بازار کرامه Al karama دبی مکانی برای خرید کالاهای ارزان در دبی

دوبی شهری است که زمانی که به آن مراجعه می‌کنید، می‌توانید از آسمان خراش‌های لوکس و مدرن تا فروشگاه‌های قدیمی و سنتی را در آن ببینید و در تور دبی از تنوع مراکز دیدنی شهر دبی شگفت زده خواهید شد.
هنگامی که در تور دبی هستید و می‌خواهید از مراکز دیدنی شهر دبی بازدید داشته باشید شاید علاقه مند باشید تا از فروشگاه‌ها و بازارهای سنتی و همچنین قدیمی‌تر دبی که حالتی لوکس و مدرن را هنوز به خود نگرفته‌اند، نیز دیدن کنید.
یکی از مراکز خرید و بازارهای نسبتاً قدیمی دبی که در آن می‌توان کالاهای با قیمت‌های ارزان و همچنین سوغاتی‌های خوب خریداری کنید، بازار کرامه Al karama دبی می‌باشد.
با ما در این مطلب همراه باشید تا درباره بازار کرامه Al karama دبی بیشتر بدانید و همچنین با نحوه دسترسی به این بازار آشنا شوید.

بازار کرامه Al karama دبی مکانی برای خرید کالاهای ارزان در دبی

درباره بازار کرامه Al karama دبی

بازار کرامه Al karama دبی یکی از بازارهای قدیمی شهر دبی است که در آن می‌توان کالاهایی مانند لباس و پوشاک، کفش، اسباب بازی، صنایع دستی، کالاهای تزیینی و انواع دیگر کالا را خریداری کرد.
اکثر کالاهایی که در بازار کرامه Al karama دبی عرضه می‌شود، قیمت‌های بین ۱۰ تا ۲۵ درهم دارند که همین موضوع باعث شده توریست‌های ایرانی، این منطقه را مد نظر قرار داده و در طول تور دبی از آن دیدن کنند.
بازار کرامه Al karama دبی در جوار خیابان آل کرامه در منطقه‌ای به همین نام قرار دارد که یکی از قدیمی‌ترین مناطق مسکونی شهر دبی است.
البته هنگام بازدید و خرید از این محل باید به یاد داشته باشید که حتماً باید چانه بزنید تا قیمت‌هایی را کمتر از آنچه مغازه‌داران برای کالا مدنظر دارند، خرید کنید.
همانطور که در بالا گفته شد بازار کرامه Al karama دبی مکانی برای پیدا کردن کالاهای ارزان است و نباید توقع داشته باشید که در آن، کالاهای لوکس و همچنین برند را پیدا کنید.
البته بسیار مراقب باشید، زیرا که اکثر اجناس عرضه شده در این بازار تقلبی هستند و امکان دارد به عنوان کالای اصلی به شما با قیمت بالا فروخته شود! برای همین به شما پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام خرید حتماً حواستان را جمع کنیم و برای تمام خریدهای که از این منطقه انجام می‌دهید چانه بزنید.

بازار کرامه Al karama دبی مکانی برای خرید کالاهای ارزان در دبی

بازدید از بازار کرامه Al karama دبی

همانطور که گفته شد بازار کرامه Al karama دبی در بخش قدیمی شهر دبی و در محله الکرامه قرار دارد و ضمن بازدید از بازار آل کرامه، می‌توانید از بازارهای کوچک و بزرگ نزدیک آن در واقع در خیابان آل کرامه دیدن کنید.
محله آل کرامه سرشار از مکان‌های تجاری و فروشگاه‌های کوچک می‌باشند که اگر کالاهایی با قیمت پایین می‌خواهید حتماً باید از آنها دیدن کنید.
همچنین در نزدیکی این بازار میدانی بزرگ نیز قرار دارد که رستوران ایرانی به نام شیراز هم در آن فعالیت دارد و می‌توانید ناهار را در آن نوش جان کنید.
البته این نکته را در نظر داشته باشید بازار کرامه Al karama دبی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب باز است و می‌توانید بین این ساعات به اینجا مراجعه کنید، اما برای آنکه شلوغی شما را اذیت نکنند به شما پیشنهاد میشه که در ساعات خلوت بعد از ظهر به آنجا بروید.

در محله آل کرامه، پارکی به همین نام وجود دارند و شما می‌تواند ساعات  بعد از خرید را در آن به آرامش بپردازید. این پارک در دوران قدیم نخلستان بوده و اکنون دارای درختان زیاد نخل نیز می‌باشد.

بازار کرامه Al karama دبی مکانی برای خرید کالاهای ارزان در دبی

دسترسی به بازار کرامه Al karama دبی

محله آل کرامه در بخش مرکزی شهر دبی قرار دارد و در نزدیکی آن ایستگاه ترانوا و همچنین ایستگاه‌های متعدد اتوبوس قرار دارد.
اگر علاقه مند به استفاده از لوازم نقلیه عمومی هستید، می‌توانید با اتوبوس به راحت‌ترین شکل به بازار کرامه بیاید اما در صورت استفاده از مترو باید در ایستگاه aljafiliya از قطار پیاده شوید و بعد آن با اتوبوس به بازار کرامه Al karama دبی دسترسی پیدا کنید.

آدرس بازار کرامه Al karama دبی

۵۵ ۱۸ B St – DubaiUnited Arab Emirates

شماره تلفن بازار کرامه Al karama دبی

+۹۷۱ [۰] ۴ ۳۳۶ ۷۷۲۱

در آخر امیدواریم که در بازدیدتان از بازار کرامه Al karama دبی در تور دبی، کالاهای خوب با قیمت مناسب خریداری کنید و همچنین این مطلب برای شما مفید بوده باشد.
اگر به بازار کرامه Al karama دبی رفته و تجربه‌ای راجع به آن جا دارید با ما در زیر این مطلب در میان بگذارید.