خرید سوغاتی با قیمت خوب در بازار کمرالتی ازمیر

در اینجا می‌خواهیم قلب ازمیر و مکانی که در تور ازمیر، خانم‌ها مطمئناً عاشق آن هستند را به شما مسافران عزیز معرفی کنیم. بازار کمرالتی ازمیر مشهور به قلب ازمیر است و از مشهورترین و مهم‌ترین مرکز خرید ترکیه است. آن‌قدر بزرگ و پرپیچ‌وخم است که دیدن از کل بازار ساعت‌ها طول می‌کشد و حتی شاید یک روز شما را به خود اختصاص دهد و البته اگر کسی موفق شود از کل این بازار دیدن کند، می‌توان گفت که انگار کل ازمیر را شناخته است زیرا مکان‌های تاریخی نظیر مساجد، فروشگاه‌های قدیمی و کارگاه‌ها در بازار کمرالتی وجود دارد که بر جذابیت آن میفزاید.

خرید سوغاتی با قیمت خوب در بازار کمرالتی ازمیر

دسترسی به بازار کمرالتی ازمیر

برای رفتن به بازار کمرالتی ازمیر باید از میدان کنک به سمت آگورای باستانی بروید تا به این بازار تاریخی که در قرن هفدهم ساخته شد را از نزدیک ببینید. زیبایی بازار  به دلیل بافت تاریخی و باستانی و خیابان‌های کم‌عرض که دو طرف آن پرشده از مغازه‌های رنگارنگ جواهرات و زیورآلات ظریف، عتیقه‌های جادو کننده، لباس، چرم، انجیر خشک و کشمش و هر آنچه که فکرش را بکنید و آداب‌ورسوم اصیل این شهر خیره‌کننده است. اکثر مغازه‌های بازار کمرالتی ازمیر در فضایی باز قرار دارد جزء تعداد محدودی که در بازارچه‌های سرپوشیده است.

خرید سوغاتی با قیمت خوب در بازار کمرالتی ازمیر

ویژگی های خرید در بازار کمرالتی ازمیر

یکی از ویژگی‌های جالب این بازار متمرکز بودن هر دسته از لوازم فروشی است به همین دلیل به‌راحتی می‌توانید جنس موردنیاز خود را پیدا کنید. قیمت‌ها در این بازار آن‌قدر مناسب و ارزان است که گاهی مسافران فکر می‌کنند که جنس مواد اولیه ممکن است درجه ۱ نباشد درصورتی‌که افرادی که در تور ازمیر این بازار را برای خرید انتخاب می‌کنند می‌توانند با خیال راحت و اطمینان خاطر برای عزیزان خود سوغاتی بخرند.

خرید سوغاتی با قیمت خوب در بازار کمرالتی ازمیر