کلوپ بابل (کلوپ بابیلون) معروف‌ترین کلوپ شبانه آواز و موسیقی در شهر استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه است این شهر به دلیل موقعیت ویژه جغرافیایی و استراتژیکی که دارد همیشه موردتوجه قدرت‌های و حکومت‌های مختلف بوده است عبور تنگه به سفر که دو دریای مرمرِ و سیاه را به هم وصل می‌کند سبب شده است که شهر استانبول به دو قسمت تقسیم شود. این مرز آبی بین‌شهری، یک ویژگی دیگر نیز دارد و آن این است که تنگه به سفر مرز بین دو قاره نیز هست. قسمت شرقی و غربی شهر استانبول با این‌که متعلق به یک کشور و شهر هستند اما برای دو قاره‌اند. این ویژگی عجیب سبب شده است که استانبول تاریخی بیشتر از یک شهر عادی اهمیت داشته باشد. شهر استانبول با تاریخی بلند مدت دارای ذخایر هنری غنی از نظر موسیقی و هنرهای دیگر است.

کلوپ بابل (کلوپ بابیلون) معروف‌ترین کلوپ شبانه آواز و موسیقی در شهر استانبول

کلوپ بابل (کلوپ بابیلون) معروف‌ترین کلوپ شبانه آواز و موسیقی در شهر استانبول

درباره کلوپ بابل (کلوپ بابیلون)

شهر استانبول شهر تاریخ، شهر تجارت، و شهر تفریح و سفر است. این شهر مجموعه کاملی از یک شهر ایده آل است. این ویژگی‌ها سبب شد که این شهر در سال ۲۰۱۰ از طرف یونسکو به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان انتخاب شود. استانبول زنده‌ترین شهر دنیا است در کنار جذابیت‌های تاریخی و طبیعی این شهر دارای مراکز مدرن تفریحی شامل انواع پارک‌ها، سالن‌های موسیقی تئاتر سینما و بازیگاه‌های مدرن است کلوپ‌های شبانه موسیقی در شهر استانبول به شب‌های این شهر زندگی بخشیده است. استانبول دارای تعداد بسیار زیادی کلوپ است که در آن انواع موسیقی اجرا می‌شود که بسیاری از گروه‌های موسیقی و خوانندگان مطرح از همین کلوپ‌ها توانسته‌اند خود را مطرح نمایند و در عرصه موسیقی جایگاهی پیدا کنند. کلوپ بابل که نام دیگر آن کلوپ بابیلون است مشهورترین کلوپ موسیقی در استانبول است. که در تور استانبول موردتوجه مسافران جوان قرار دارد. در این کلوپ موسیقی زنده اجرا می‌شود. در کلوپ بابل موسیقی به‌صورت زنده اجرا می‌شود این کلوپ دارای شهرت جهانی است به‌طوری‌که در مسابقات جهانی کلوپ‌ها، چندین جایزه جهانی را به خود اختصاص داده است. جاز و راک که از موسیقی‌های موردعلاقه جوانان است در کلوپ بابل اجرا می‌شود و خوانندگان مشهور ترکیه‌ای و گاها خوانندگان بین المللی در این محل اجرای برنامه دارند. ظرفیت کلوپ بابل حدود ۳۰۰ نفر و در زمانهای بسیبار شلوغ حداکثر گنجایش آن ۴۵۰ نفر می‌باشد. در تور استانبول گردشگرانی که علاقه به موسیقی زنده و هیجان انگیز دارند بیشتر به این محل می ایند. نورپردازی‌های زیبا، سیستم صوتی عالی همراه با خوانندگان مطرح فضایی بسیار مفرح و به‌یادماندنی را به وجود آورده است در این کلوپ انواع غذا و نوشیدنی و تنقلات نیز سرو می‌شود که سبب شده است این مجموعه بهترین خدمات را در نوع خود ارائه دهد.

کلوپ بابل (کلوپ بابیلون) معروف‌ترین کلوپ شبانه آواز و موسیقی در شهر استانبول

بسیاری از گردشگران تور استانبول را به خاطر حضور در کلوپ‌های موسیقی انتخاب می‌کنند و به این شهر سفر می‌کنند موسیقی ترکیه‌ای موسیقی است که دارای جایگاه بالایی در بین موسیقی‌های جهانی است و یکی از عوامل جذب توریست هنرمندان حوزه موسیقی در این شهر می‌باشند که سبب شده‌اند روح و احساس در شهر جریان داشته باشد. اغلب کسانی که به تور استانبول رفته‌اند حضور در کلوپ‌ها و کنسرتهای موسیقی را از ماندگارترین و بهترین خاطرات خود می‌دانند.

کلوپ بابل (کلوپ بابیلون) معروف‌ترین کلوپ شبانه آواز و موسیقی در شهر استانبول

دسترسی به کلوپ بابل استانبول

بابل کلوپ استانبول در قسمت اروپایی شهر استانبول در خیابان تقسیم در خیابان فرعی سلحشور واقع‌شده است. در این منطقه وسایل نقلیه عمومی جهت تردد موجود است. اگر وسیله نقلیه شخصی دارید می‌توانید در خیابانهای اطراف کلوپ پارک کنید و در تور استانبول وسایل حمل و نقل عمومی شبانه نیز وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آنها به این مکان دسترسی داشته باشید.

آدرس کلوپ بابل استانبول

Merkez Mahallesi, Silahşör Caddesi & Birahane Sokak Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, 34384 Şişli/İstanbul, ترکیه

تلفن کلوپ بابل استانبول

+۹۰ ۲۱۲ ۳۳۴ ۰۱ ۹۰

.کلوپ بابل (کلوپ بابیلون) معروف‌ترین کلوپ شبانه آواز و موسیقی در شهر استانبول

استانبول شهر هزارچهره است درحالی‌که نبض اقتصاد کشور ترکیه در استانبول میزند، تاریخ این سرزمین نیز در دل کوچه‌پس‌کوچه‌های این شهر روایت می‌شود. استانبول شهر هنر و فرهنگ است سنگفرش‌های خیابان‌های این شهر مملو از خاطرات گردشگرانی است که ساعت‌های خوشی را در این شهر سپری کرده‌اند. هزاران تور استانبول میلیون‌ها مسافر را به این شهر می‌آورند تا لحظات شادی را برای آن‌ها خلق کنند. کلوپ بابل استانبول چه زیبا احساس شعف و شادی را در دل مهمانان خود زنده کرده است. کلوپ بابل یک مآمن خوب برای همه‌کسانی است که موسیقی را دوست دارند برای عاشقان شعر و صدا. استانبول یک شهر کامل است شهری که برای هر بازدیدکننده‌ای چیزی برای ارائه دارد. اگر شما نیز به کلوپ بابل رفته‌اید خاطرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید تا کاربران نیز از تجربیات شما بهره مند شوند.