سفری با تجربه‌ی صدای امواج در اسکله ابرا در دبی، زیبایی طبیعت آبی

بسیاری از ما شاهد افزایش آرامش در هنگام شنیدن صدای آب بوده‌ایم. اما شاید ندانیم که صدای آب تداعی کننده‌ی زمان جنینی در شکم مادرمان است و به همین دلیل بصورت ناخود آگاه باعث آرامش روح و جسم می‌شود. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم سفر زیبای خود را به امارات متحده عربی با رفتن به اسکله ابرا دبی آغاز کنید.

اسکله ابرا یکی از پرآرامش‌ترین مکان‌های تفریحی در خور مسافرانی که به دبی سفر می‌کنند می‌باشد. اگر به قایق سواری علاقمندید و در کنار آن می‌خواهید برگی از تاریخ را در دبی ورق بزنید، بی شک یکی از بهترین انتخابهای شما اسکله ابرا است.

این اسکله منطقه‌ای تاریخی در دبی است که تعداد زیادی قایق چوبی در آن دیده می‌شود و به همین دلیل به یکی از نقاط دیدنی دبی تبدیل شده است. به شما توصیه می‌شود وقتی با تور دبی پاییز به این خلیفه نشین دیدنی و لوکس سفر می‌کنید حتماً در انتخاب‌های خود اسکله ابرا را بگنجانید.

سفری با تجربه‌ی صدای امواج در اسکله ابرا در دبی، زیبایی طبیعت آبی

مسیر قایقهای اسکله ابرا

سفر با قایق‌های چوبی و سنتی در اسکله ابرا از بستکیه شروع می‌شود به سمت بازار پارچه فروشان و گالری‌های هنری می‌رود و در نهایت به بازار طلا می‌رسد.

شما با رفتن به این اسکله می‌توانید به مدت ده دقیقه در آبهای نیلگون خلیج فارس قایق سواری کرده  و از خنکی آب در هوای داغ دبی لذت ببرید.

همین طور این مسیر فرصتی عالی برای دیدن برج های سر به فلک کشیده ی دبی است که در همه جای جهان زبان زد مردمان مختلف می باشد و در مسیر قایق های اسکله ابرا همچنین می توانید بهترین عکس ها را از زاویه پایین از این شهر مرتفع و زیبا بگیرید و برای همیشه به یادگار از این تجربه ی لذت بخش به همراه داشته باشید.

سفری با تجربه‌ی صدای امواج در اسکله ابرا در دبی، زیبایی طبیعت آبی

آدرس و مراکز نزدیک به اسکله ابرا

اسکله ابرا در خیابان A3 در بور، جنوبی‌ترین قسمت رود دوبی قرار دارد. مسیری که این قایق‌ها طی می‌کنند ۵ دقیقه طول می‌کشد و کرایه آن تنها یک درهم است. زمان کاری این اسکله از پنج صبح تا نیمه شب است و هر ۵ دقیقه یک قایق حرکت می‌کنند.

در نزدیکترین ایستگاه مترو به این اسکله ایستگاه مترو الغبیبه می‌باشد که یکی از ایستگاه‌های خط سبز مترو دبی است و تنها ۵ دقیقه مسیر پیاده روی آن تا اسکله زمان می‌برد.

شما همچنین می توانید به وسیله ی تاکسی های دبی به این مکان دیدنی در دبی بیایید اما از آنجا که هزینه تاکسی گران است و اصلا به صرفه نیست به شما پیشنهاد میکنیم از وسایل عمومی دیگر که در بالا ذکر کردیم استفاده کنید تا در هزینه های سفرتان هم صرفه جویی کنید.

سفری با تجربه‌ی صدای امواج در اسکله ابرا در دبی، زیبایی طبیعت آبی

آدرس اسکله ابرا

Jumeirah Road, Dubai, United Arab Emirates

شماره تلفن اسکله ابرا

+۹۷۱ ۴ ۳۶۶ ۸۸۸۸

در آخر آرزو داریم از سفر خود در تور دبی لذت ببرید و در قسمت های مختلف شهر زیبا و دوست داشتنی، از مکان های دیدنی دبی دیدن کرده و از آن ها لذت ببرید.
اگر به این مکان ها رفته اید و خاطراتی از آن دارید بسیار خوش حال می شویم که در زیر این مطلب با ما در میان بگذارید تا دیگران هم از خاطرات درخشان شما بهره مند شوند.