حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول تجربه‌ای فراتر از یک سفر تفریحی

شهر استانبول آمیزه‌ای از هنر و عشق را در کنار یکدیگر به خوبی تلفیق نموده است. شهری که در پرتو زیبایی‌های منحصر به فرد آن می‌توان شاهد ثبت خاطراتی فراموش نشدنی و منحصر به فرد در هر فصل از سال بود.
از جمله بهترین و جذاب‌ترین روزنه‌های گردشگری در استانبول، وجود حمام‌هایی با قدمت بسیار زیاد در چرخه گردشگری و توریستی این استان می‌باشد. حمام‌هایی که به واسطه فضای جذاب و منحصر به فرد، نقش مهمی را در انتخاب مقصد گردشگران ایفا می‌نمایند.
حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول از جمله حمام‌هایی است که بر اساس محور و بافت تاریخی، علاوه بر تجربه ثبت بودن در محیطی تاریخی و روح انگیز، زمینه بهره‌مندی از حمامی ویژه و استثنائی را برای گردشگران به همراه خواهد داشت.
اشاره به تور استانبول در میان انواع تورهای مسافرتی، شاید برخی از افکار را به سمت و سوی خرید و محورهای مالی این تور هدایت نماید. این در حالی است که امروزه استانبول را می‌توان به عنوان مقصدی ممتاز در حوزه گردشگری به شمار آورد و اصلی‌ترین عامل آن را وجود محورهای متنوعی در هر زمینه عنوان نمود.

حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول تجربه‌ای فراتر از یک سفر تفریحی

درباره حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول

وجود حمام‌ها به عنوان محیط شست و شو و غبار زدایی جسم و روح، فضایی خاص را به این حمام‌ها بخشیده است. فضایی که آمیخته از هنر و تجربه در کنار یکدیگر می‌باشد.
دارا بودن فضایی آرامش بخش در این حمام، از مهم‌ترین فاکتورهایی است که می‌توان در اشاره به جزئیات دقیق حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول از آن یاد کرد.
شاید به جرأت بتوان گفت که هیچ فاکتوری در جهان هم گام با فاکتور شادابی و سرزندگی دوباره به واسطه ماساژی خاص و اصولی نخواهد بود. فضای داخلی حمام یاد شده، این امکان را ایجاد می‌نماید تا گردشگران ضمن تجربه‌ای خاص و متفاوت، شرایط ماساژی حرفه‌ای و منحصر به فرد را برای یک بار در زندگی خود تجربه نمایند و این در حالی است که اتاق‌های بزرگ و دل باز این حمام، محیطی تنگ و تاریک را شامل نمی‌شوند.
همین امر سبب می‌گردد تا بتوان نام تور استانبول را در میان تمامی تورهای خارجی، به عنوان نامی معتبر و پرطرفدار معرفی کرد.

حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول تجربه‌ای فراتر از یک سفر تفریحی

امکانات حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول

حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول از جمله مکان‌هایی است که تاریخ و هنر را به خوبی خوب در کالبدی هنرمندانه آمیخته و این را در تمامی فصل‌های استانبول می‌توان شاهد بود. امکانات اصلی و مهم حمام تاریخی ذکر شده، امکاناتی ویژه و مورد استقبال توریست‌ها از سراسر جهان شناخته می‌شوند که می‌توان به چند نمونه بارز آن اشاره کرد.

  • وجود اتاق‌هایی بزرگ و دل نشین
  • انجام حرفه‌ای‌ترین متدهای ماساژ
  • تجربه‌ای لحظاتی شاهانه و بی نظیر
  • امکان سرو تمامی اقلام مورد نیاز
  • ارائه خدمات ممتاز و برتر

حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول تجربه‌ای فراتر از یک سفر تفریحی

بازدید از حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول

گاهی اتفاقات متنوعی را می‌توان در یک سفر گردشگری تجربه نمود. تجربه تور استانبول از معدود لحظاتی است که برخلاف دیگر سفرهای خارجی، شرایط خاطره سازی و ثبت لحظاتی ناب را هموار می‌نماید.
بازدید حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi در برخی از روزهای هفته امکان پذیر می‌باشد و این امر نیاز به برنامه ریزی در بازدید از این مکان را به جد گوشزد خواهد نمود.

بازدید از حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi با توجه به شرایط خاص محیطی و معماری این مکان، نوعی از آموخته‌های تازه را برای بازدیدکنندگان به همراه خواهد داشت.
استفاده از تمامی محیط داخلی حمام به منظور مشاهده کلیه ظرافت‌های به کار برده شده در معماری این مکان زیبا، خالی از لطف نخواهد بود.

زمان بازدید حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول

عدم وجود زمان بندی مشخص در بازدید از حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول شرایط توریستی متفاوتی را برای مسافران ایجاد خواهند نمود تا برای بازدید از این مکان زیبا به واسطه عدم وجود هر نوع محدودیتی، امکان گشت و گذاری دلخواه و ایده آل را داشته باشند.
شاید دور از ذهن نباشد که بتوان گفت، سفر به عمق این حمام، انسان را هم چون کودکی تازه متولد شده، شاداب و سرزنده خواهد کرد.

حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول تجربه‌ای فراتر از یک سفر تفریحی

دسترسی حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول

از پارامترهای مهمی که اشاره به آن اولین مقصد در سفرهای خارجی به شمار خواهد رفت، به دست آوردن نشانی دقیق و هدایت کننده به مقصد می‌باشد.
حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول با فاصله ۳۱ متری از ایستگاه اتوبوس Beylerbeyi قرار گرفته است تا این مسیر راهنمای مناسبی به منظور دسترسی هر چه بهتر به حمام یاد شده باشد.
به این منظور استفاده از اتوبوس و تاکسی، به عنوان دو پیشنهاد عالی و مؤثر در رسیدن به مقصد خواهد بود.

آدرس حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول

Beylerbeyi Mahallesi, Yalıboyu Cd. No:70, 34676 Üsküdar/İstanbul

شماره تماس حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول

(۰۲۱۶) ۳۲۱ ۴۶ ۸۳

حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول تجربه‌ای فراتر از یک سفر تفریحی

آخرین نکته در ارتباط با حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول، اشاره به پیشنهاد بازدید از این حمام زیبا و تاریخی است.
حمام تاریخی بیلر بییسی beylerbeyisi استانبول در نیم قرن گذشته تغییر ملموسی را در بدنه و ظاهر خود تجربه نکرده است و همین امر موجب حفظ بافت و سبک تاریخی این حمام شده است.
وجود سنگ مرمری زیبا در محیط درونی آن، از اصلی‌ترین جاذبه‌های زیبا و دل نشین این حمام محسوب می‌گردد.
در پایان مطلب می‌خواهیم از شما همراهان و دوستان علاقه‌مند به گردشگری، دعوت کنیم تا با ما در به اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیات خود، سهمیم شده و مسیر روشنی از مفاهیم ذهنی خود را در این صفحه به اشتراک بگذارید.