچنین از جدید ترین راهکار ها و تکنولوژی ها و همچنین نرم افزار ها و درجه کیفی آن ها مطلع شده و با ارتباط با آن ها کسب و کار خود را در زمینه بین المللی گسترش دهید.

در نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول ماشین آلات و ابزار های برش فلز، پردازش فلز و سیستم های کنترل جدید به نمایش عموم گذاشته می شود.
نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول همچون بهترین نمایشگاه‌ های دیگر  استانبول در سالن نمایشگاهی بسیار مجهز TUYAP برگزار می شود که در سالیان دراز میزبان نمایشگاه های مختلف در موضوعات مختلف بوده که هر ساله هزاران نفر از این مکان دیدن کردند.
نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول که در شش روز از ماه اکتبر برگزار می شودT همچنین می تواند شما را با ابزارهای بسیار دقیق لیزری برش فلزات، تراشکاری و همچنین جدیدترین دستگاه ها و ماشین آلات موجود آشنا کنند.

این نمایشگاه در زمینی به وسعت ۱۲۰ هزار متر مربع برگزار می شود.

شما می‌ توانید در نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول با شرکت کنندگانی که در زیر برای شما نام می بریم ارتباط برقرار کرده و از آنها بازدید انجام دهید:

 • تولید کنندگان ماشین های cnc و ارائه‌دهندگان خدمات آن
 • تولید کنندگان و ارائه دهندگان سرویس های قراردادی پردازش فلز
 • تولید کنندگان ابزار برش فلزات
 • تولیدکنندگان نگهدارنده برای پردازنده فلزات
 • ارائه دهندگان خدمات اندازه گیری
 • تولید کنندگان محصولات و ابزار اندازه گیری و کنترل کیفیت پردازش فلزات
 • تولیدکنندگان ابزارهای کار حرارتی
 • تولیدکنندگان روان کننده ها و روغن های ویژه صنعت پردازش فلز
 • تولید کنندگان سیستم های خنک کننده برای پردازش فلز
 • انجمنهای مرتبط با پردازش و ساخت قطعات فلزی
 • تولید کنندگان ماشین آلات پردازش فلز
 • تولید کنندگان ماشین آلات با تکنولوژی CAD CAM PLM
 • ابزارآلات مربوط به جوشکاری فلزات و ارائه دهندگان قطعات یدکی مرتبط با آنها
 • ارائه دهندگان سیستم های لیفتینگ و جابجایی فلزات
 • سازمان های ارائه دهنده خدمات آموزشی و دانشگاه ها در زمینه پردازش فلز
 • شرکت های فعال ارائه دهنده خدمات مدیریتی و مالی
 • شرکت های فعال ارائه دهنده خدمات بیمه برای پردازش فلزات

نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار

شرکت در نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول

بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول می‌تواند در های ارتباط شما را با کشور های خارجی باز کنند و کسب و کار شما را رونق دهد، همچنین برای شما این فرصت را ایجاد می کند تا ضمن آشنایی با کیفیت بالای محصولات تولید شده در کشورهای پیشرفته و همچنین قیمت های آن ها، علاوه بر افزایش کیفیت محصولات خود، با مقایسه محصولات خود با بهترین شرکت ها می توانید استراتژی بازاریابی و میزان قیمت را تعیین کنید و همچنین می توانید با جدید ترین طراحی ها و روش های ساخت قطعات فلزی در کنار آشنایی با تولید کنندگان آن ها، آشنا شوید.
علاوه بر موارد بالا در نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول شما می‌توانید در جلسات حضوری با کسب و کار های رقیب و همکار شما در سراسر جهان تعامل ها و معامله هایی را انجام دهید که برای شما پیشرفت در کسب و کارتان را به دنبال خواهد داشت و در کنار تمامی این ها می توانید با حضور خود در استانبول از این شهر بسیار بزرگ و زیبا دیدن کرده و در کنار بهره مند شدن از مزایای نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول از دیدن مکان های تفریحی استانبول لذت ببرید.

همچنین می توانید با شرکت در نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول به عنوان شرکت کننده، برند خود را به جهانیان معرفی کرده و فرصت هایی برای به دست آوردن تکنولوژی های جدید کسب کنید و می توانید در این پلتفرم جهانی با برقراری ارتباطات تجاری با کشورهای دیگر زمینه فعالیت شرکت خود را به صورت بین المللی گسترش دهید.

بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول

بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول که در مرکز نمایشگاهی تویاپ قرار دارد از آن جا که این نمایشگاه یکی از پیشرفته‌ ترین نمایشگاه های موجود در استانبول است، می تواند بسیار لذت بخش و به دور از هر گونه درد سر صورت گیرد.

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول معمولاً هر ساله در ماه اکتبر می‌باشد و در سال ۲۰۱۸ این تاریخ ۲ تا ۸ ماه اکتبر مصادف با ۱۰ تا ۱۵ مهر ماه سال ۱۳۹۷ می باشد.

شما برای بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول باید بین ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر در مرکز نمایشگاهی تویاپ حضور پیدا کرده و از نمایشگاه بهره ببرید.

از آنجا که نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول یک نمایشگاه حرفه ای و تخصصی می باشد دارای هزینه ورودی است اما شما می توانید با نصب و دریافت برنامه مخصوص نمایشگاه تویاپ در گوشی هوشمند خود، علاوه بر بهره مند شدن از تخفیف در بلیط ورودی، از امکانات رفاهی دیگر مثل نقشه کامل نمایشگاه و سرویس رایگان ایاب و ذهاب بهره مند شوید.

فراموش نکنید که در کنار بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول می توانید از مکان های دیدنی استانبول که در نزدیکی نمایشگاه قرار دارد نیز دیدن کرده و از آنها بهره مند شوید.
از این مکان های نزدیک می توان پارک بسیار بزرگ و سرسبز نزدیک نمایشگاه به نام buyuk cemece  و مرکز خرید اوت لت استانبول را نام برد.

از آنجا که مرکز نمایشگاهی TUYAP یک مرکز نمایشگاهی کامل می باشد و شامل رستوران ها و کافی شاپ های متعددی است می توانید در این رستوران ها نظیر مک دونالد استراحت کرده و غذا و نوشیدنی های مورد علاقه خود را نوش جان کنید.

دسترسی به نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول

همانطور که گفته شد نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول در مرکز نمایشگاهی تویاپ در غرب استانبول و در نزدیکی محله جمهوریت برگزار می شود و راه های رفت و آمد زیادی برای رفتن به آنجا وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از سرویس ایاب و ذهاب
  سرویس های ایاب و ذهاب ویژه مرکز نمایشگاهی در سراسر شهر قرار دارند که در زیر برای شما ذکر کرده ایم. این روش آسان ترین و به صرفه ترین راه دسترسی به نمایشگاه می باشد
  محل حرکت: ATATÜRK AIRPORT DOMESTIC TERMINALساعت حرکت: ۰۹:۳۰ساعت بازگشت: ۱۷:۰۰محل حرکت: (ATATÜRK CULTURE CENTER (TAKSİM

ساعت حرکت: ۰۹٫۳۰ – ۱۰٫۳۰ – ۱۲٫۰۰ 

ساعت بازگشت: ۱۶٫۰۰ – ۱۷٫۰۰ – ۱۸٫۰۰

محل حرکت: BAKIRKÖY SEABUS PORT- CARPARK (در روز های عادی)

ساعت حرکت: ۰۹:۳۰

ساعت بازگشت: ۱۶:۳۰

 • استفاده از خطوط بی آر تی
  می توانید با استفاده از اتوبوس های تندرو و سوار شدن در خطوط زیر در ایستگاه مرکز نمایشگاهی تویاپ پیاده شده و از نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول  دیدن کنید.(ZİNCİRLİKUYU – BEYLİKDÜZÜ (TÜYAP
  (SÖĞÜTLÜÇEŞME – BEYLÜKDÜZÜ (TÜYAP
 • تاکسی
  هم چنین می توانید از تاکسی برای رسیدن به مرکز نمایشگاهی استفاده کنید اما تاکسی و کرایه آن در ترکیه برای شما هزینه زیادی را در بر خواهد گرفت و این روش از طرف ما برای شما پیشنهاد نمی‌ شود.

آدرس نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول

E-5 Karayolu, Gürpinar Kavsagi
۳۴۵۲۲ Buyukcekmece
Istanbul, Turkey

در آخر آرزو داریم در بازدید از نمایشگاه بین المللی ماشین های ابزار پردازش فلز اوراسیا MAKTEK استانبول نهایت لذت را ببرید و از مزایای آن در تور استانبول بهره‌ مند شوید و فراموش نکنید که از مکان های دیدنی استانبول در وقت آزاد خود در تور نمایشگاهی دیدن کرده و از آنها نیز لذت ببرید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید