لارا، شهری ساحلی در آنتالیا

لارا که در فاصله شش کیلومتری شرق آنتالیا واقع‌شده است به‌عنوان یکی از مناطق ساحلی و دیدنی، همه‌ساله میزبان توریست‌ها و گردشگران از نقاط مختلف جهان است. جاذبه‌های طبیعی و همچنین سواحل زیبا و خوش آب‌وهوای لارا در بین مردم این منطقه و اغلب گردشگران از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. این شهر که در اطراف سواحل مدیترانه بناشده است دارای چشم‌اندازهای بسیار زیبا است. امکاناتی که در این مکان تفریحی و دیدنی فراهم آمده است باعث آرامش و لذت بیشتر از این سفر برای گردشگران می‌شود. اگر شما هم مسافر کشور ترکیه و شهر آنتالیا هستید توصیه می‌کنیم در تور آنتالیا از جاذبه‌های طبیعی شهر لارا در حاشیه آنتالیا دیدن کرده و یک روز عالی را در آن سپری کنید.

لارا، شهری ساحلی در آنتالیا

ویژگی‌های شهر ساحلی لارا

شهر لارا که از جاذبه‌های طبیعی منحصربه‌فردی برخوردار است. از طول وسیعی برخوردار است که وسعت این شهر زیبا از سمت شرق آنتالیا آغازشده و تا انتهای آبشاری به نام Düden ادامه پیدا می‌کند. مسلماً این‌چنین وسعت و بزرگی شهر لارا، می‌تواند مکان مناسبی برای جایگیری مکان‌هایی نظیر انواع کافه‌ها، رستوران‌ها، مراکز تفریحی و دیدنی در بین این مسیر طولانی باشد. اگر به این منطقه و شهر زیبا سفر کنید مسلماً مراکز و مکان‌هایی تفریحی که در حاشیه سواحل شهر لارا قرارگرفته‌اند را خواهید دید؛ که نمایی زیبا در کنار تجاری بودن به شهر لارا بخشیده‌اند. تدابیری که مسئولین این شهر برای آسایش و آرامش مسافرین در نظر گرفته‌اند که نمونه‌ای از آن‌ها احداث هتل‌های شیک و پنج ستاره است که مکانی مناسب برای استراحت گردشگران و مسافرین شهر لارا محسوب می‌گردد.

ساحل شهر لارا و امکانات موجود در آن

همان‌طور که بیان شد شهر لارا به دلیل قرارگیری در حاشیه دریای مدیترانه به‌عنوان یکی از شهرهای ساحلی در کشور ترکیه محسوب می‌گردد. وجود ساحل‌های زیبا و خوش آب‌وهوا در این شهر سبب شده این شهر توریستی همه‌ساله بازدیدکنندگان بسیاری را در خود جای دهد. ساحل شهر لارا به دلیل وسعت بسیاری که دارد به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مکان‌های تفریحی و تفرجگاهی شهر آنتالیا محسوب می‌گردد. ساحل شهر لارا از امکانات ویژه و مناسبی برای مسافران خود برخوردار است. زمین فوتبال ساحلی، بازی‌های مهیج آبی، والیبال ساحلی، اسکیت روی آب و تعدادی باشگاه و زمین‌های بازی دیگر از امکانات ویژه این شهر است.

لارا، شهری ساحلی در آنتالیا

هتل‌های پنج ستاره در شهر لارا

شهر لارا در کنار تمامی ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد، در کنار سواحل زیبایش از هتل‌های مجلل و شیک برای میزبانی گردشگران خود استفاده می‌کند. هتل‌هایی که به دلیل قیمت بالای آن‌ها مناسب سکونت برای هر گردشگری محسوب نمی‌شود و اغلب افراد مشهور و ثروتمند از این هتل‌ها استقبال می‌کنند. این شهر از هتل‌های سه ستاره و پنج ستاره برخوردار است. این هتل‌های مدرن و شیک از ساختار و امکانات ویژه‌ای برخوردار می‌باشند. ازجمله این هتل‌ها می‌توان به هتل میرا کل، تایتانیک بیچ، مردان پالاس و هتل کرملین پالاس اشاره نمود. تمامی هتل‌های گفته‌شده در بالا در لیست هتل‌های پنج ستاره قرار می‌گیرند و از امکانات ویژه‌ای برای سرویس‌دهی برخوردار می‌باشند. در ساختار این هتل‌ها اغلب از مصالح گران‌قیمت مانند طلا و مرمرهای ایتالیایی استفاده‌شده است. نمای بیرونی اغلب این هتل‌ها آن‌چنان هنرمندانه و جذاب طراحی‌شده که با کوچک‌ترین نگاه به نمای آن‌ها متوجه مجلل بودن آن‌ها خواهید شد.

لارا، شهری ساحلی در آنتالیا

خلاصه‌ای از شهر لارا

  • هتل‌های شهر لارا از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است و دارای قیمت‌های بالایی است که در توان هر بازدیدکننده‌ای نیست که در آن سکونت کنند.
  • شهر لارا در حواشی دریای مدیترانه قرار دارد و دارای سواحل زیبایی می‌باشد
  • ازانواع رستوران و کافه‌های متعددی برخوردار می‌باشد که میزبان گردشگران و بازدیدکنندگان از نقاط مختلف جهان می‌باشد.
  • شهر لارا از مناطق توریستی شناخته شده در جهان می‌باشد.

در آخر امید داریم شما از سفر خود به تور آنتالیا لذت ببرید و خاطرات طلایی و زیبا را در کنار عزیزان با بازدید از مکان های دیدنی آنتالیا تجربه کنید.