دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) تجربه جادویی‌ترین خاطره دریایی

تور استانبول از جمله تورهای تفریحی برتر در جهان محسوب می‌گردد که هرساله گردشگران بسیاری را از سراسر جهان در دل خود شاهد می‌باشد. یکی از بهترین محیط‌های تفریحی و توریستی احداث شده در این شهر، دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) می‌باشد. فضایی که می‌توان به جد در آن شاهد رؤیایی‌ترین تجربه دریایی با دلفین‌های آموزش دیده و تربیت شده بود.

دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) در محیطی آرام و زیبا ساخته شده و همواره یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگران و توریست‌های خارجی به شمار می‌آید. از آن جایی که این محیط فضای دنج و خاصی را در دل خود جای داده است می‌توان به عنوان انتخابی بدون محدودیت سنی نیز از آن یاد کرد.

تجربه حس واقعی شنا در کنار دلفین‌های آموزش دیده از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) به‌سادگی می‌توان شاهد آن بود. فضایی بکر و ناب که در آن امکان شنا برای تمامی افراد علاقه‌مند به شرط آشنایی و توانمندی با مهارت شنا وجود خواهد داشت.
دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) تجربه جادویی‌ترین خاطره دریایی

درباره دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)

در هر گوشه‌ای از جهان شاید بتوان شاهد پارک‌های آبی بزرگ و هیجان انگیزی بود. پارک‌هایی که بر اساس شرایط محیطی، سرپوشیده یا در فضایی باز ساخته شده‌اند. دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) از جمله مکان تفریحی و گردشگری خاصی محسوب می‌گردد که امکان استفاده از آن برای تمامی گروه‌های سنی وجود داشته و تنها شرط اساسی و اصلی، مهارت در شنا می‌باشد.

بخش مهمی از سفر به ترکیه در گشت‌وگذار‌های خانوادگی و دوستانه خلاصه می‌گردد. سفری که پی بردن به عمق زیبایی آن در پارک‌های این کشور به وضوح احساس می‌گردد.

دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) از جمله محورهای اصلی در تور استانبول محسوب می‌گردد که امروزه با توجه به استقبال بسیار زیاد از آن می‌توان شاهد افزایش قابلیت‌ها و امکانات این پارک آبی زیبا برای گردشگران بود.

دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) تجربه جادویی‌ترین خاطره دریایی

امکانات دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)

استانبول جاذبه‌ای فراتر از مکانیزم های زمینی را در دل خود جای داده است. جذابیت‌هایی که این شهر زیبا و خاطره انگیز را به بهشتی خارق‌العاده بر روی کره زمین تبدیل نموده است. از این رو بر اساس تمامی فاکتورها و پارامترهای جذاب در این شهر، می‌توان شاهد تجربه‌هایی فوق‌العاده در آن بود.

دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) یکی از تجربه‌هایی است که تنها می‌توان شاهد مستقیم زیبایی‌های موجود در آن بود. امکانات رفاهی و تفریحی این پارک بزرگ‌ترین نقاط مثبتی است که به واسطه آن می‌توان شاهد تکمیل بودن تمامی فاکتورهای مورد نیاز برای گردشگران بود. امکاناتی از جمله:

 • پارکینگ مسقف برای تمامی ماشین‌ها
 • درمانگاه مدرن و مجهز
 • کابینت و کمدهای قفل دار
 • موج مصنوعی
 • امکان استحمام
 • منوی غذایی کامل و بهداشتی
 • عکاسی
 • صندوق امانت به منظور نگه داری اشیا قیمتی
 • نمایش زیبای دلفین‌های آموزش دیده
 • امکان شنا در کنار دلفین‌ها
 • و……

که هر یک به نوبه خود شرایط رفاهی مورد نیاز گردشگران را فراهم خواهد نمود.

دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) تجربه جادویی‌ترین خاطره دریایی

دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) تجربه جادویی‌ترین خاطره دریایی

بازدید از دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)

تجربه لحظاتی به یاد ماندنی در کنار تمامی زیبایی‌های بصری در تور استانبول زمانی تکمیل خواهد شد که بتوان هر نقطه از این شهر را با فراغ بال مشاهده و بازدید نمود.

بازدید از مکان های دیدنی در استانبول محتوایی فراتر از یک بازدید ساده را در خود خواهد داشت. چرا که همواره می‌توان این شهر را به مأمنی منحصر به فرد در حوزه گردشگری تشبیه نمود.

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای گردشگران دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) خواهد بود. فضایی متفاوت که این مکان را به یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های آبی در جهان تبدیل نموده است. محیط شاد و جذابی که سفر به عمق آن همراه با تجربه لحظاتی ناب در ذهن نقش خواهد بست.

ساعت بازدید از دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)

بازدید از مکان‌های دیدنی و تفریحی لازمه شناخت دقیق برخی از مهم‌ترین فاکتورها از جمله زمان دقیق بازدید می‌باشد. دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) با شرایطی مناسب امکان بازدید علاقه‌مندان و گردشگران را همه روزه در ساعات ۹ صبح الی ۱۸ عصر فراهم نموده است.

زمان دقیق تماشای دلفین‌ها و بازی‌های زیبا، بعد از ساعت ۱۴ خواهد بود.

هزینه ورود به دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)

با توجه به امکانات ارائه شده مطلوب در دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)، هزینه ورودی و هم چنین هزینه شنا در کنار دلفین‌ها به صورت جداگانه دریافت می‌گردد. از این رو برای کودکان زیر دو سال هزینه‌ای مبنی بر هزینه ورود دریافت نمی‌گردد.
هزینه شنا در کنار دلفین‌ها، مبلغی بین ۵۰۰ الی ۱ میلیون تومان است.
هزینه نسبی افراد بالای ۱۴ سال، ۶۰ هزار تومان است. هم چنین هزینه کودکان زیر ۱۴ سال، ۴۵ هزار تومان می‌باشد.

از آن جایی که دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) به عنوان بزرگ‌ترین پارک آبی در اروپا شناخته می‌شود، امکانات و هزینه ورودی آن نیز بر همین اساس تنظیم گردیده است. این در حالی است که تجربه و لذت سفر به این مکان، تجربه‌ای فراتر از میزان هزینه ورودی آن خواهد بود.

دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) تجربه جادویی‌ترین خاطره دریایی

دسترسی به دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)

فراهم بودن موقعیت جوی مناسب یکی از عوامل اصلی استفاده از دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) می‌باشد. به همین واسطه در برخی از روزهای معتدل سال ون‌های رایگان حاضر در میدان تکسیم، مسیر تکسیم تا پارک آبی را به صورت رایگان برای گردشگران هموار خواهند نمود.

آدرس دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)

Silahtarağa Mahallesi, Silahtarağa Caddesi 2/4, 34050 Eyüp/İstanbul

شماره تماس دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول)

(۰۲۱۲) ۵۸۱ ۷۸ ۷۸

دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) تجربه جادویی‌ترین خاطره دریایی

آخرین حرف در این متن را به دلفیناریوم استانبول (پارک دلفین استانبول) و دعوت از شما به شرکت در این مطلب و ارائه پیشنهادات و نظرات خود اختصاص خواهیم داد تا بدین وسیله بتوان شاهد بازتاب های گسترده تری از تجربیات و دانش های مرتبط با این متن بود.