ساحل کیلیوس استانبول، امتداد زیبایی‌های تکرار نشدنی دریا

کشوری که هم جوار دریا بوده و همواره منبع امنی برای گردشگری محسوب می‌گشته است، امروزه دارای بهترین و پاک‌ترین سواحل در جهان می‌باشد. ساحل کیلیوس استانبول به عنوان ساحلی زیبا و متفاوت شناخته می‌شود که جذابیت‌های آن را می‌توان در بخش مهمی از مسیرهای کناری آن شاهد بود. به علاوه این ساحل از جمله پربازدید ترین مکان‌ها در شهر استانبول می‌باشد که هر ساله خیل عظیمی از گردشگران و توریستان در آن نظاره گر تمام زیبایی‌های بدون تکرار می‌باشند.

صندلی‌های آفتابی فراوان در کنار هم، محیطی فوق‌العاده را در نگاه توریست‌های خارجی به ارمغان خواهد آورد. از این رو اعتماد به بسترهای زیبای این ساحل، روزی آرام و سرشار از آرامش را به همراه خواهد داشت.

از طرفی ساحل کیلیوس استانبول جزو یکی از شادترین محیط‌ها در این شهر می‌باشد که همواره احساس رضایت خاطر گردشگران گواه این مهم بوده است. قسمت‌های اروپایی استانبول همواره بخش قابل توجهی از زیبایی‌های این شهر را در دل خود جای داده‌اند و به این ترتیب استقبال بیش‌تری را می‌توان از نواحی شمالی استانبول شاهد بود.
ساحل کیلیوس استانبول، امتداد زیبایی‌های تکرار نشدنی دریا

درباره ساحل کیلیوس استانبول

بهترین توضیح در ارتباط با ساحل کیلیوس استانبول تماشای آن از نزدیک در تور استانبول می‌باشد. چرا که برخی از زیبایی‌های اصلی و مهم موجود در این منطقه، دایره‌ای فراتر از توضیحات کلامی را می‌طلبند. منطقه‌ای پر از دیدنی‌های متفاوت که اسباب اغنا نیاز بصری بینندگان را به خوبی فراهم خواهد نمود.

انجام هیجان انگیز ترین ورزش‌های تابستانی در این ساحل از جمله مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند توجه بسیاری از گردشگران تور استانبول را به سمت خود جلب نماید. به همین واسطه امکان موج سواری‌های جذاب و انجام ورزش‌های آبی در بهار و تابستان از جمله پتانسیل‌های این ساحل زیبا به شمار می‌رود.

ساحل کیلیوس استانبول، امتداد زیبایی‌های تکرار نشدنی دریا

جاذبه‌های گردشگری ساحل کیلیوس استانبول

گاها می‌توان به این موضوع پی برد که سفر به ترکیه، سفر به یکی از جذاب‌ترین مکان‌هایی است که می‌توان با توجه به سلیقه و علاقه فردی یا جمعی حتی از بازدید و مشاهده خیابان‌های آن لذت برد. از این رو تور استانبول فرصت مناسبی است تا علاوه بر تماشای تمامی زیبایی‌های بی حد و حصر، لذت تجربه قدم زدن، شنا، موج سواری، آفتاب گرفتن را در  ساحل کیلیوس استانبول را در خاطرات ثبت نمود.

جاذبه‌های بسیاری را می‌توان در این ساحل شاهد بود. جاذبه‌هایی که در عین سادگی، به طور حتم گردشگر و توریست‌های خارجی را در دل خود میخ کوب خواهد نمود.

در ادامه به دلایل مهم شهرت و محبوبیت ساحل کیلیوس استانبول که عبارت از چندین محور مهم می‌باشد، اشاره خواهیم کرد. محورهایی که می‌توان آن را در لیست زیر جای داد.

  • سواحل زیبای شنی
  • پلاژهای متنوع و لاکچری
  • رستوران‌های مجلل با غذای گرم و عالی
  • صندلی‌های آفتاب گیری
  • ماهیگیری
  • اسکی روی آب
  • موج سواری

ساحل کیلیوس استانبول، امتداد زیبایی‌های تکرار نشدنی دریا

پلاژهای ساحل کیلیوس استانبول

محبوبیت بالای این منطقه در استانبول سبب گردیده است تا بتوان از آن به عنوان بخش مهمی از مکان‌های توریست پذیر یاد کرد. از این رو ساحل کیلیوس استانبول منطقه‌ای با پلاژهای مسکونی متنوع جهت اسکان گردشگران می‌باشد. پلاژهایی که هزینه ورودی آن وابسته به درجه بندی و امکانات، متفاوت خواهد بود.

بازدید از ساحل کیلیوس استانبول

یکی از مهم‌ترین عوامل و دلایل جذابیت سواحل در برخی از مناطق جهان از جمله استانبول، برگزاری کنسرت‌های بزرگ و مهم در آن می‌باشد. ساحل کیلیوس استانبول از جمله سواحلی ممتازی است که هر ساله بسیاری از کنسرت‌های خوانندگان در آن اجرا می‌گردد. فضای ایده آلی که در شهرت و محبوبیت این ساحل اثر گذاری خاصی داشته است.

زمان بازدید از ساحل کیلیوس استانبول

همه روزه می‌توان از ساعت ۹ صبح تا انتهای شب از این ساحل زیبا و متفاوت دیدن کرد و لحظات نابی را در آن به همراه عزیزان تجربه نمود.

ساحل کیلیوس استانبول، امتداد زیبایی‌های تکرار نشدنی دریا

دسترسی به ساحل کیلیوس استانبول

فاصله این ساحل تا مرکز شهر، به طور تقریبی ۳۵ کیلومتر می‌باشد. فاصله‌ای نه چندان طولانی که ارزش تجربه روزی زیبا و به یاد ماندنی را به جد خواهد داشت. از طریق مرکز شهر می‌توان راه ساده و مستقیمی را به منظور دسترسی به ساحل کیلیوس استانبول انتخاب نمود. چرا که اتوبوس‌های مستقر در مرکز شهر، مسیرهای توریستی و گردشگری را به صورت کامل طی خواهند نمود و انتخاب وسایل نقلیه عمومی راهی ساده برای رسیدن به مقصد مورد نظر خواهد بود.

ساحل کیلیوس استانبول، امتداد زیبایی‌های تکرار نشدنی دریا

منظره‌های بی‌نظیر و بکر استانبول موقعیت مناسبی را فراهم آورده است تا گردشگران آسیایی تجربه اروپای کوچک را از دور ترن نقطه نیز در خاطره خود ثبت نمایند. چرا که جذابیت‌های امروزی ترکیه و بالأخص استانبول، نوید زیبایی‌های متفاوت‌تر آن در آینده‌ای نه چندان دور می‌باشد. ساحل کیلیوس استانبول مقصد گردشگری مناسبی در حوزه تور استانبول به شمار می‌آیند که همه ساله میزبان بخش قابل توجهی از گردشگران است. شما نیز با ما در به اشتراک گذاشتن محتویات مورد نظر خود شریک باشید.