کلوب آنجلیکا استانبول؛ تجربه هیجان انگیز ترین مدار شادی در زمین

مناظر بکر و زیبای استانبول، نقطه عطفی در صنعت گردشگری در این شهر به شمار می‌آید. چرا که می‌توان به سادگی شاهد جذابیت‌های متنوع و متعدد در این نقطه زیبا از جهان بود. کلوب آنجلیکا استانبول بخش عظیمی از این زیبایی‌ها و جذابیت‌های بصری و متفاوت را در دل خود جای داده است که همواره نیز استقبال و علاقه بازدید کنندگان به آن؛ گواه روشنی در این حوزه می‌باشد.
کلوب ها در استانبول، پدیده‌ای ویژه و ناب محسوب می‌گردند و بخش مهمی از تفریحات مردم را تشکیل می‌دهند. به علاوه می‌توان بیش‌ترین سطح از نشاط و پای‌کوبی‌ها را در سفر به ترکیه، در حوزه کلوب های این کشور شاهد بود.

کلوب آنجلیکا استانبول؛ تجربه هیجان انگیز ترین مدار شادی در زمین

درباره کلوب آنجلیکا استانبول

کلوب آنجلیکا استانبول به عنوان انتخاب نخست در فصل تابستان برای استانبول نشینان و مردم محلی محسوب می‌گردد.

یکی از برترین و مدرن‌ترین کلوب ها در شهر استانبول، کلوب یاد شده می‌باشد که فضای متفاوت و خارق‌العاده آن، بخش عظیمی از زیبایی این مکان را تشکیل داده است. نواختن آوایی خوش و دل نشین از موسیقی در کلوب آنجلیکا استانبول؛ روزنه‌ای عمیق را در حوزه رؤیای بازدیدکنندگان ایجاد خواهد نمود. چرا که می‌توان موسیقی را بخش مهمی از باورهای هیجان انگیز در سراسر جهان عنوان نمود و به عبارت دیگر از آن به عنوان زبان مشترک همه نسل‌ها یاد کرد.

این کلوب از جمله مکان‌هایی است که نقشه طرح و بازسازی آن به وسیله یک فرد به نام محمود آنلر انجام گرفته است.

کلوب آنجلیکا استانبول؛ تجربه هیجان انگیز ترین مدار شادی در زمین

امکانات کلوب آنجلیکا استانبول

اصلی‌ترین پارامتری که به عنوان رکن نخست در صنعت گردشگری مورد توجه قرار خواهد گرفت، امکانات رفاهی و تفریحی مکان مورد نظر می‌باشد. امکاناتی که با توجه به آن شرایط ایده آل گردشگران مهیا خواهد گردید. کلوب آنجلیکا استانبول به واسطه امکانات ذیل می‌تواند یکی از گزینه‌های برتر در تور استانبول به شمار آید.

  • رستورانی شیک و مجلل برای سرو انواع غذاهای سرد و گرم
  • نشیمن گاه‌های فوق‌العاده در کنار دریا
  • بخش‌های تفریحی و سرگرمی متنوع
  • نورپردازی‌های فوق‌العاده و رؤیایی
  • اجرای کنسرت‌های مهیج و شاد

که هر یک به نوبه خود؛ مجموعه‌ای عظیم و باشکوه از تجلی و زیبایی به شمار می‌رود.

کلوب آنجلیکا استانبول؛ تجربه هیجان انگیز ترین مدار شادی در زمین

کلوب آنجلیکا استانبول؛ تجربه هیجان انگیز ترین مدار شادی در زمین

بازدید از کلوب آنجلیکا استانبول

تور استانبول در کنار برخی از مهم‌ترین تورهای تفریحی در جهان قرار گرفته است که اصلی‌ترین دلایل آن را می‌توان در گرو، زیبایی‌ها و مکان‌های بکر در این شهر دانست.
 کلوب آنجلیکا استانبول در زمان‌های مشخصی از شبانه روز شرایط ورود برای بازدیدکنندگان را هموار نموده است تا امکان بازدید و تفریح در این مکان میسر گردد.

زمان بازدید از کلوب آنجلیکا استانبول

امکان بازدید از فضای داخلی کلوب و گذراندن تایمی از شب در آن، از ساعت ۲۳ الی ۵ صبح برای مراجعین میسر گردیده است. تایم یاد شده به واسطه ساعات کاری  کلوب آنجلیکا استانبول و هم چنین زمان ورود به آن تعیین گردیده است تا بتوان شاهد بیش‌ترین بازدهی‌های تفریحی در این ساعات بود.
هم چنین باید خاطر نشان کرد که بازدید از کلوب آنجلیکا استانبول در تمامی ایام هفته و حتی تعطیلات پایانی هفته میسر خواهد بود.

کلوب آنجلیکا استانبول؛ تجربه هیجان انگیز ترین مدار شادی در زمین

دسترسی به کلوب آنجلیکا استانبول

به منظور دسترسی هر چه بهتر به این مکان، امکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو به سادگی میسر گردیده است.

در این سطر برخی از بهترین گزینه‌های دسترسی به کلوب آنجلیکا استانبول را با هم مرور خواهیم کرد.

تعدد ایستگاه‌های مترو در استانبول، مشکل عبور و مرور بدون وقفه را برای توریست‌های خارجی حل نموده است. ایستگاه مترو Atatürk Oto Sanayi Vodafone Station به فاصله ۷۰ متری از این مکان قرار داشته و می‌توان برای رسیدن به کلوب آنجلیکا استانبول در این ایستگاه پیاده شد و مسیر اندک دو دقیقه‌ای را تا کلوب پیاده طی کرد.

به علاوه برای استفاده از اتوبوس به عنوان وسیله نقلیه‌ای دیگر نیز شرایط ساده‌ای برای گردشگران مهیا گردیده است. چرا که می‌توانند مقصد اولیه خود را ایستگاه Fatih Park Orman قرار داده و در ایستگاه İett Jandarma Karakolu به عنوان نزدیک‌ترین نقطه نهایی به کلوب آنجلیکا استانبول پیاده شد.

آدرس کلوب آنجلیکا استانبول

Maslak Mahallesi, Atatürk Sanayi Sitesi 1. Kısım 40. Sk. No:12, 34385 Şişli/İstanbul

شماره تماس کلوب آنجلیکا استانبول

(۰۲۱۲) ۲۴۳ ۳۵ ۳۳

کلوب آنجلیکا استانبول؛ تجربه هیجان انگیز ترین مدار شادی در زمین

حرف آخر در ارتباط با کلوب آنجلیکا استانبول

گفتن از جذابیت‌های دیدنی استانبول برای بسیاری از گردشگران رنگ و بوی تازگی داشته و به همین دلیل آشنایی با این مکان‌ها سبب شناخت بهتر و دقیق‌تر از آن‌ها خواهد شد. از طرفی انتخاب ترکیه به عنوان مقصد نهایی سفر، همواره به منظور بازدید از دیدنی‌ها و جذابیت‌های آن صورت می‌پذیرد که هر یک به اندازه خود بخش عظیمی از نظریات گردشگران را به سمت و سوی رضایت سوق می‌دهند.

معرفی کلوب آنجلیکا استانبول به عنوان یکی از مقاصد توریستی در تور استانبول به علاوه برخی از مهم‌ترین پارامترهای یاد شده، فضای شناختی بهترین را برای خوانندگان به همراه خواهد داشت. در پایان از تمامی خوانندگان عزیز دعوت می‌نماییم تا نقطه نظرات و تجربیات خود از سفر به ترکیه را با ما به اشتراک بگذارند.