فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

تور استانبول یکی از انتخاب‌های بسیار پر طرفدار برای سفر به ترکیه است که هر ساله هزاران نفر را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می‌کنند و این افراد با هدف بازدید از مکان‌های دیدنی استانبول که شامل مکان‌های تاریخی، مساجد، موزه‌ها و مراکز خرید می‌شوند، به این شهر زیبا و دوست داشتنی سفر می‌کنند.
یکی از مکان‌هایی که دوست داران خرید به ویژه خرید جواهرات باید از آن دیدن کنند و فرصت بازدید از آن را در تور استانبول از دست ندهند، فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول است که شهرتی جهانی دارد و فروشگاهی برجسته در این شهر است.
اگر دوست دارید برای خرید و بازدید از طلا و جواهرات به فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول بروید و از آن بازدید کنید با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را به طور کامل با این مکان دیدنی آشنا کرده و نحوه دسترسی و بازدید از آن برای شما روشن سازیم.

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

درباره فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا یک فروشگاه مشهور در استانبول است که اکنون در محله Cukurcuma و در نزدیکی میدان تقسیم قرار دارد. همانطور که از اسم این فروشگاه پیداست، یک جواهر فروشی است که شهرت بسیار زیادی نه تنها در ترکیه بلکه در اروپا دارد، اما این تمام ماجرا نیست!
فروشگاه جواهرات اوزلم تونا از آنجا که دارای طراحان حرفه‌ای و بسیار چیره دست می‌باشد که با بهترین سلیقه و مواد اولیه به طراحی و ساخت جواهرات می‌پردازند، تقاضای زیادی نیز در طراحی و تولید لوازم دیگری هم داشتند که در نهایت باعث شد که امروز در در این مجموعه کالاهای لوکس به جز جواهرات، نظیر ظروف لوکس و لوزارم جانبی و انواع زیور آلات دیده شوند.

در تمامی کالاها و جواهر ارائه شده توسط فروشگاه جواهرات اوزلم تونا از طلای ۲۴ عیار، مرواریدها، الماس‌ها و گوهرهای درجه یک استفاده شده است و جالب اینجاست که بدانید اکثر کارهای طراحی شده توسط این مجموعه، از خدایان یونانی باستان الهام گرفته شده است به طوری که در مجموعه‌ی آخر که توسط فروشگاه جواهرات اوزلم تونا تولید شده است، از کولیوس (خدای فرصت) پسر کوچک زئوس (خدای خدایان در افسانه‌های یونانی) الهام گرفته شده است و در آثار آن نظیر ظروف، نمایی از او نمایان شده است.

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

در کنار این‌ها فروشگاه جواهرات اوزلم تونا همچنین برای طراحی‌های عالی‌اش برنده‌ی تعداد زیادی از جوایز شده است که تعدادی از آن‌ها را در زیر برای شما ذکر می‌کنیم:

 • Ceramic-Tulip Vase competition Holland Consulate-special prize-1993
 • Utopia Pearl competition 2001
 • Pendant category 1.prize
 • Vicenza_Oro exhibiton 2002
 • Personal jewellery exhibition AccentTURK Gallery Istanbul 2003
 • International Ethnic Life Style, Fashion and Design Show 2006
 • Kapalıçarşı Exhibition “Küf”, ۲۰۰۷ İstanbul
 • Macef, 2008 Milano Italy
 • Exhibition “Mold”, ۲۰۰۸ Gent Belgium
 • I-Deco Furniture and Design Fair, “grab your design” exh.2009 İstanbul
 • Ambiente Frankfurt, Turkish Trend Exhibition, 2010
 • Index Dubai, Interior Design Show, 2010

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

تاریخچه فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا در سال ۲۰۰۳ توسط خانم اوزلم تونا که طراحی بسیار چیره دست بود، افتتاح شد. در ابتدای کار خانم اوزلم تونا کلکسیونی از جواهرات نظیر گردنبند، گوشواره و دیگر زیور آلات و همچنین ظروف لوکس را برای شرکتهای تولیدی این محصولات طراحی می‌کرد تا با برند فروشگاه جواهرات اوزلم تونا ساخته شوند و در فروشگاه وی به فروش برسند.

این ادامه داشت تا اینکه در سال ۲۰۰۷ یک کارگاه طراحی و تولید در منطقه‌ای باستانی توسط وی تشکیل شد و نام آن را Desine Zone گذاشت و فعالیت‌های طراحی و تولید توسط گروهی حرفه‌ای از طراحان خبره انجام می‌گرفت.

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات
این فعالیت‌های تولید و طراحی فروشگاه جواهرات اوزلم تونا در منطقه باستانی تا سال ۲۰۱۱ ادامه پیدا کرد تا اینکه فروش جواهرات و کلکسیون‌های وی آنقدر بالا رفت که این محصولات با برند فروشگاه جواهرات اوزلم تونا در سراسر ترکیه و فروشگاه‌های مطرح دیگر کشورهای اطراف به فروش می‌رسید.
این ادامه داشت تا این که بعد از آن فروشگاه جواهرات اوزلم تونا به مکانی جدید با کارگاهی مجهز انتقال یافت که در آن گروه حرفه‌ای طراحی به نام ÖZLEM TUNA – ZERRE DESIGN که شامل طراحان حرفه‌ای قدیمی‌تر هم می‌شد تشکیل شد و این گروه روی روش‌هایی برای تولید محصولات خلاقانه و زیبا نظیر محصولات کادویی، ظروف زیبا، جواهرات، لوازم جانبی و زیور آلات و چندین قلم دیگر اجناس دوست داشتنی، کار می‌کنند و تا به امروز فعالیتشان با دوام بوده است طوری که فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول امروزه نامی آشنا در میان تمامی دوست داران جواهرات و کالای لوکس در ترکیه و دیگر نقاط جهان می‌باشد.
امروزه فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول محصولات چینی و سرامیکی خود را در ÖZLEM TUNA ATELIER که کارگاهی جداگانه است به صورت انحصاری تولید می‌کند.
در طول فعالیت فروشگاه جواهرات اوزلم تونا در سال‌های اخیر و از سال ۲۰۰۳ میلادی که این خانم تصمیمی به افتتاح فروشگاهی کرد، مکان فروشگاه ۵ بار عوض شده است. ۴ فروشگاه قبلی در قسمت اروپایی استانبول بوده‌اند و امروزه فروشگاه جواهرات اوزلم تونا در نزدیکی میدان تقسیم قرار دارد.
محل‌های فروشگاه جواهرات اوزلم تونا در گذشته تا به امروز در زیر برای شما ذکر شده است تا بیشتر درباره تاریخچه این جواهر فروشی مشهور بدانید:

 • ozlem tuna tasarim. atolye در قسمت اروپایی و از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷
 • design zone.nurosmanie در محله نور عثمانیه از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ (همان بخش باستانی از استانبول)
 • Buyuk yeni han که ر بخش اروپایی بود و بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳
 • nemilzade han در نزدیکی محله شیشلی و سال‌های بین ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸
 • و از ابتدای سال ۲۰۱۸ تا کنون در محل کنونی در نزدیکی میدان تقسیم استانبول و محله‌ای به نام Cukurcuma قرار دارد

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

خرید و بازدید از فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول

بازدید از فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول از آنجا که یک مجموعه بسیار دوست داشتنی مملو از کالاهای لوکس است، می‌تواند بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد و مسافران تور استانبول، به ویژه بانوان می‌توانند زمانی عالی را در آن سپری کنند.

کالاهای ارائه شده توسط این مجموعه گران قیمت هستند و همگی جزو کالای لوکس محسوب می‌شوند پس اگر محدودیتی از نظر بودجه خرید ندارید و طرفدار کالای لوکس هستید، فرصت خرید از فروشگاه جواهرات اوزلم تونا را از دست ندهید چرا که کالاهای آن در منزل و روی بدن شما می‌تواند بسیار خاص باشد و جلوه‌ای درخشنده و زیبا به منزل و شما بدهد.

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

البته سایت فروشگاه جواهرات اوزلم تونا هم سایتی بسیار عالی می‌باشد که می‌توانید تمامی محصولات را در آن ببینید و به راحتی به طور آنلاین خرید کنید حتی از درون ایران! چون این کالاها بسته بندی شده و به سرعت با پست ویژه به ایران ارسال می‌شوند.

جدا از فروشگاه جواهرات اوزلم تونا اگر علاقه مند به ملاقات خود خانم اوزلم تونا بودید می‌توانید او را هم در فروشگاه و هم در نمایشگاه طلا و جواهر استانبول (که نمایشگاهی بسیار بزرگ و پر طرفدار است) ببینید.

در کنار بازدید از فروشگاه جواهرات اوزلم تونا می‌توانید از مکان‌های دیدنی استانبول که در نزدیکی آن قرار دارد هم دیدن کنید. از این مکان‌های دیدنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موزه معصومیت
 • موزه اورهان کمال
 • حمام آقا
 • موزه پرا
 • میدان تقسیم
 • خیابان استقلال
 • محله گالاتاسارای

ساعات بازدید از فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول

برای بازدید از فروشگاه جواهرات اوزلم تونا می‌توانید بین ساعات ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به این مکان مراجعه کنید.

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

دسترسی به فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول

دسترسی به فروشگاه جواهرات اوزلم تونا از آنجا که این فروشگاه در نزدیکی میدان تقسیم است می‌تواند آسان و بدون دردسر باشد و با انواع وسایل نقلیه مانند اتوبو و تامسی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید اما برای رسیدن به آن باید کمی پیاده روی بکنید.
بهترین و به صرفه‌ترین راه برای دسترسی به این مکان این است که با مترو یا تراموا و یا وسایل نقلیه دیگری به میدان تقسیم آمده و بعد از آن با ترامواهای خط خیابان استقلال به سمت غرب آمده و در ایستگاه گالاتاسارای پیاده شوید بعد از آن خیابان yeni carsi را به سمت جنوب بیایید تا به خیابان cukurcuma برسید و بعد از آن با ۵ دقیقه پیاده روی می‌توانید به فروشگاه دسترسی پیدا کنید.

آدرس فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول

Zerre Tasarım ve Hediyelik Eşya Ltd. Şti.

Firuzağa Mh. Çukurcuma Cd. No:36/B Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

شماره تلفن فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول

+۹۰ ۲۱۲ ۵۲۷ ۹۲۸۵

فروشگاه جواهرات اوزلم تونا استانبول مکانی برای خرید و بازدید از زیباترین جواهرات

در آخر آرزو داریم تا بازدیدی بسیار عالی و به یاد ماندنی را در بازدید از فروشگاه جواهرات اوزلم تونا در تور استانبول داشته باشید و از سفر خود به ترکیه زیباترین خاطرات و قشنگ‌ترین تجربه‌ها را در کنار دوستان و همراهان با خود به همراه بیاورید.
و همچنین امیدواریم این مطلب شما را به خوبی با این مکان دیدنی استانبول آشنا کرده و مفید واقع شده باشد. اگر قبلاً تجربه بازدید و رفتن به این مکان را دارید از شنا خواهش داریم نظرات و تجربیات با ارزش خود را در زیر این مطلب با ما در میان بگذارید تا دیگران هم بتوانند از آن‌ها بهره مند شده و سفری بهتر را تجربه کنند.