مرکز خرید آگورا ازمیر، تفریح و خرید در یکجا

در تور ازمیر یکی از پرطرفدارترین مراکز خرید، مرکز خرید آگورا ازمیر است که در سال ۲۰۰۳ افتتاح شده و در منطقه بالجوا و در جاده ساحلی ازمیر واقع شده است، اکثر مسافران آن را می‌شناسند و و تا به الان رضایت خریداران را جلب کرده است. آگورا در زمان قدیم به معنی بازار بوده است و علت نامگذاری این مرکز خرید از این موضوع نشات گرفته است.

مرکز خرید آگورا ازمیر، یکی از بهترین مراکز خرید ترکیه محسوب می‌شود و خدمات عالی به خریداران ارائه می‌دهد و رتبه اول را بین مراکز خرید به خود اختصاص داده است و همچنین جزو وسیعترین مراکز خرید می‌باشد طوری که مساحت آن ۸۹۰۰۰ مترمربع و زیربنای آن ۲۹۴۰۰ مترمربع بوده و دارای ۱۷۸ فروشگاه بین المللی است.

مرکز خرید آگورا ازمیر، تفریح و خرید در یکجا

بیشتر درباره مرکز خرید آگورا ازمیر

اگر با تور ازمیر ترکیه و شهر ازمیر سفر می‌کنید پیشنهاد ما این است که حتماً سری به این مرکز خرید بزنید و یقین داشته باشید که دست خالی برنخواهید گشت و خاطره خوبی از خرید را تجربه خواهید کرد. در این مرکز، می‌توان انواع مارک‌ها و برندهای عالی و با کیفیت ترکیه‌ای و بین المللی را پیدا کرد و تنوع زیادی در محصولات لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، ابزار موسیقی، اسباب بازی، پوشاک، جواهرات و کتاب در فروشگاه‌های آن می‌توان یافت و در کنار خرید از تفریحات و سرگرمی‌های آن مانند سینما و رستوران و … لذت برد.

مرکز خرید آگورا ازمیر، تفریح و خرید در یکجا

خوراک در مرکز خرید آگورا ازمیر

در رستوران‌های آن انواع غذاهای ترکی و بین المللی با کیفیت عالی سرو می‌شود و همچنین سرو غذا به‌صورت جداگانه در فضای باز از ساعت ۲۲ شب به بعد نیز انجام می‌شود که مزیت آن این است که دیگر لازم نیست تا مسافران برای صرف شام خود را ملزم به بازگشت به هتل بکنند.

مرکز خرید آگورا ازمیر، تفریح و خرید در یکجا

از مزیت‌های دیگر این مرکز خرید، پارکینگ اختصاصی آن است که ظرفیت آن ۲۱۰۰۰ وسیله نقلیه است.