خرید در فضای رنسانسی در مرکز خرید پرلاویستا استانبول Perlavista AVM Istanbul

اگر قصد سفر به ترکیه و تور استانبول را دارید، خرید را در برنامه‌ی سفر خود بگنجانید که شهر مملو از فروشگاه‌های بزرگ و جذاب برای خرید است.
اکثر مسافران به تور استانبول به‌اشتباه فکر می‌کنند که اکثر مراکز خرید بزرگ و مجهز استانبول در سمت اروپایی این شهر دو قاره واقع شده‌اند، در صورتی که بزرگ‌ترین فروشگاه‌ها را می‌توانید در آناتولی پیدا کنید.
مرکز خرید پرلاویستا استانبول یکی از فروشگاه‌های بسیار خوب است که در اکثر مواقع پذیرای مراجعه کنندگان محلی می‌باشد؛ ولی اگر در سفر به استانبول در قسمت آسیایی استانبول اقامت دارید حتماً سری به آنجا بزنید و از امکانات و معماری خاص آن لذت ببرید.

با ما همراه شوید تا در متن زیر با گذری کوتاه بر مرکز خرید پرلاویستا استانبول، بیشتر با آن آشنا شویم.

خرید در فضای رنسانسی در مرکز خرید پرلاویستا استانبول Perlavista AVM Istanbul

درباره‌ی مرکز خرید پرلاویستا استانبول

مرکز خرید پرلاویستا استانبول، یادآور پرا که نمایانگر ثروت غنی و تاریخی استانبول قدیم است، می‌باشد؛ همچنین سبک معماری آن عصر رنسانس اروپا را که تولدی نو در جهان است، به شما یادآور می‌شود.
معماری پرلاویستا، با کیوسک‌هایی به سبک فرانسه که گویی دقیقاً روبروی یکی از کیوسک‌های روزنامه فروشی در پاریس ایستاده‌اید، نیمکت‌هایی مانند خیابان‌های فلورانس، سنگ فرش‌های زیبا، دکوراسیون سقف به سبک هنر نو، درخت‌های موجود در راهروهای فروشگاه و طراحی خیره کننده، این مرکز خرید را به مرکزی لوکس تبدیل کرده است.

خرید در فضای رنسانسی در مرکز خرید پرلاویستا استانبول Perlavista AVM Istanbul

مرکز خرید پرلاویستا استانبول که در زمینه‌های پوشاک، لوازم خانگی، دکوراسیون و کتاب و موزیک فعالیت دارد، مجموعه‌ای از بهترین برندهای ترک را در کنار هم گردآوری کرده که تعدادی از برندهای جهانی هم در کنار آن‌ها مشغول فعالیت هستند و از میان آن‌ها می‌توانیم به اسامی زیر اشاره کنیم:

 • MANGO
 • LC WAIKIKI
 • POLARIS
 • BAMBI
 • ENGLISH HOME
 • MADAM COCO
 • ADIDAS
 • PENTI
 • FELORMAR

خرید در فضای رنسانسی در مرکز خرید پرلاویستا استانبول Perlavista AVM Istanbul

امکانات و بخش‌های مرکز خرید پرلاویستا استانبول

از آنجایی که تعداد زیادی خانه مسکونی در اطراف مرکز خرید پرلاویستا استانبول قرار دارد و با توجه به سیستم حمل و نقل عمومی این شهر، هرروزه بازدید کنندگان بسیاری برای خرید و تفریح به این فروشگاه می‌آیند و مدیران این مرکز خرید سعی دارند امکانات بسیار خوبی را به آن‌ها ارائه دهند که در زیر به معرفی تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم:

 • زمین اسکیت روی یخ: برای استفاده از این زمین باید مهارت‌های کافی را داشته باشید ولی در غیر این صورت به خودتان آسیب خواهید زد؛ البته تعدادی از مربیان در این محل حضور دارند تا به کسانی که مشتاق به استفاده از این زمین اسکیت هستند، آموزش دهند.
 • زمین بازی کودکان: اگر فرزندانتان از پیاده روی و خرید خسته شده‌اند، مرکز خرید پرلاویستا استانبول یک زمین بازی خوب و عالی برای آن‌ها در نظر گرفته و بچه‌ها می‌توانند در زمانی که شما مشغول خرید هستید در آن سرگرم باشند.
 • سینما: مرکز خرید پرلاویستا استانبول دارای ۸ سالن نمایش است که معمولاً فیلم‌های خود کشور ترکیه را به نمایش می‌گذارند، در این میان تعدادی از فیلم‌های بین‌المللی هم اکران می‌شوند که شاید خیلی جدید نباشند!
 • مجموعه رستوران‌ها: مجموعه‌ای از کافه‌ها و رستوران‌های ترک در طبقه‌ای خاص گرد هم آمدند و رستوران‌های بین‌المللی زیادی در بین آن‌ها وجود ندارند.
 • پارکینگ: مرکز خرید پرلاویستا استانبول دارای پارکینگ در محیط بسته و فضای باز دارد که ظرفیت آن ۲۲۵۰ ماشین و رایگان است.
 • زمین بولینگ: یکی از ورزش‌های مورد علاقه‌ی افراد در تمامی سنین، بولینگ است، اگر برای استراحت به دنبال هیجان و تفریح خاص هستید، حتماً به سالن بولینگ پرلاویستا سر بزنید.
 • سوپرمارکت میگروس: اگر در نزدیکی این مرکز خرید اقامت دارید، برای خرید لوازم خوراکی مورد نیاز خود می‌توانید به شعبه‌ی سوپر مارکت های زنجیره‌ای میگروس در این مجموعه مراجعه کنید.

خرید در فضای رنسانسی در مرکز خرید پرلاویستا استانبول Perlavista AVM Istanbul

بازدید از مرکز خرید پرلاویستا استانبول

برای بازدید از مرکز خرید پرلاویستا استانبول، این مرکز خرید از ساعات ۱۰ صبح الی ۱۰ شب آماده‌ی پذیرایی از شما است.
اگر به دنبال خرید در زمان خلوتی فروشگاه هستید می‌توانید در ساعات اولیه روزهای هفته در مرکز خرید پرلاویستا استانبول حاضر شوید، زیرا در ساعات بعدازظهر و روزهای آخر هفته و تعطیلات بسیار شلوغ است.

اگر در زبان ترکی مهارت ندارید از راهنمای تور خود و یا نرم افزارهای مترجم گوشی همراه استفاده کنید، زیرا به دلیل حضور کمتر گردشگران خارجی در بخش آسیایی، فروشندگان مسلط به زبان انگلیسی نیستند.

خرید در فضای رنسانسی در مرکز خرید پرلاویستا استانبول Perlavista AVM Istanbul

دسترسی به مرکز خرید پرلاویستا استانبول

برای رفتن به مرکز خرید پرلاویستا استانبول که در منطقه‌ی “بی لیک دوزو” در سمت آسیایی استانبول واقع شده است می‌توانید از مترو “تقسیم” و خط “حاجی عثمان” به ایستگاه “گایره تپه” بروید و بعد از خروج از مترو برای سوار شدن به اتوبوس در ایستگاه “زنجیرلی کویو” در حدود ۵ دقیقه پیاده روی کنید و از آنجا به سمت “هادیم کوی” حرکت کنید.
بعد از رسیدن به این ایستگاه فقط در حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی با مرکز خرید پرلاویستا استانبول فاصله دارید.

آدرس مرکز خرید پرلاویستا استانبول

Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Blv. No:116, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Turkey

شماره تلفن مرکز خرید پرلاویستا استانبول

+۹۰ ۲۱۲ ۸۷۱ ۳۸ ۰۵

خرید در فضای رنسانسی در مرکز خرید پرلاویستا استانبول Perlavista AVM Istanbul
امیدواریم از سفر به ترکیه و تور استانبول لذت ببرید و با خانواده و دوستان خود بهترین لحظه‌ها و خاطرات را رقم بزنید.
آرزومندیم مطالب فوق در مورد مرکز خرید پرلاویستا استانبول برای شما مفید بوده و بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید و در سفر بهترین راهنمای شما باشد.

اگر قبلاً به ترکیه سفر کرده و از مرکز خرید پرلاویستا استانبول بازدید داشته‌اید، خوشحال خواهیم شد اگر با گذاشتن نظرات و پیشنهادات خود در زیر این مطلب ما را در نوشتن مطالب بهتر، همراهی کنید.

از توجه شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم.